TDN vs R.S + R.s b

  • Autor subiect DeletedUser43170
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44025

Am raspuns la acuze, daca mi se ofera liniste , ofer liniste.
Multumim de interventie, fara nici o ironie.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.

Dacă nu mai este de actualitate,prefer să închid subiectul decât să vă dau avertismente..
 

DeletedUser44025

Din partea mea poate fii inchis .
In ceea ce priveste postarile scurte mai sunt cateva pe acest topic.
Pe viitor as dorii ca toti cei care posteaza sa aiba aceleasi drepturi.
Multumesc.
 

DeletedUser39940

eu zic ca e mai bun deschis deoarece razboiul inca exista si va exista mereu,atata timp cat Mesagerul,si "adunatura samurailor" exista pe deoparte si jucatori proveniti din TDN,oriunde s-ar afla ei.
 

DeletedUser

oricine poate gresi sau confunda cu managerul

daca totusi ai pastrat asta special pentru mine inseamna ca ti-am devenit idol. am sa-ti trimit autograful meu maine cu fan curierul , te caut dimineata sa iti dau awb-ul .

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Utimul avertisment :)

2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.
 

DeletedUser39940

invitam mari conducatori sa iasa in fata,sa ne zica ce au pe suflet in aceste momente?
cum se simt cand le pleaca membri? e tare senzatia?
va avertizam,faceti cate 50 de flotari pe zi,o sa vi se intareasca inima...nu de alta da o sa aveti nevoie:)
"pentru o viata sanatoasa,adresati-va medicului sau farmacistului":cool:
 

DeletedUser44025

invitam mari conducatori sa iasa in fata,sa ne zica ce au pe suflet in aceste momente?
cum se simt cand le pleaca membri? e tare senzatia?
va avertizam,faceti cate 50 de flotari pe zi,o sa vi se intareasca inima...nu de alta da o sa aveti nevoie:)
"pentru o viata sanatoasa,adresati-va medicului sau farmacistului":cool:

Cand o sa vezi ca pleaca membrii Samurailor sa imi spui si mie.
Si aici nu e vorba de cei care isi iau traista in bat si umbla prin toate triburile.
Asa ca succes.
 

DeletedUser39940

Nu incercati sa va ascundeti dupa deget,sunteti sub asteptari,asa cum a-ti fost mereu...eu unul nici macar "parteneri de concurs" nu va pot numi.
Tu si Mesagerul sa va bagati bine in cap,o chestie:atata timp cat comunistu stie cine is dusmani,nu ai cum sa te lupti cu el.atat tie cat si la mesagerul va dau clasa individual,si ca sa nu existe polemici,am sa iti demostrez ca si la nivel de "echipa",trib, nu aveti sanse:)
Singura chestie la care ma dau batut in fata voastra e tot ce tine,de minciuni,abureli ale triburilor "colaterale" ptr a va intari pozitia...aici sunteti ASI!
 

DeletedUser39940

Parte 1:
Triburi: TDN, Faina
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.-a

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 796
Tabăra 2: 843
Diferență: 47

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,124,956
Tabăra 2: 2,383,019
Diferență: 741,937

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,533
Tabăra 2: 19,679
Diferență: 11,854

chart




ca sa fiu on topic,desi tangenta e aproape inexistenta,si cum viteza lumi ingreuneaza mult situatia..;totusi:)
eu unul abia astept ca intre r.s si faina sa nu mai existe nici un trib colateral(ex:eek:ac,sau DC)
atunci va voi arata ca nu aveti nivelul la care va credeti;)
 

DeletedUser20252

Lucrurile tot incet se misca aici,nimic nou sub soare.Plecarea lui Lord Winner era de asteptat,omul a venit,si-a facut nevoile,si a plecat la mai bine,si circuitul va continua si acolo.
Oricum,mult succes fostilor colegi dar si celorlalti jucatori de pe lumea asta.


Va salut cu respect,Winchester.
 

DeletedUser22959

salut luci :)
se simte lipsa ta :p
nu stiu ce va certati aiurea amandoi si lucian si comunist stiti cum s-au luat satele de ambele tabere momentan suntem de rasu curcilor (amebele triburi).
Stati acolo clociti ce clociti da macar numai zbierati atata pe extern ...
 

DeletedUser39940

asa e neomnsis,chiar e realitatea ce zici tu:)
faza e ca merge greu naspetu asta de server,eu incerc sa fac atmosfera macar aici:))
 

DeletedUser39940

DetaliiAlianţă So Much Faina Alba De Grau
Inamic Samurai-Haiduci
Titlu Hopa gam gam style!!
Start astăzi la ora 13:09:05
Sfârşit ---
Durată 1:24:55
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Samurailor,observam cu parere de rau ca nu a-ti luat aminte la cele Sfinte!
Desi a trecut ziua declaratiilor de dragoste,va rugam sa primiti totusi,cu intarziere declaratia noastra.
Va invitam la un "dans al imperecheri".
Hop Hop Hop!

Atentie vrem samurai,nu balerine!!
Ps:implicati tot alfabetul academiilor voastre sa nu fim nevoiti sa tot facem declaratii,multumim!
 

quz0r

member
Scor reacție
144
2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă. (ultimele 2 şterse de mine, de mai sus)
 

DeletedUser22959

eee eu unu nu m-am suparat qz...tin la glume de astea sunt calit de pe lumi cu doar o cifra in consistenta :))
acolo mai aveam putin si ne dadeam foc la casa... oricum cred ca va fi un razboi tare lung asta.... parerea mea..daca e sa ramana forma asta la harta.
may the strongest win this war..
..and may the force be with us :)
aaa nu le-am vazut pe ultimele 2 :) Scz.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus