=TdN= vs SNOW + ADHD + [W!zz] !

DeletedUser1924

baieti :))) acum ati facut si voi ochisori ? ... pacat de voi ... cand pierdeati sate cu sutele nici unu din TDN numai intra pe forum =))) acum ca ati mai luat putin aer si v-ati mai revenit cat de cat veniti pe forum si va dati mari cocosi :)))) a plecat marele general/caporal/capitan .MrS acum au fost bagati altii la inaintare... nu veve ? :))
apropo ce sti tu despre pity ? care aperi de luni bune sute de sate in granita ... cred ca pentru tine ar fi o investitie buna un monitor cu touch screen =))))
LET IT SNOW prieteni

Nu pot sa-ti transmit decat un calduros du-te-n ... colo, vino-ncoace...
Ce ma bagi pe mine in discutiile tale? N-ai destui din TdN aici pe care sa ii pupi in dorsal? Trebuie sa ma faci si pe mine sa te frec ca pe ness putin?



PS : marusk, fara vacanta ca abia m-am intors:D





Let it S[NO]W[BS]!
 

DeletedUser33223

...

Sabin,nu te mai consuma.chiar nu are rost.Noi suntem aici pentru noi,unii pentru altii..ei sa ramana acolo in quit-ul,nl-ul, tdn-ul lor sau cum se vor mai numi si sa isi faca trucurile ca si pana acum.Nu stiu sa joace corect si nu o vor face in veci!Ce sa zic..imi place jocul asta dar e mare pacat ca unii au nesimtirea sa il murdareasca iar adminii ,buni prieteni cu acestia doar stau si privesc!

Fiecare suntem ceea ce suntem,iar daca unii cred ca sunt mari zei pt ca au prietenii si joaca incorect pe un joc atunci ce sa zic..multa bafta in viata reala!


Probabil mi se va sterge postul,sau poate voi primi si ban cine stie,ca doar am indraznit sa comentez de "baietii veseli"..:)


Distractie placuta !
 

DeletedUser21980

admini sunt cu noi :)) asa e dati toti stergere cont nu are rost sa va bateti cu admini :))
 

DeletedUser30525

Sabin,nu te mai consuma.chiar nu are rost.Noi suntem aici pentru noi,unii pentru altii..ei sa ramana acolo in quit-ul,nl-ul, tdn-ul lor sau cum se vor mai numi si sa isi faca trucurile ca si pana acum.Nu stiu sa joace corect si nu o vor face in veci!Ce sa zic..imi place jocul asta dar e mare pacat ca unii au nesimtirea sa il murdareasca iar adminii ,buni prieteni cu acestia doar stau si privesc!

Fiecare suntem ceea ce suntem,iar daca unii cred ca sunt mari zei pt ca au prietenii si joaca incorect pe un joc atunci ce sa zic..multa bafta in viata reala!


Probabil mi se va sterge postul,sau poate voi primi si ban cine stie,ca doar am indraznit sa comentez de "baietii veseli"..:)


Distractie placuta !

poate ar fi bine cand afirmi ceva sa si dovedesti
in momentul in care vorbesti despre un trib te referi la toti jucatorii din acel trib
masoara-ti cuvintele si incearca sa fii realist
si voi si noi am avut jucatori blocati din diferite motive (mai mult sau mai putin intemeiate)
asta nu inseamna ca poti veni pe forum si acuza ca NOI nu jucam corect
eu iti cer sa iti retragi cuvintele si in numele tribului si in numele meu implicat de tine cand ai vorbit la adresa tribului meu
cu respect kampfstier
 

DeletedUser1924

Sabin,nu te mai consuma.chiar nu are rost.Noi suntem aici pentru noi,unii pentru altii..ei sa ramana acolo in quit-ul,nl-ul, tdn-ul lor sau cum se vor mai numi si sa isi faca trucurile ca si pana acum.Nu stiu sa joace corect si nu o vor face in veci!Ce sa zic..imi place jocul asta dar e mare pacat ca unii au nesimtirea sa il murdareasca iar adminii ,buni prieteni cu acestia doar stau si privesc!

Fiecare suntem ceea ce suntem,iar daca unii cred ca sunt mari zei pt ca au prietenii si joaca incorect pe un joc atunci ce sa zic..multa bafta in viata reala!


Probabil mi se va sterge postul,sau poate voi primi si ban cine stie,ca doar am indraznit sa comentez de "baietii veseli"..:)


Distractie placuta !

Amice, voi nu stiti decat sa ne faceti pe noi trisori.
Cum baga 2 jucatori niste atacuri la secunda pe voi, cum sariti cu tiketul...sunteti obsedati, nu stiti sa pierdeti!



Exemplu



pity009 în data de 12.10. la ora 23:07
:))..daca zici tu..apropo..mai intra o data si pe celalalt cont si vezi ca nu ai calculat bine timpii..:))
.MrS în data de 12.10. la ora 23:06
glumeatA o sa fii tu daca ma superi :)
pity009 în data de 12.10. la ora 23:02
ce glumeata foc esti:)..ai prins si tu voce?
.MrS în data de 12.10. la ora 22:56
UndomieL: Sosire: 13.10.10 00:12:44:952

.MrS: 13.10.10 00:12:44:914


Ma fa dodge si in 38 de sutimi :))


Noi nu stim sa atacam la secunda, doar voi stiti. Noi daca ataca, trisam.
Du-te de unde ai venit ca orasul asta nu e de tine!Asta e oras de barbati nu de fetite.
 

DeletedUser30241

Side 1:
Tribes: SNOW
Side 2:
Tribes: =TdN=

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 81
Diferență: 28

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 935,626
Tabăra 2: 817,801
Diferență: 117,825

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85,366
Tabăra 2: 68,483
Diferență: 16,883

chart


despre jucatorii care nu sunt activi pe masura punctelor.... nu e treaba mea ...

respect all
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16370

sabinpn,scuza-ma ca te contrazic din nou...ceea ce imi arati tu aici in statistica asta nu da dovada inca o data a ceea ce am spus eu...
NOI AVEM 4 GRANITE DESCHISE PE CARE LE CONTORIZAM EXCELENT IN ULTIMA VREME PE STATISTICI.
Incearca sa cauti la tine in trib in conducere raspunsuri de ce merge tribul vostru prost sau de ce s-au facut atatea aliante impotriva noastra cu triburi care au in componenta jucatori slabi din punct de vedere al activitatii si foarte slabi din punct de vedere al tacticii de joc.


P.S. : INCA O DATA ITI REPET CA TRIBUL =TdN= ARE CEI MAI BUNI JUCATORI OFENSIVI SI DEFENSIVI DE PE ACEASTA LUME SI NU IMI ESTE GREU SA VA SI DAU EXEMPLE DAR MA ABTIN SA O FAC PENTRU CA PITY SI-AR FACE HARA-KIRI DACA AS M-AI POSTA IN DEFAVOAREA SNOW-ULUI CEVA PE AICI :))
 

DeletedUser30241

uite incerc sa te abordez altfel si sa iti explic situatia ... daca vrei sa ma intelegi bine ...


pe vremea cand erau quit ... potop ... snow cam astea 3 dominau lumea ... quit a cazut s-au format alte triburi bla bla

cand s-a format =TdN= s-au unit nu stiu cate triburi ... normal ca au venit doar jucatorii buni ... cand se unesc mai multe triburi se iau numai jucatori buni

Un lucru pe care nu il intelegeti ... noi ( SNOW) n-am facut nici odata aliante care sa fie in defavoarea voastra ... doamne

Noi i-am avut de la inceput la DUSMANI pe cei din QUIT ... wizz-ul a intrat mai tarziu in razboi ... dar tot pe vremea vechiului QUIT ...


voi de unde va trageti ? tot din quit :)))

noi doar am pastrat diplomatia

tot respectul pentru faptul ca rezistati ... aveti jucatori fenomenali ...
 

DeletedUser16370

Pentru a detalia un pic istoria =TdN= - ului ii cedez cuvantul lui hell MASTER :)
Eu nu am ce sa iti explic pentru ca ti-as inchide gura...
 

DeletedUser21980

=TDN= l-am format impreuna cu cativa prieteni cand ne-am rupt de H-H din cauza unor certuri,cum eram prinsi pe harta intre H-H si academia w-w dupa doua atacuri organizate pe H-H cei din w-w au vrut sa intre la noi .Apoi H-H sa desfiintat si au intrat toti in potop si dupa cum era de asteptat legaturile de prietenie ne-au adus iar pe toti in acelasi trib :D

oricum nu meritati voi efortul sa va zic eu toata povestea. Nu conteaza trecutul ci viitorul si pentru =TdN= viitorul suna foarte bine :))
 

DeletedUser16370

S-a clarificat si asta...
Sabin,cu ce vrei sa te mai miram ? :))
 

DeletedUser

in topicul lumii 16 apar posturi din an in paste...si candva...pfoai,ce aglumeratie era pe aici!:)


nu mai frecventeaza nimeni forumul extern al lumii 16???:O
nu de alta...dar m-as baga la niste discutii pe aici...si mi-ar placea sa vad ce pareri aveti despre viitorul hartii L16!
 

DeletedUser30525

=TDN= l-am format impreuna cu cativa prieteni cand ne-am rupt de H-H din cauza unor certuri,cum eram prinsi pe harta intre H-H si academia w-w dupa doua atacuri organizate pe H-H cei din w-w au vrut sa intre la noi .Apoi H-H sa desfiintat si au intrat toti in potop si dupa cum era de asteptat legaturile de prietenie ne-au adus iar pe toti in acelasi trib :D

oricum nu meritati voi efortul sa va zic eu toata povestea. Nu conteaza trecutul ci viitorul si pentru =TdN= viitorul suna foarte bine :))


a zis bine hell aici
tdn-ul actual e fostul h-h si academia w-w si o parte din jucatorii ce au fost in loh si in quit
oricum sunt jucatori care au jucat impreuna de la inceput
ca s-au mai certat prosteste cateodata asta e
important e ca au invatat sa treaca peste si sa dea inainte
cat despre viitorul lumii 16
cine stie ce va fi
depinde de jucatorii celor 3 triburi
daca nu vor fi jucatori importanti care se vor lasa (din diferite motive) nu cred sa se schimbe prea mult pe aici in viitor
 

DeletedUser30241

pai vedeti ca sunteti ca nu sunteti atenti ? :)) ce am zis? ca tdn s-a format din mai multe triburi ...ceea ce rezulta multi jucatori buni

LoH , quit , potop .... ce vreti voi!

am zis si o mai zic de 100 de ori .. cat timp v-a fost rau nu ati intrat unu pe forum ! acum toti cocosi . intradevar trecutul nu conteaza dar totusi ...

Side 1:
Tribes: SNOW
Side 2:
Tribes: =TdN=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 41,919
Tabăra 2: 24,255
Diferență: 17,664

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 492
Tabăra 2: 496
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 347,544,073
Tabăra 2: 222,253,647
Diferență: 125,290,426

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,021,605
Tabăra 2: 5,191,759
Diferență: 170,154

chart


asta simbolizeaza trecutul deci va rog putin respect .. ... va rog sa terminati cu afirmatiile gen in snow sunt jucatori prosti etc . ok ? ...si voi aveti perioade proaste ... intelegeti voi

sa revenim la prezent
Side 1:
Tribes: SNOW
Side 2:
Tribes: =TdN=

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 104
Diferență: 4

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 4
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 925,574
Tabăra 2: 1,033,035
Diferență: 107,461

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,640
Tabăra 2: 46,273
Diferență: 10,633

chart



chear asa superiori va credeti ??

clear stai lin ca nu m-ai mirat cu nimic
 

DeletedUser21980

"
chear asa superiori va credeti ??

clear stai lin ca nu m-ai mirat cu nimic"

chiar asa superiori ne credem in timp ce voi dati doar in =tdn= noi dam in wizz msw snow adhd si suntem si atacati deci fa un calcul si ar trebui sa realizezi in ce consta superioritatea
 

DeletedUser30525

"
chear asa superiori va credeti ??

clear stai lin ca nu m-ai mirat cu nimic"

chiar asa superiori ne credem in timp ce voi dati doar in =tdn= noi dam in wizz msw snow adhd si suntem si atacati deci fa un calcul si ar trebui sa realizezi in ce consta superioritatea



hell
fa un pna pe 3-4 luni cu adhd, wizz, msw :D
si ramanem doar cu snow la dusmani :D
si vorbim peste 3-4 luni
sa vedem pe care ii tine
daca toata lumea sare cu statistici si afirmatii de genu cand ne-a fost greu nu comentam cand mai mult de jumatate din l16 dadea in tdn
ca adhd are academia noastra daca vrea sa se bata
wizz cu msw au potop
sa nu zica nici unu ca sunt blocati
si facem mano a mano cateva luni
care iese mai bun jos palaria
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21980

n-au ei atata curaj :)) sa nu uitam ca ei in orice razboi au incercat sa atraga cati mai multi de partea lor sa nu amintesc episodul cu ultimatumurile *** ne amenintau k daca nu ramanem aliati cu ei o sa ne desfiinteze etc cand au trecut h-h la potop :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

hell
fa un pna pe 3-4 luni cu adhd, wizz, msw :D
si ramanem doar cu snow la dusmani :D
si vorbim peste 3-4 luni
sa vedem pe care ii tine
daca toata lumea sare cu statistici si afirmatii de genu cand ne-a fost greu nu comentam cand mai mult de jumatate din l16 dadea in tdn
ca adhd are academia noastra daca vrea sa se bata
wizz cu msw au potop
sa nu zica nici unu ca sunt blocati
si facem mano a mano cateva luni
care iese mai bun jos palaria
:D

In cazul asta ar putea sa ne dea satele gratis :))
 
Sus