=TdN= vs SNOW + ADHD + [W!zz] !

DeletedUser

cata activitate pe aici...vad ca mai sunt jucatori de cand jucam si eu =)), =tdn= inca mai sunte-ti pe harta ?
 

DeletedUser

cata activitate pe aici...vad ca mai sunt jucatori de cand jucam si eu =)), =tdn= inca mai sunte-ti pe harta ?


tdn-cat de curand o sa dispara....ei care ziceau ca pana in sarbatorile de iarna rup harta in doua :))....se pare ca ei sunt cei care au sa dispara pana de sarbatori
 

DeletedUser30525

tdn-cat de curand o sa dispara....ei care ziceau ca pana in sarbatorile de iarna rup harta in doua :))....se pare ca ei sunt cei care au sa dispara pana de sarbatori

din cate vad eu pe harta bogdane tot cu aceiasi jucatori va luptati
sau ma insel eu?

cat despre statistici
toata lumea care a urmarit postarile mele pe aici stie ca nu dau doi bani pe ele
iar despre granita cu adhd
o sa fie mult timp de acum incolo
ca o sa se schimbe harta periodic cate putin in favoarea sau in defavoarea unui trib sau altul
asta e normal
uni se lasa altii vin in locul lor
se mai pierd sate
or sa se ia altele
ca asa e pe granita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

tdn-cat de curand o sa dispara....ei care ziceau ca pana in sarbatorile de iarna rup harta in doua :))....se pare ca ei sunt cei care au sa dispara pana de sarbatori

TdN nu o sa dispara niciodata amice. ne-am impartit in 2 triburi ca sa ne fie mai usor cu organizarea. Nu te bucura prea mult ;)
 

DeletedUser

Parerea ta nu conteaza :)
Eu doar am vrut sa te lamuresc legat de ce se intampla...


bine fratioare ca,conteaza parerea ta....tu cat de repede o sa fii istorie pe aceasta lume.....o sa iti dedic cateva sate in memoria ta :)
 

DeletedUser1924

bine fratioare ca,conteaza parerea ta....tu cat de repede o sa fii istorie pe aceasta lume.....o sa iti dedic cateva sate in memoria ta :)

Cocos, nu ajungeti cu nobili decat la maxim 50 de sate la mine...cum Doamne Iarta-ma o sa ajung eu istorie? Poate doar daca mi se scarbeste atat de tare de voi incat sa dau stergere...in rest nu aveti ce imi face voi...sunteti prea slabi!

http://ro16.triburile.ro/public_report/be699234996b8434405f9f4efbafe82c
Asa vreti voi sa imi luati sate ? :))
 

DeletedUser16370

bine fratioare ca,conteaza parerea ta....tu cat de repede o sa fii istorie pe aceasta lume.....o sa iti dedic cateva sate in memoria ta :)

Cum sa fie istorie vreodata ?
Atata timp cat eu sunt langa el nimic nu il poate dobora pe lumea asta.
Si eu spun ceva concret aici fata de tine.
 

DeletedUser

Cocos, nu ajungeti cu nobili decat la maxim 50 de sate la mine...cum Doamne Iarta-ma o sa ajung eu istorie? Poate doar daca mi se scarbeste atat de tare de voi incat sa dau stergere...in rest nu aveti ce imi face voi...sunteti prea slabi!

http://ro16.triburile.ro/public_report/be699234996b8434405f9f4efbafe82c
Asa vreti voi sa imi luati sate ? :))

sa iti spun exact de ce sa rupt tdn-ul?cred ca stii prea bine...si credema ca stiu prea bine ce zic si cand zic.....nu merita sa postam aiureli aicea
 

DeletedUser

Cum sa fie istorie vreodata ?
Atata timp cat eu sunt langa el nimic nu il poate dobora pe lumea asta.
Si eu spun ceva concret aici fata de tine.

nici eu nu ** aiureli si stiu si eu ''micile''voastre probleme :)
cand zic ca o sa fie istorie nu inseamna ca maine neaparat dispare...in cel mai rapid timp o sa fie out
 

DeletedUser

dear mrs....de ce postezi si tu un sat pe care ai reusit sa strangi aparare?de ce nu le postezi si alea din spate care le mai pierzi pe la jucatori mici?
 

DeletedUser30241

ahaha am trait sa o vad si pe asta =)))) UNUL DINTRE CEI MAI INGAMFATI JUCATORI JOACA TRIBURILE LA ORA Astăzi, 04:38:50 :O

CUM SE POATE ASA CEVA DOMNULE MRS =))))) AI DAT IN BOALA ? CUM SA JOCI TRIBURILE LA 5 DIM . SA-TI FIE RUSINE :))))) !!!

vezi vere cum ai ajuns? cand colegii mei din snow stateau si aparau granita tu te dadeai mare boier ca ce domneeee sunteti niste ahtiati de triburile jucati non stop

SA ITI ZIC CEVA PRIETENE TU JOCI 25/24

IN SFARSIT MA BUCUR CA POT SA ITI ZIC ”MARE TEAPA CE AI LUAT”

In rest ce pot sa va mai zic :))) draga mrs spor la aparat sate ...
 

DeletedUser1924

Quote:Text original bogdan florin
dear mrs....de ce postezi si tu un sat pe care ai reusit sa strangi aparare?de ce nu le postezi si alea din spate care le mai pierzi pe la jucatori mici?

crezi ca eu sunt inapt ca tine sa blindez sate care sunt la 70 de ore cu nobilii de granita?
Dupa ce ca esti un frustrat si stai pana la 4 dimineata pe contul lui demodan ca sa spionezi, poate poate gasesti si tu un sat in marea albastra sa il iei, pierzandu-l garantat a doua zi, mai esti si ingamfat.


PS : Ma bag la somn acum ca sunt cam ametit...in timp ce eu ma distram in Dumars, tu dadeai spionaje...viata e cruda si iti plang de mila, micule om fara viata.
Te-am salutat din mers.


Si tu te bagi in seama ca musca? :))
La ora aia veneam din Dumars amice, eu nu sunt obsedat ca voi :))


05.12.10 04:32 188.26.218.220
04.12.10 22:09 188.26.218.220

Asa ca shhht :-$
Vezi ca e valabil si pt tine, ca si pt ala...o sa pocniti de revelion amandoi...daca stii la ce ma refer...poc poc :))
 

DeletedUser30241

Mrs ciocu mic:))) sa-ti fie rusine 5 minute din momentul in care citesti mesajul acesta... N-ai ce sa imi faci....
Am 1-0:))))
Hai sa nu ne mai dam in spectacol aici...ne vedem pe harta:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

Mrs ciocu mic:))) sa-ti fie rusine 5 minute din momentul in care citesti mesajul acesta... N-ai ce sa imi faci....
Am 1-0:))))
Hai sa nu ne mai dam in spectacol aici...ne vedem pe harta:D

Imi e rusine sa discut cu tine...ma mai vede lumea ca bag in seama pe unul ca tine :)))
PS : Ce Editat sa ne vedem pe harta...ce ai putea tu sa imi faci? Nu ai sate in total cate am eu doar de atac :)))))

Vorbeste frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30241

O sa iti aduc aminte peste 3-4 luni de mesaju care l-ai postat:p
 

DeletedUser1924

O sa iti aduc aminte peste 3-4 luni de mesaju care l-ai postat:p

O sa imi faci si tu ce mi-a facut dizzy, si ce imi face si pity...ma cresc la aparatori fara ca macar sa imi zgarie zidul.... atat puteti voi sa imi faceti :))
 
Sus