Te vad-Nu "fugii" de limba romana

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vad ca Requiem for light s a desteptat in sfarsit,probabil a trecut si el pe la clasele primare asa rapid si in sfarsit si a corectat greseala.Puteti sa ma injurati dar chiar nu m am putut abtine sa nu deschid acest topic,pana la urma e in premiera cand incultii care joaca pe contul respectiv leaga 2 cuvinte scrise corect.

oricum,sincerele mele felicitari celor 2 nightboy si Bld.Energy ca si au riscat viata apropiindu se de cartea de gramatica.:D:D:D
 

DeletedUser

Vad ca Requiem for light s a desteptat in sfarsit,probabil a trecut si el pe la clasele primare asa rapid si in sfarsit si a corectat greseala.Puteti sa ma injurati dar chiar nu m am putut abtine sa nu deschid acest topic,pana la urma e in premiera cand incultii care joaca pe contul respectiv leaga 2 cuvinte scrise corect.

oricum,sincerele mele felicitari celor 2 nightboy si Bld.Energy ca si au riscat viata apropiindu se de cartea de gramatica.:D:D:D

puiule, inainte sa te apuci sa le dai altora lectii de limba romana, cred ca indicat e sa deschizi tu cartea aia de gramatica si sa cauti in ea cratima
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ibidem Mine. Cu o rugaminte pentru Lethal, inchide te rog acest minunat topic deschis aiurea. :D
 

DeletedUser

da e adevarat ca am o problema cu cratima,dar acolo unde ar trebui sa o pun las spatiu.stiu stiu,greseala mea :)dar tot nu mi o indrept :p
buna si tie mine :)
 

DeletedUser

daca nu o indrepti, de ce ai mai deschis topicul asta totusi :confused:????
 

DeletedUser

ba da, insa felicitarile trebuiau sa vina din partea unuia care respecta regulile alea de care vorbesti... si ii acuzi ca nu le-ar fi folosit inainte :))... sau?
 

DeletedUser

daca nu respect regula nu inseamna ca nu o cunosc.in cazul lor, e vorba ca nu cunosc, e o diferenta maricica zic eu.nu crezi ?
 

DeletedUser

de unde stii tu ca nu fac si ei asta ca asa vor? le-ai fost coleg de banca in scoala? ca atunci se explica...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus