tentativă de furt

  • Autor subiect PauL Moldovanu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cineva încearcă să-mi spargă contul, şi nu doar încearcă chiar a reuşit, a încercat să-mi schimbe parola de pe triburi, rog un admin să clarifice situaţia mea
 

DeletedUser

am trimis un mesaj ticket şi m-i s-a răspuns să nu accept schimbarea adresei de email. Totusi, după ce mi-am schimbat parola tot nu pot intra, îmi spune parolă nevalabilă, şi DA am scris parola corect. Ba mai mult acum când dau la Parolă uitată/ pierdută, nu-mi recunoaşte adresa de email.

Mă ajută şi pe mine cineva?
 

DeletedUser4349

inseamna ca tipu' care te-a spart stia si parola de la e-mail...daca ti-a schimbat si e-mail-ul din joc atunci asta e...alt cont si o iei de la 0
 

DeletedUser

sal a spus:
bobylykus astazi la ora 16:48
Ce mai faci intri la o conferinta? Ma ma-i ajuti cu acel atac?

PauL Moldovanu astazi la ora 16:48
Nam Timp.

bobylykus astazi la ora 16:49
dar ce faci?

PauL Moldovanu astazi la ora 16:50
Pai Ma Dezvolt Si Ma Gandesc Sa Dau Niste Atacuri.

PauL Moldovanu astazi la ora 16:51
Sa Mai Cuceresc Ceva.


Deci eu vorbesc cu el de pe alt calculator cu ajutorul unui prieten prin team viewer, vă rog frumos, ajutaţi-mă.
 

DeletedUser

cum fac să reintru în posesia contului meu, atât timp cât eu discut una aici cu voi pe forum, iar el discută în joc tot cu mine?

Mi-a schimbat adresa de email şi parola
 

DeletedUser4349

intelege ca nu mai poti...gata...s-a dus...daca ai avut o parola usoara si ai avut aceeasi parola si la adresa de e-mail asta e...s-a dus contu'
 

DeletedUser

Man, degeaba plangi aici ca nimeni nu are cum si nu are niciun interes sa te ajute! Nu stiu cum ai pierdut-o! Pune o parola mai complicata nu numele tau sau numele tau intors!:confused:
 

DeletedUser

Se pare ca unii ori nu citesc regulamentul, ori nu se invata minte.
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
Sectiunea se numete Triburi si membri. Cititi ce scrie sub titlu. Cei care au raspuns au un avertisment.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus