Teoria conspiratiei- Sfarsitul etoons

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sphz în data de 05.05. la ora 19:17 Citat Prelucrare Sterge
deci ar merita bubuiti un pic astia din hell, exceptie facand salex care e de treaba


toti suntem de treaba si in etoons si in hell
nu te schimba un trib tot aceeasi oameni ramanem
 

DeletedUser20810

ma sincer imi pare rau daca o fi sa se destrame toonsi...ca nu o sa mai am cu cine sa ma lupt...:((
 

DeletedUser17140

visati in continuare...sa dispara etoons??credeti ca daca se spune de etoons ca nu sunt morali ca sunt "pomanagii" cum zice rokye de condorul nu pot invinge??sau ce?? :))hai ca sunteti haiosi...si rokye..daca vrei sa stii adevarul...jucatorii vostri vin la noi si plang ca sunteti prea plini de voi si ca ii innobilati fara motiv si ca mai bine cedeaza satele la toonsi...daca nu stii mai bine taci...iar de mancat ficatii....va mananca condorul de va rupe :)))....daca nu ma inseala memoria la un moment dat marele angelpeace a zis ca daca mai gaseste sate de ale lui condorul in mijlocul satelor lui se lasa de joc..asa de mari sunteti :)))....G@bry...stai linistit...toons nu cade cand vor altii...exista o vorba...nu mor caii cand vor cainii :)
 

DeletedUser

ihi...era o ironie:)) pueril sa fi... nu mai continui :)).. :eek:(nu stiu dc trebuie sa debitam prostii.. cat de mi am ales echipa si blabla, nu credeti ca s tampenii?:confused: mari barbati care spun ce cred doar pe ascuns? :D nu vi se pare ca exagerati si cu conspiratiile si cu suspiciunile?
hihi...sincer eu sper sa castige etoons, pt ca stiu ca au jucatori buni, dar mi e ca unii au luat o de a dreptul pe aratura.Mi e egal pana la urma... ca altfel as posta si restul circului
 

DeletedUser17140

eu nu ma refer la titlul pus de tine..ci la ce a spus G@bry.. si acolo sigur nu e ironie...cat despre castigat...mai e de jucat...si inca mult....sansele sunt inca 50:50...chiar inclinata putin spre echipa DBD-Ew..tinand cont ca lupta 7-8 triburi contra unuia singur :)
 

DeletedUser10991

eu nu ma refer la titlul pus de tine..ci la ce a spus G@bry.. si acolo sigur nu e ironie...cat despre castigat...mai e de jucat...si inca mult....sansele sunt inca 50:50...chiar inclinata putin spre echipa DBD-Ew..tinand cont ca lupta 7-8 triburi contra unuia singur :)

sa-nteleg ca voi luptati fara aliati?sunteti singuri impotriva tuturor.saracii de voi.in afara de condorul si alti cativa(ii innumar pe degetele de la o mana) restul nu va face pielea nici cat o ceapa degerata.traiti numai din pomeni si innobilari interne.
 

DeletedUser11365

sa-nteleg ca voi luptati fara aliati?sunteti singuri impotriva tuturor.saracii de voi.in afara de condorul si alti cativa(ii innumar pe degetele de la o mana) restul nu va face pielea nici cat o ceapa degerata.traiti numai din pomeni si innobilari interne.

prietene,nu are rost..nu ma bag in seama ca si rookie...nu cred ca esti in masura sa evaluezi potentialu jucatorilor din etoons..sunt jucatori care nu ies cu nimik in evidenta pe l2 desi is jucatori foarte buni(dintre care destui in toons) ii primu si ultimu meu post pe tema asta ca oricum nu is la curent..
 

DeletedUser17140

daca iulia e asa de corecta cum spune, va va spune ea cat de mult ne ajuta aliatii(cat sprijin avem de la ei )...va va spune ca jucam singuri...daca tot se considera acum neutra fata de toti :)..
 

DeletedUser

:eek: n am zis ca s neutra , nici ca s corecta, ci total altceva.. iar daca ** de sprijin te rog sa fi explicit, sprijinul meu? sprijinul hell? sau alti aliatii etoons?alte triburi toons? desi aici sunt probleme diplomatice ce nu as vrea sa intru in ele.(desi neoficial in afara de etoons si ctoons nu am vazut alti jucatori din alte triburi toons activi).
 

DeletedUser17140

sprijin de la alte triburi in afara de cei din etoons...iar alte triburi in afara de ctoons htoons si etoons nu mai sunt :)...
 

DeletedUser

ihi...era o ironie:)) pueril sa fi... nu mai continui :)).. :eek:(nu stiu dc trebuie sa debitam prostii.. cat de mi am ales echipa si blabla, nu credeti ca s tampenii?:confused: mari barbati care spun ce cred doar pe ascuns? :D nu vi se pare ca exagerati si cu conspiratiile si cu suspiciunile?
hihi...sincer eu sper sa castige etoons, pt ca stiu ca au jucatori buni, dar mi e ca unii au luat o de a dreptul pe aratura.Mi e egal pana la urma... ca altfel as posta si restul circului



de ce dreptul la barfa il pot avea doar femeile? poate ca si noi barbatii vrem sa barfim undeva intr-un colt sa nu ne stie nimeni :)


apropo iulia eu sint oq13 ,oq14 inca nu joaca ,dar promit sa rezerv idd-ul pt gaza mea cind o sa fie mare :D
 

DeletedUser

:)) sa se faca mare, nu a fost intentionat oq14, asa ca nu i cazul sa te ataci. Pai eu nu zic ca nu barfiti, deja a devenit clar dar de la o discutie fara importanta la adevarata conspiratii si replici urate, e o mica mare diferenta ;)
 

DeletedUser

@angelpeace & bolt: practic, aveti amandoi dreptate, ca sa nu va mai contraziceti. La data respectiva, gustia avea sprijin la condorul, cum zice angelpeace si in prezent ghimes nu mai "ajunge" pana prin partea aia a hartii, pentru ca nici gustia nu mai e la noi :)

dar asta deja nu mai are nicio legatura cu subiectul :D
 

DeletedUser17140

greseala mea...am fost sprijiniti de etoons+gustia...imi cer scuze :)
 

DeletedUser

oricit ne-am intepa pe forum asta e realitatea ; e tons format din 2 triburi adica aproximativ 80 persoane contra la 1/2 harta (cea sudica ) adica mai mult de 6 triburi x80=480 persoane (aproximative )

ca am rezistat pana acum si facem fata :meritul nostru
ca inca nu a-ti ajuns la leon ,cag sau ghimes pana acum : rusinea voastra


e doar o constare si nu o lauda sau un repros :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13259

de ce dreptul la barfa il pot avea doar femeile? poate ca si noi barbatii vrem sa barfim undeva intr-un colt sa nu ne stie nimeni :)


apropo iulia eu sint oq13 ,oq14 inca nu joaca ,dar promit sa rezerv idd-ul pt gaza mea cind o sa fie mare :D

deci tu esti a 13 generatie de "barbati" din fam ta care joak triburile :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus