Teoria conspiratiei- Sfarsitul etoons

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu , eu sint una din cele 13 clone care joaca triburile =)) =))
 

DeletedUser17140

oq era numele lui normal...dar nr 13 reprezinta numarul de oameni(diferiti) care joaca pe acest cont :)
 

DeletedUser13259

era un raspuns mai bun daca ziceai ca 13 reprezinta haremul lui :d
 

DeletedUser

oricit ne-am intepa pe forum asta e realitatea ; e tons format din 2 triburi adica aproximativ 80 persoane contra la 1/2 harta (cea sudica ) adica mai mult de 6 triburi x80=480 persoane (aproximative )

ca am rezistat pana acum si facem fata :meritul nostru
ca inca nu a-ti ajuns la leon ,cag sau ghimes pana acum : rusinea voastra


e doar o constare si nu o lauda sau un repros :)

Practic ai vostri 80 de membri, pierd sate in favoarea celor maxim 40 membri care sunt pe front din tmp. Din dbd nu am date reale dar nu cred sa fie mai multi. Eu zic ca din acest punct de vedere situatia e ehilibrata. Deasemenea, nici eu nu vad sa va mariti teritoriul inspre sud (exceptie condorul) asa ca nu are de ce sa imi fie rusine ca urcam saptamanal cate putin...noi ne simtim, "in grafic" si cel mai important...gustam jocul! Lumea asta e prea frumoasa sa merite sa se termine!!:D

E doar o constatare din cealalata parte a baricadei. Laudele, reprosurile, conspiratiile si statisticile le las in seama voastra!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10991

in sfarsit cineva care a stiut sa puncteze f bine realitatea.iar ca o completare condorul a tot luat sate de la inactivi sau prin manevre de culise,in schimb noi va bagam oamenii activi in corzi.
 

DeletedUser5068

voi sunteti cei mai tari!!!..o sa va facem un monument in cinstea voastra..:)...inca o data felicitari..voi, o mana de oameni va luptati cu 1/2 de harta...sincer imi este foarte mila...s m contacati pe privat pt niste sprijin..:)
 

DeletedUser

Practic ai vostri 80 de membri, pierd sate in favoarea celor maxim 40 membri care sunt pe front din tmp. Din dbd nu am date reale dar nu cred sa fie mai multi. Eu zic ca din acest punct de vedere situatia e ehilibrata. Deasemenea, nici eu nu vad sa va mariti teritoriul inspre sud (exceptie condorul) asa ca nu are de ce sa imi fie rusine ca urcam saptamanal cate putin...noi ne simtim, "in grafic" si cel mai important...gustam jocul! Lumea asta e prea frumoasa sa merite sa se termine!!:D

E doar o constatare din cealalata parte a baricadei. Laudele, reprosurile, conspiratiile si statisticile le las in seama voastra!



intradevar ,ai reusit sa punctezi anumite chestii pe care poate in focul jocului multi le uita si anume ,L2 e o lume frumoasa prin duritatea ei ,cu doar 80 membrii trebuie sa faci performanta ,lucru aproape imposibil in opinia mea pt ca jucam cu oameni si nu cu computere ,iar fiecare om are caracterul sau :)
cind am spus 80 membri m-am referit la 80 oameni din 2 triburi care sint activi nu care tin linia frontului cum si la voi asa cum ai spus sint 40 in tmp dar i-ai uitat pe cei din spate care trimit deff ,aceeasi situatie e si la dbd ,deci pana la urma daca trag linie si adun cam se apropie de ceea ce am afirmat mai sus :)
 

DeletedUser

voi sunteti cei mai tari!!!..o sa va facem un monument in cinstea voastra..:)...inca o data felicitari..voi, o mana de oameni va luptati cu 1/2 de harta...sincer imi este foarte mila...s m contacati pe privat pt niste sprijin..:)

lasa ca noi ne descurcam ,AJUTA-I PE EI CA SINT MAI MICI SI O SA AI NEVOIE DE EI SA NE-O TRAGA PE LA SPATE :D

rookye în data de 22.04. la ora 18:18
dane u esti??

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 18:32
dan? cine e dan?

rookye în data de 22.04. la ora 18:35
aha deci u esti cata..:>:>:>....

rookye în data de 22.04. la ora 18:36
cum m cheama???

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 18:38
:)) esti pus pe glume teo :p.normal ca eu sunt.cine altcineva sa intre pe contul meu.:)

rookye în data de 22.04. la ora 18:38
shhitt...si mai aveam cateva intrebari d baraj..:)))si inca o intrebare d identificare: a fost bine formulat mesajul ala p care l-am facut cand am avut probleme cu adminii???

=))

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 18:40
ala pe care ti l-am dat eu?:)

rookye în data de 22.04. la ora 18:40
daa.....gata nu t mai intreb nik..:p...ce mai faci???aspirator e acelasi ionut???si ceilalati playeri sunt aia vechi??

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 18:42
ce sa fac teo ,bine.cresc cladiri :)).dap aspirator e tot ionut ,incepatorul e tot comanel ,doar hatzu nu mai e pe cont.tu ce mai faci?

rookye în data de 22.04. la ora 18:43
c s fac..uite n chinuim cu baietii din toons...s nu imi zici k ii ai l aliati k plezneste vena in mine...

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 18:46
:)) nu-i am ma.pai atatea triburi si va chinuti cu ei mai teo?am vazut ca nu prea se intampla nimic fenomenal la niciuna din parti

rookye în data de 22.04. la ora 18:51
care atatea triburi cata??k toti zic asa...

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 18:53
pai voi si 2 ew-uri ,nu?sau ma insel?

rookye în data de 22.04. la ora 18:57
vai nu imi aduce aminte...2 EW-uri...nu stiu fratele meu c fac aia...de EW lu droopyxx nu zic nik pt k au facut cToons praf...dar ceilalati habar n-am c fac..nu stiu cu cine s lupta aia..

rookye în data de 22.04. la ora 19:00
o s t tii serios d treaba acum???

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 19:04
daca poti numi serios de la marginea hartii da :).o sa joc jocul si atat deocamdata.vedem pe parcurs ce o sa urmeze.

rookye în data de 22.04. la ora 19:08
nu d alta dar faceam in asa fel incat s iti trimit resurse si s t vad cum ii arzi l poponet p l spate..:p

Warchief Thrall în data de 22.04. la ora 19:10
:).deocamdata ma descurc cu resursele.o sa-ti dau un mesaj sa bagi un cont la mine sa ne trimiti la toti ,ca vrem sa crestem fulger :).te tin la curent.

rookye în data de 22.04. la ora 19:14
gata barosane...teo asteapta..:D

Warchief Thrall în data de 24.04. la ora 20:39
teo , am pe tedy79 care il ataca pe hatzu.omu mi-a lasat mie contul , am rugamintea sa ne bagi pe noi la aliati sa nu am surprize neplacute :).danke.

rookye în data de 24.04. la ora 21:03
ok cata..hai k ** cu el..;)

rookye în data de 24.04. la ora 21:22
v-am trecut l aliati..;)
 

DeletedUser

Armele Paladinilor din tribul nostru:

Caramida lui Costel
Mareste inaltimea zidului cu 45 de centimetri

Tarnacopul lui Stamate
Creste productivitatea minei de fier cu 5%

Cazanul lui Temistocle
Creste productia de tuica cu restul de la 100 de grade

Cojocul lui Fanel
Mareste rezistenta la frig a lancierilor cu 7%

Galosul lui Vasile
Mareste viteza de inaintare cu 14% si rezistenta la umezeala cu 11,3%

Patul lui Miorlau
Creste puterea de odihna cu 20% si statul degeaba cu 30%

Trotineta lui Iliutza
Nu da nici un bonus, dar te poti da cu ea prin sat

Rachiul lui Bulumete
Chiauneste nobilii atacatorului si acestia in loc sa scada adeziunea unui sat, o cresc.

Tractorul lui Ionut
Ara pamantul cu dusmanul ca noi sa putem planta si la ei vita de vie ca sa facem vinul pe care il dam in schimb pentru noi sate.

Sutienul Anei
Creste vitejia tuturor trupelor cu 20 cm

Caruciorul lui Casian
Duce mortii la groapa.

Spaclu lu' Dorel
Mareste viteza de constructie cu aprope 1 sec

Binoclu` lu` Ghita
Mareste distanta trupelor care sosesc cu 24 de ore


pe linga astea am inceput sa cercetam menghina si fierastraul :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus