Teoria conspiratiei- Sfarsitul etoons

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nici cand bei bere nu vrei s iesi in oras??;))

prin serviciul pe care il am , sint in oras zilnic umbland prin diferite locatii (chiar si carciumi ) asa ca prefer sa -mi beau berea acasa in liniste in fata forumului ( ca la tv oricum nu am ce sa vad ) :))
 

DeletedUser16856

apropo lumea 2 a inceput cu 500|500 nu cu marginea hartii unde te joci tu cu copii si te crezi mare jucator.

Da-ti tu stergere acum la cont si fa tu ce am facut eu acolo de la zero si vezi daca poti ca vad ca vorbesti fara sa sti! Si eu am fost odata in centrul ala de care vorbesti! Defapt stai ca uitasem! Tu n-ai fost in stare sa ai grija de un trib ca HPR dapai sa mai faci asa ceva! Si copii aia de care zici tu si eu am crescut in zece luni cu ciorile langa ei de cand aveam 1 milion de puncte ca trib iar ei 80 de milioane presati tot timpul de pe cand era mareata Acv!la asa cum ii vezi tu acum copii aia joaca si pun pariu ca pe unul ca tine il desfiinteaza intr-o saptamana! Noi am rezistat si ne batem si azi cu ei in formula noua NEW! Tu ce ai facut? Ai fugit repejor la DBD sa iti salvezi pielea! Nu ne ajungi nici la degetul mic prietene! :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10991

Da-ti tu stergere acum la cont si fa tu ce am facut eu acolo de la zero si vezi daca poti ca vad ca vorbesti fara sa sti! Si eu am fost odata in centrul ala de care vorbesti! Defapt stai ca uitasem! Tu n-ai fost in stare sa ai grija de un trib ca HPR dapai sa mai faci asa ceva! Si copii aia de care zici tu si eu am crescut in zece luni cu ciorile langa ei de cand aveam 1 milion de puncte ca trib iar ei 80 de milioane presati tot timpul de pe cand era mareata Acv!la asa cum ii vezi tu acum copii aia joaca si pun pariu ca pe unul ca tine il desfiinteaza intr-o saptamana! Noi am rezistat si ne batem si azi cu ei in formula noua NEW! Tu ce ai facut? Ai fugit repejor la DBD sa iti salvezi pielea! Nu ne ajungi nici la degetul mic prietene! :eek:

nepoate poate-ti improspatez memoria.micul trib hpr a tinut piept si ingenunchiat marea alianta SOD.iar in dbd nu am fugit de frica cuiva.am intrat deoarece aveam un dusman comun iar aici am gasit oameni cu coloana vertebrala si am putut realiza o comunicare de bun simtz si atunci cand eram inamici.
iar tu mare realizator ce esti din pomeni,sate de barbari si innobilari interne mai lasa gura mica.
 

DeletedUser17140

nepoate poate-ti improspatez memoria.micul trib hpr a tinut piept si ingenunchiat marea alianta SOD.iar in dbd nu am fugit de frica cuiva.am intrat deoarece aveam un dusman comun iar aici am gasit oameni cu coloana vertebrala si am putut realiza o comunicare de bun simtz si atunci cand eram inamici.
iar tu mare realizator ce esti din pomeni,sate de barbari si innobilari interne mai lasa gura mica.

de ce crezi ca daca joci in mijlocul hartii esti un jucator mai mare decat e el??:confused:de unde stii ca nu e un jucator mult mai mare decat tine care poate a inceput lumea mai tarziu si nu a inceput de la 500|500...aici gresesti...poate mai incolo daca treceti de noi o sa ajungeti sa va luptati cu tribul lui si o sa luati bataie...nu te crede tu mare jucator doar ptr ca joci in mijlocul hartii ;)va credeti prea buni....oricine poate fi mai bun ca noi...
 

DeletedUser

Da-ti tu stergere acum la cont si fa tu ce am facut eu acolo de la zero si vezi daca poti ca vad ca vorbesti fara sa sti! Si eu am fost odata in centrul ala de care vorbesti! Defapt stai ca uitasem! Tu n-ai fost in stare sa ai grija de un trib ca HPR dapai sa mai faci asa ceva! Si copii aia de care zici tu si eu am crescut in zece luni cu ciorile langa ei de cand aveam 1 milion de puncte ca trib iar ei 80 de milioane presati tot timpul de pe cand era mareata Acv!la asa cum ii vezi tu acum copii aia joaca si pun pariu ca pe unul ca tine il desfiinteaza intr-o saptamana! Noi am rezistat si ne batem si azi cu ei in formula noua NEW! Tu ce ai facut? Ai fugit repejor la DBD sa iti salvezi pielea! Nu ne ajungi nici la degetul mic prietene! :eek:

Godvengeance de ce iti place sa te iei singur la misto cu ARH-ul ala ? Ai facut un trib de la 0 dupa ce te-ai lasat de joc sau ai fost scos de pe harta...bravo tie, dar mai lasa-ne cu asta. De atatea ori am auzit lauda asta de la tine ca iti stiu poezia pe derost. Nu mai zi tu care trib e bun si care nu pentru ca nu esti in ipostaza in care sa o faci! Cand duci ARH-ul in top 10 atunci mai vorbim...pana atunci mai ai mult de munca ca sa-ti permiti sa compari triburile si sa zici care e bun si care nu!

PS:NEW e una...acv!la e alta...nu te uita la NEW ca si cum e fosta acv!la...pentru ca daca ar fi fosta acv!la si ai juca contra ei...nu ai mai fi demult pe lumea 2.
 

DeletedUser

Da-ti tu stergere acum la cont si fa tu ce am facut eu acolo de la zero si vezi daca poti ca vad ca vorbesti fara sa sti! Si eu am fost odata in centrul ala de care vorbesti! Defapt stai ca uitasem! Tu n-ai fost in stare sa ai grija de un trib ca HPR dapai sa mai faci asa ceva! Si copii aia de care zici tu si eu am crescut in zece luni cu ciorile langa ei de cand aveam 1 milion de puncte ca trib iar ei 80 de milioane presati tot timpul de pe cand era mareata Acv!la asa cum ii vezi tu acum copii aia joaca si pun pariu ca pe unul ca tine il desfiinteaza intr-o saptamana! Noi am rezistat si ne batem si azi cu ei in formula noua NEW! Tu ce ai facut? Ai fugit repejor la DBD sa iti salvezi pielea! Nu ne ajungi nici la degetul mic prietene! :eek:

Fugi ma baiatule si cauta-l pe dany007 ala al vostru, sa-ti spuna vreo 2 acatiste si vreo 10 rugaciuni. :rolleyes:
 

DeletedUser

ca de exemplu? ce om activ ati bagat voi in corzi?

Popcooorn vreau popcoooorn ........si niste cola ....ca altfel nu pot urmari filmul :))



@Sphz .....nu ma pot abtine ...esti un dulce! Chiar vrei sa dau detalii :))))
 

DeletedUser

Prefer ping pong daca se poate, e mult mai fun :))) Nimc domnul sphz, nimic! Am auzit ca ai inobilat foarte mult de la pericles in ultima vreme si nu-mi permit sa zic nimic =)))
 

DeletedUser

In primul rand in ultima vreme nu am mai atacat, deci nici nu aveam cum sa innobilez ceva de la voi, exceptand satul de aseara.
App eu nu-mi blochez contul ca sa tin un sat, cum faci tu mister
 

DeletedUser

In primul rand in ultima vreme nu am mai atacat, deci nici nu aveam cum sa innobilez ceva de la voi, exceptand satul de aseara.
App eu nu-mi blochez contul ca sa tin un sat, cum faci tu mister

Mister drag si scump acel sat care tu l-ai observat acum il am de aproape o saptamana ( poate exagerez). Iar cat priveste tinutul nu-ti bate capsorul tu , ca te-ai spart frumusel in el!
Cat priveste blocatul intreaba te rog printe colegii tai de ce sunt blocat,ca eu nu stiu. Doar ei au pile la admini si suntem blocati pe banda rulanta!
 

DeletedUser

este vorba de un nou sat, nu de cel de acum 1 sapt.Am aflat ca esti blocat si fi sigur ca nu avem nicio implicare, mai ales ca si noi avem ceva probleme
 

DeletedUser

Popcooorn vreau popcoooorn ........si niste cola ....ca altfel nu pot urmari filmul :))



@Sphz .....nu ma pot abtine ...esti un dulce! Chiar vrei sa dau detalii :))))



acum cred ca o sa ai timp :D

fara rautate :) e doar raspuns la postul tau mai sus :) iar in problema a doua te inseli ,nu avem pile la admini ,sintem un trib de admini :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@sphz - satu are deja nobili pe el asa ca stai chill
@Oq13 - asa e domnul. Ai vazut ...afara ploua cu porci! Sau prea mari coincidentele ca ati imi aterizeaza atacurile ....MDA
 

DeletedUser

@Oq13 - asa e domnul. Ai vazut ...afara ploua cu porci! Sau prea mari coincidentele ca ati imi aterizeaza atacurile ....MDA


si noi cind avem probleme dam vina pe admini :) de fapt toti fac asta trebuie sa existe un tap ispasitor mereu :) daca ceri eu cred ca adminii i-ti vor trimite lista cu greselile comise :0
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus