Terror vs RO

  • Autor subiect DeletedUser1061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

treaba e ca atunci cand atingi podiumul la trupe omorate, nu prea mai raman de omorat. Nu?
 

DeletedUser41565

Foarte frumos dandanaua..Stiu ca esti un om cu cap dupa lumea 27.
GG TERROR,tine-o tot asa!Pacat ca nu sunt majoritateam activi ca n-aveati ce fuma din ei!
 

DeletedUser37265

Dandanaua asta nu mai e razboi de mult e macelarirea adversarului. Nu cred ca e tema de forum. Poate vrei sa-ti faci reclama in speranta ca pe urmatoatea lume o sa ai mai multi jucatori care vor dori sa vina la tine in trib, :)
 

DeletedUser1061

Dandanaua asta nu mai e razboi de mult e macelarirea adversarului. Nu cred ca e tema de forum. Poate vrei sa-ti faci reclama in speranta ca pe urmatoatea lume o sa ai mai multi jucatori care vor dori sa vina la tine in trib, :)

bravo, radule, m-ai ghicit! :)
cat despre razboi, macelariti la barbare si inactivi in prostie, ca niste luptatori adevarati ce sunteti! Imi atacaţi de trei saptamani doua femei si nu sunteti in stare sa le luati satul desi e mic si amarat! :) (vezi exemplele kvo4 si kamy 2011)
 

DeletedUser37971

neinteresant...stii e topic terror vs RO;nu circus si razboaiele
 

DeletedUser41565

exact..eu doar ti-am raspuns ..
Hai TERROR...pe ei pe mama lor ;)
 

DeletedUser37265

Statistica spune totul faptul ca se pied trupe e normal:

Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 C!RCUS 259.299 68 4 17 1.855.672 682.025
2 ~WO~ 180.236 48 7 6.9 1.217.685 889.918
3 R.S 178.531 57 17 3.4 2.530.361 2.006.810
4 RO 130.606 37 0 37 817.833 284.063
 

DeletedUser29967

Eu cred ca iti dai prea multa importanta dandanaua.
Daca mai iti aduci aminte acum vreo doua saptamani aveam numai vreo 2 colegi printre voi,dar acum s-a schimbat radical situatia in favoarea noastra ,meritul vostru fiind acela ca ne-ati primit cu ospitalitate in satele voastre.

PS. Ce mai poti sti este ca cu familia voastra de 5 triburi s-a luptat
numai cu o singura grupa (din totalul de 5) a tribului mare.
ELEMENTE ACTUALE EXTRASE DIN STATISTICA:

Inamic(familia TERROR) 0 40 237.930 1.273.406
2 Alianţă(famila RO) 40 0 1.012.998 277.056
» Sumar
 

DeletedUser29967

As fi tare curios sa stiu care sunt acei jucatori activi de la voi ,fiindca kalinflc era conducatorl la voi pana mai ieri ,iar acum pana si el v-a parasit?

PS. Am uitat sa te intreb: pe cine sa atacam si data cand vreti sa va aratam daca mai avem sau nu trupe ?.
 

DeletedUser1061

cam tensionat Ro astazi... ma bucur ca ati inceput sa va activati pe forumul extern!
deci...
1. Kalinflc si-a cedat contul si acum joaca altcineva pe el. acesta e motivul pt care a "plecat" de la noi. eu colaborez cu oamenii din spatele conturilor, nu cu virtualul. De aia imi place jocul ăsta, că e compus - uneori - din oameni!
2. Cine a spus că statisticile nu sunt de partea voastră? Voi sunteţi No.1, iar noi (eu) doar ne distrăm. Recunosc că asta ne-a rămas... Aşa că ne distrăm mai departe şi (mai ales) pe seama voastră.
3. Nu şti care sunt jucătorii activi de la noi? Să îţi pun toate rapoartele care ne-au dus pe locul 1 la apărare? Zecile de fulluri pe care le-aţi irosit aiurea? Ieri aţi dat fake-uri pe mine şi recunosc că îmi era ciudă! Ştiam că atacaţi pe unul de-al meu dar nimeni nu striga după sprijin... Aşa că am stat aiurea cu trupele în sat neştiind unde să le trimit pt k la fake-urile voastre nu mai pun de mult botul. Am recunoscut de la bun început că ăsta a fost ghinionul meu pe lumea asta, să am în trib mulţi care butonează aiurea o dată la două zile în loc să joace cu adevărat.
4. Atacaţi când vreţi şi mai ales când puteţi... :) Mai aveţi încă mult de lucru, cel puţin cât timp "trăiesc" eu pe aici!
 

DeletedUser41565

dar ceva statistici cu triburile aflate in razboi nu ne dati?sau doar palavragiti? ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus