Terror

  • Autor subiect DeletedUser1061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1061

Din nou TERROR! Si din nou eu... :) L 27 stie despre ce e vorba... :D
 

DeletedUser

nu stim pentru ca nu toti am calcat pe l27 dar ne-ai face o bucurie daca ne-ai face un scurt rezumat ;)
 

DeletedUser1061

:) sigur, cu placere...
am creat TERROR pt prima oara pe L27. Am venit de "nicăieri" şi spre surprinderea tuturor triburilor "mari" şi vechi am ajuns pe locul 1, apoi ne-am bătut tot timpul pt primele trei locuri. La propriu, mulţi erau deja "terorizaţi" de ascensiunea noastră şi de forţa pe care o aveam în zona noastră de hartă. Ca peste tot pe triburi când atiingi succesul, am început să primesc mesaje răutăcioase, ironii etc. La un moment dat nu m-am mai înţeles cu colegii pe care îi promovasem în conducere (boală românească, atunci când primeşti funcţii eşti... altul!) şi m-am retras din joc cedând satele. N-am văzut în viaţa mea atâta bucurie la duşmani când au auzit de retragerea lui dandanaua!!! Cred că s-au întâlnit şi în viaţa reală ca să dea o petrecere :D Asta, pentru mine, a fost ca un compliment! Înseamnă că nu am jucat chiar degeaba... :)
Ulterior, tribul a căzut. Cei pe care îi lăsasem la conducere nu au ştiut să gestioneze moştenirea (un trib de primele trei locuri, plus patru academii full) şi au plecat rând pe rând căutându-şi protecţie prin alte triburi. Acum Terror de pe L27 e undeva pe locurile 16-17 cu cei care au rămas fideli ideii... Cam asta a fost...
Baftă tuturor!
 

DeletedUser

:)) ce poveste frumoasa :)) ati fost si voi rank 1 o luna :))) maxim,sunteti cei mai buni de pe .ro
 

DeletedUser1061

să înţeleg că şi tu erai unul din cei care a dat petrecere când am plecat eu??? :D Fără supărare, nu am fost rank 1 decât atâta timp cât am condus eu tribul!!! :) s-auzim de bine!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus