Terror

  • Autor subiect DeletedUser1061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1061

Dandanaua,daca ma uit pe l28 la ce trofee ai la 6.000 puncte ...Nici macar 1 milion jefuit?Si te astepti la primu loc?Poate in prima zi ...
Si lasa mass recruitu.Ca nu te va ajuta la nimic.Dimpotriva, o sa te traga in jos.

Si haba,eu am avut prmul cont pe forum la 10 ani :D.Adica acum 5 ani.

prietene, eu duc razboi in spate pe L28, atac oameni reali nu sate barbare ca sa fac trofee luptand cu fantome! Tie iti urez spor la atacuri de farmat sate parasite ca vad ca iti place!
multumesc pt sfat... n-o sa fac mass recruit!
 

DeletedUser41700

Mareleincepator, te pot ruga ceva? Nu te mai baga peste tot cu tot felul de remarci, dupa ce ca nu te inghite nimeni tu mai si continui. Omul joaca cum vrea si cum crede el ca este mai bine. Terror este un trib foarte bun, mai ales pe lumea 27 am ramas placut impresionat, pana cand nu stiu ce sa intamplat, intemeitorul sa lasat si atunci a cazut tribul din top.

Mareleincepator, eu sincer te astept sa ne spui si noua ce mari realizari ai avut tu, daca chiar te dai atat de oval.
 

DeletedUser20561

Pai ma licq am fost rank 1 pe. us pe lumea 5,am condus trib de rank 1 pe 4,am avut o mare importanta diplomatica la infrangerea tribului de pe primu loc pe lumea 2,am fost top 30 pe lumea 2,top 100 pe 4.
Pe. net am avut 8.5 milioane si top 100.
Da deja ma cam lungesc


Si dandanaua,nu-mi pasa ce farmezi,atata timp cat nu ai un milion jefuit ...Esti praf.Plus ca ai trofeu de jucatori atacati la nivelul 1,deci nici daia nu ataci.

Si licq,nu te mai baga ma in seama cu mine.Demonstreaza-mi in joc ca esti tu mai "oval" ca mine(pe langa semnele exclamarii,asta e a doua faza care ma da pe spate).

Da hai sa incetam cu cearta asta ca nu-si are rostul.Facem prea mult off topic.
 

DeletedUser17308

Pai ma licq am fost rank 1 pe. us pe lumea 5,am condus trib de rank 1 pe 4,am avut o mare importanta diplomatica la infrangerea tribului de pe primu loc pe lumea 2,am fost top 30 pe lumea 2,top 100 pe 4.
Pe. net am avut 8.5 milioane si top 100.
Da deja ma cam lungesc


Si dandanaua,nu-mi pasa ce farmezi,atata timp cat nu ai un milion jefuit ...Esti praf.Plus ca ai trofeu de jucatori atacati la nivelul 1,deci nici daia nu ataci.

Si licq,nu te mai baga ma in seama cu mine.Demonstreaza-mi in joc ca esti tu mai "oval" ca mine(pe langa semnele exclamarii,asta e a doua faza care ma da pe spate).

Da hai sa incetam cu cearta asta ca nu-si are rostul.Facem prea mult off topic.

Degeaba ai fost acolo daca pe .RO esti varza
 

DeletedUser20561

Pe .ro joc doar in start ca sa imi imbunatatesc startul.Si eventual mai intru pe speed daca prind runda buna.
Da pe lumea asta s-ar putea sa ma tin daca am startu bun.Ca vine capacitatea si macar la inceput sa fac ceva sa am avantaj.
 

DeletedUser1061

marelecastigator incepe jocul si il continua daca are un start bun... adica daca nu il omoara altii de mic! :D
 

DeletedUser

Pe .ro joc doar in start ca sa imi imbunatatesc startul.Si eventual mai intru pe speed daca prind runda buna.
Da pe lumea asta s-ar putea sa ma tin daca am startu bun.Ca vine capacitatea si macar la inceput sa fac ceva sa am avantaj.

daca stii cum sa incepi,tot timpul ai un start bun :) daca nu stii (in cazul tau),renunti dupa cateva luni,maxim.
 

DeletedUser

degeaba ai sate de barbari multe langa tine daca ai unu ca illidan, ca tine fomist de resurse :)) etc :))
 

DeletedUser20561

daca stii cum sa incepi,tot timpul ai un start bun :) daca nu stii (in cazul tau),renunti dupa cateva luni,maxim.

Nu da de exemplu in weekendu asta sunt plecat si 3 zile probabil ca farmatu nu va aduce destule resurse la cat voi fi de activ.

Plus ca sunt in excursie cu scoala,deci nu voi pierde distractia pentru triburile,voi intra doar asa ca sa intru.

@dandanaua,nu cred ca voi ajunge sa fiu farmat.Nici de mic,nici de mare.Prin start bun inteleg sa ajung la cavalerie rapid.Daca nu ajung sa am cavaleri usori in 3-4 zile ma voi lasa.Da pe speed 2 voi reusi probabil.

Da ce imi place ca vorbesc cu toti.Pe .net si .us astia fac thread-uri la inceputul lumii cu " most liely to be hated in this world".Oare as castiga daca am face unu si aici?
 

DeletedUser

nu inteleg ce e cu asta "daca nu ajung sa am cavaleri usori in 3-4 zile ma voi lasa"...de ce?....consideri ca daca nu ajungi asa rpd la CU e start slab?...hai sa iti zic ceva ,pe 25 am inceput cand primul avea aproximativ 500.000pct,nici nu am scos cavaleria pana nu am avut 1000 de topoare,dupa am facut cu,si uite,ca nu am avut un inceput prost. :)
 

DeletedUser

da bre dar tu ai inceput la margine unde sunt toti nubii si barbarele...e si normal sa ai viata usoara si sa cresti rapid :)))
 

DeletedUser

crezi?...crezi ca sunt doar noobi?...mai gandeste`te odata :) si incearca si tu.
 

DeletedUser17308

daca stii sa farmezi si sa joci nu trebuie neaparat sa stai 24/24 pentru a prinde topul:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus