Terror

  • Autor subiect DeletedUser1061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hai ma ce te bagi tu:( vroiam sa fiu si eu mai tanar si gata te bagi tu! :si da am 12 de cand am inceput sa o ard pe bere:))
 

DeletedUser41807

Asta inseamna ca aveai doar 8 ani cand ti-ai facut cont pe forum nu-i asa ? :)))
 

DeletedUser1061

@dandanaua: Multi gresesc chiar si tu uneori, acum nu trebuie sa predam lectii de limba romana. Parerea mea, de aici incep micile scantei si nu mai e mult pana la jigniri. :rolleyes:

de acord, si eu gresesc, toti gresesc... doar ma amuzam! ca altfel nu am stres cu cati i scrie omu nearticulat!
 

DeletedUser40792

Mai eu consider preinregistrarea si ce se intampla dupa, 1-2 saptamani o ocazie de a rejuca/revedea fosti prieteni/aliati.
Cunosc un caz cand cineva si-a invitat un dusman de pe alta lume, iar acum fac "furori" impreuna :D
 

DeletedUser41757

Hai sa-ti dau tie dreptate. Nu are rost sa ma obosesc cu unul ca tine.
 

DeletedUser41807

si cu ce te ajuta sa ai tribul full ? :))) doar cu nr-ul , ca 90% erau noobi :)
 

DeletedUser1061

si cu ce te ajuta sa ai tribul full ? :))) doar cu nr-ul , ca 90% erau noobi :)

nu stiu pe tine cu ce te ajuta, dar pe mine m-a ajutat sa ajung pe locul 1 in L27 cu "noobii" aia! Sti tu cum arata o lume privita de pe locul 1? :D
 

DeletedUser39591

Asta inseamna ca aveai doar 8 ani cand ti-ai facut cont pe forum nu-i asa ? :)))

Ce ???
Eu credeam ca eu sunt unicul care si-a facut cont pe forum la 11 ani...
Of...nu stiam ca este unul care si-a facut la 8 ani :((
Ce tristete :((
 

DeletedUser20561

Dandanaua,daca ma uit pe l28 la ce trofee ai la 6.000 puncte ...Nici macar 1 milion jefuit?Si te astepti la primu loc?Poate in prima zi ...
Si lasa mass recruitu.Ca nu te va ajuta la nimic.Dimpotriva, o sa te traga in jos.

Si haba,eu am avut prmul cont pe forum la 10 ani :D.Adica acum 5 ani.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus