Terror

  • Autor subiect DeletedUser1061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41700

Cat spam aiurea:)).

Bafta dandanaua cu noul trib:). Poate avem noroc si ne da in zone apropiate:).
 

DeletedUser41700

Nu cred ca mai dureaza mult si se va desichde un astfel de topic:))
 

DeletedUser1061

Cat spam aiurea:)).

Bafta dandanaua cu noul trib:). Poate avem noroc si ne da in zone apropiate:).

merci! :)
si spor la spam pt cine are chef! ma bucur c-o faceti aici, la Terror!
Intre timp mai astept lectii, ca eu notez... deci un trib se face in timp mai indelungat! ok, am notat...
apoi treaba cu viata reala... mda, unii se pare ca nu o au... am notat si asta...
:D
 

DeletedUser20561

Membri in ce, frate, ca e faza de preinregistrare cu invitatii date inainte de deschidere? Pentru stiinta ta, si pe L27 si pe L28 am avut tribul full din prima zi de joc!



Deci sa inteleg ca exact cum a fost pe 27 si pe 28, vei face mass-recruit si pe 29?
Iar daca astia care accepta sa vina in trib cu tine dinaintea inceperii lumii nu sunt membrii,de ce faci topic nou?Ca doar nu speri sa faci rost de membrii aici,nu?
 

DeletedUser

Are dreptate Eugen ....cum a fost tribul Disc in L27 , nu?

Disce Pati? :)
Daca te referi la el, da ... a fost o dovada ca triburile adevarate se creeaza pe o lume si devin triburi adevarate 4 lumi mai tarziu.

Daca te referi la altceva ... :-??
 

DeletedUser1061

Deci sa inteleg ca exact cum a fost pe 27 si pe 28, vei face mass-recruit si pe 29?
Iar daca astia care accepta sa vina in trib cu tine dinaintea inceperii lumii nu sunt membrii,de ce faci topic nou?Ca doar nu speri sa faci rost de membrii aici,nu?

ia, mă plictisesc şi io, ce să fac... :)

PS. MEMBRII se scrie cu un singur i... dar nu-i pb că am înţeles ce vrei să spui... :)
 

DeletedUser20561

Mda,in general cand ma grabesc mai gresesc la pusul i-urilor.Da hai sa nu ne dam mari cu inteligenta personala,ca daca scri cu diacritice nu inseamna ca esti mare smecher cu "sh".Asa ca du-te tare prin usa,ia o gura de aer proaspat sa iti oxigenezi creierul,mai invata putin triburile si apoi vino sa comentezi aici.

Bafta !

Si apropo,cred ca defapt am pus corect i-urile.
 

DeletedUser

Ati trecut la limba romana de la triburi :D. Apropo cat mai e litrul de oua ? Sa mai discutam si alte probleme. :rolleyes:
 

DeletedUser20561

Era 3 gaini litru de ou azi dimineata.Acum cica s-a scumpit,e 3 gaini si o rata.
 

DeletedUser1061

Mda,in general cand ma grabesc mai gresesc la pusul i-urilor.Da hai sa nu ne dam mari cu inteligenta personala,ca daca scri cu diacritice nu inseamna ca esti mare smecher cu "sh".Asa ca du-te tare prin usa,ia o gura de aer proaspat sa iti oxigenezi creierul,mai invata putin triburile si apoi vino sa comentezi aici.

Bafta !

Si apropo,cred ca defapt am pus corect i-urile.

încă nu eşti hotărât dacă ai scris bine sau nu? Tare asta... :) corect, nu contează cum tastezi pe aici... poţi s-o faci oricum, trupe să ai în sat, asta contează...

PS. - extras din dex online:
MÉMBRU, -Ă, membri, -e, subst.
 

DeletedUser20561

Ma amice.Tu le ai cu substantivele,DAR! :

Cand articulezi spui asa:

copii-copiii
catei-cateii
caini-cainii
pisoi-pisoii
tribuni-tribunii
 

DeletedUser20561

TVA-ul asta ne omora .. probabil sunt din export ouale, aia dau scump ...

Ba nu,alea din export cer o rata in plus.Eu am luat litru ala de la un minimarket care le cultiva in gradina din spate.Da cica de maine si astia or sa ceara o rata in plus.Numai Boc e de vina.
 

DeletedUser

@dandanaua: Multi gresesc chiar si tu uneori, acum nu trebuie sa predam lectii de limba romana. Parerea mea, de aici incep micile scantei si nu mai e mult pana la jigniri. :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus