TEUTON fam vs Burn

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16195

La unii dintre ei se cunoaste o oaresice cunoastere ... nu bag mana in foc pentru toti ca ar fi
 

DeletedUser6065

sunte ti buni ce sa zic / era aia cu Jos Palaria/
dar cand te ataca cineva cu care ai pna ...
no coment .........restul ii can can
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

eu asa stiu
n"tai anunti ca sa rupt pna ul si apoi ataci ...
Nu e o rusine sa ajungi la marginea hartii.
E o rusine sa fugi (sa schimbi triburi ca ciorapii)pentru a-ti salva satele


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

sa dau un mesaj din ala amuzant mai avem pna
vorbeste cu primaru ca eu nus pe joc :)))))))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

cam asa au decurs lucrurile si apoi nu am avut timp sa dam mesaj
dar de dat circulara n trib ca sa rupt pna ul si pe pvt n urmatoarea secunda la atacuri a fost

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

Din pacate am gresit din start pe lumea asta si o recunosc si imi cer scz fata de trib
cand pui suflet si nceredere n oamenii
din pacate este doar un amarat de joc si pentru uni satele au valoare mai mult decat prietenia
scz de off topic

ngersaul meu

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

scuza-ma dar au fost discutii pe forumul comun in care voi va dadeati mari...ati crezut ca daca incepeti razboi cu barbarii aveti de castigat...ei bine,ati castigat un loc in 'inima' noastra!bafta pe 19,20 si tot asa,poate se scot satele de barbari si va lasati si voi de joc....
 

DeletedUser6065

asai cum Zici TU HABAR NAM UNDE BATI :))
MACAR aveam bunul simt sa facem asta
restul ii can can
 

DeletedUser6065

n 3 ani si ceva de lumea 3 am avut doar 3 schimbari de trib

ma citez
Nu e o rusine sa ajungi la marginea hartii.
E o rusine sa fugi (sa schimbi triburi ca ciorapii)pentru a-ti salva satele


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

si nobilarile interne:))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

vorbeste babele prin catune ca, cica sa rupt familia si academia sa dat direct cu dusmanu:))


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

vorbeste lumea ca nu le ai cu romana...succesuri pe l19

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

deci sa dam delete cont sa luati voi satele :)) pana atunci din pacate la 5 zile se sterge contu :)))
 

DeletedUser

Degeaba , majoritatea jucatorilor din teuton sunt banati ... :)) , voi puteti lua sate...
 

DeletedUser32848

Razboiul s-a terminat! puteti inchide tema asta...

Sper sa nu fiu si eu inchis pentru ca v-am anuntat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus