~TFP~ vs IPAL

  • Autor subiect Ingerul Paladin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~TFO~
Players:

Side 2:
Tribes: IPA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 46
Diferență: 13

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 7
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 558,759
Tabăra 2: 341,870
Diferență: 216,889

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61,975
Tabăra 2: 57,110
Diferență: 4,865
 

DeletedUser

mai,Ingerul paladin tu nu stii sa interpretezi niste grafice,nu vezi ca-i egalitate?Numarul total de cuceriri impotriva taberei adverse este de 7 la ambele triburi.Ai auzit,domnule tradator?Dar tinand cont ca tu nu stii in ce trib te afli ~TFO~ sau ~TFP~e de iertat.

Apropo,vezi ca esti in iad nu in rai
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11712

Hai ca pe TFO ii stiu, ca sunt si eu de pe acolo, dar astia cine sunt, IPAL ?

Astia or fi aia cu "Brigada diverse" sau nu, pardon, Brigada Rupem Tot :)
 

DeletedUser

Stai linistit,ca vom face cunostinta in curand.
Apropo,eu sunt Elena si sa stii ca nu-i frumos sa te uiti prin gaura cheii sa vezi dk e locuita casa.Stii tu de ieri...
 

DeletedUser18063

apropo,Elena,eu sunt Arpy,si cred ca si tie ti sa intamplat sa te uiti pe gaura cheii sa vezi daca e locuita casa...
 

DeletedUser11712

Stai linistit,ca vom face cunostinta in curand.
Apropo,eu sunt Elena si sa stii ca nu-i frumos sa te uiti prin gaura cheii sa vezi dk e locuita casa.Stii tu de ieri...

offf, am si zis sa inchid usa grajdului, cred ca iarasi mi-au scapat caii aceia albi...bine ca s-au intors acasa, sanatosi si nevatamati :)

daaa, facem cunostinta???!! pai lasa-mi adresa, numarul de telefon, numarul cardului, codul PIN si te voi contacta eu :)
 

DeletedUser18063

esti rau,franco,esti rau,numai atat??macar o poza sa avem si noi....
 

DeletedUser

Stai linistit,ca vom face cunostinta in curand.
Apropo,eu sunt Elena si sa stii ca nu-i frumos sa te uiti prin gaura cheii sa vezi dk e locuita casa.Stii tu de ieri...

Asa m-ai amenintat si pe mine :)) Ca ne vom cunoaste in curand , Ca-s urmatoarea :)) Cate sate ai lipsa de atunci?

Ps: tare nume de trib v-ati pus=))))
 

DeletedUser

practic un sat a reusit tfo sa ia de la mine ,sambata trecuta+inca un sat pe care ai reusit sa il recuperezi tu de la mine dupa ce il luasem de cateva minute de la baron.Deci tot 1 ramane.Eu am luat 11 sate de la tfo,uita-te pe statistici.Si n-am avut nevoie de ajutorul a 4 colegi de trib sa iau sate,le-am luat singura fara ajutorul nimanui.Tu ai avut nevoie de ajutorul lui dica sorin ,painmaster,baronul vorg pt un amarat de sat,pe care eu singura am hotarat sa il las pana la urma decat sa pierd multa aparare,ca mai veneau o gramada de atacuri pe el de la voi.Cateodata e bine sa mai si pierzi putin decat sa te incapatanezi si apoi sa pierzi tot.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iar eu am postat aici sa rad putin de tradatorul de Inger Paladin,care nu stie pe ce lume traieste,auzi tu el e in ~TFP~.Vai de el,v-ati pricopsit cu niste noobs si pe deasupra si niste tradatori.Eu i-as innobila intern in locul vostru nu se stie cand va face si voua acelasi lucru.Va dati seama ca n-au caracter de au dezertat la dusman.
 

DeletedUser

practic un sat a reusit tfo sa ia de la mine ,sambata trecuta+inca un sat pe care ai reusit sa il recuperezi tu de la mine dupa ce il luasem de cateva minute de la baron.Deci tot 1 ramane.Eu am luat 11 sate de la tfo,uita-te pe statistici.Si n-am avut nevoie de ajutorul a 4 colegi de trib sa iau sate,le-am luat singura fara ajutorul nimanui.Tu ai avut nevoie de ajutorul lui dica sorin ,painmaster,baronul vorg pt un amarat de sat,pe care eu singura am hotarat sa il las pana la urma decat sa pierd multa aparare,ca mai veneau o gramada de atacuri pe el de la voi.Cateodata e bine sa mai si pierzi putin decat sa te incapatanezi si apoi sa pierzi tot.

ahahahahhahahahahahahhaha ma faci sa rad ca l-ai lasat sa nu pierzi multa aparare?:))) ahahahaha uiti ca dupa ce l-ai luat ne atacam ca prostii sa-ti omoram si sprijin-ul de ti l-ai trimis Esti penibila ..... :) Fara ajutor ahhh am uitat ca te ajuta tot tribul aliens:)

Ahh si am uitat sa adaug cum iei tu sate :) La 4 dim cand lumea doarme dai atac si la cel mai mare noroc prinzi cate un sat gol le dai mesaje vezi daca sunt online si hop... tare buna jucatoare mai esti si TU ....
 

DeletedUser

Mica nedumelile din paltea unei latzushte care ale vecini ciudati pe halta. Cate academii are IPAL?

Prescurtare: IPAL

Academia noastra este:IPA-AC

Prescurtare: IPA-AC

INGERII PALADINI - ACADEMY ( IPA-AC), reprezinta academia tribului urmata de a doua academie (IPA-A2) INGERII PALADINI (IPAL). Practic, cele trei triburi formeaza o familie.

Prescurtare: IPA-A2

Defapt voi cati pana mea sunteti? Si care e academia? It's like WTF?!!!?!:eek:
 

DeletedUser

tot tribul aliens??????????????Mai fata ,un jucator nu face cat un trib intreg.Si apropo nu e interzis sa ataci la 4 dimineata,ce sa va fac dk lasati sate goale la granita.
 

DeletedUser

tot tribul aliens??????????????Mai fata ,un jucator nu face cat un trib intreg.Si apropo nu e interzis sa ataci la 4 dimineata,ce sa va fac dk lasati sate goale la granita.

da da. sa stii ca te sustin. nu e vina celol cale ataca cu noaptea in cap, e vina celol cale nu se apala:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus