~TFP~ vs IPAL

  • Autor subiect Ingerul Paladin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tot tribul aliens??????????????Mai fata ,un jucator nu face cat un trib intreg.Si apropo nu e interzis sa ataci la 4 dimineata,ce sa va fac dk lasati sate goale la granita.

Am zis eu ca e interzis :) Am zis ca tu numai asa iei satele:) Asta nu te face o jucatoare buna asa cum te dai... Si da e vina celor care le lasa goale da nu-mi spune ca tu nu ai sate goale oriunde ai fii daca cineva iti ia acel sat la 4 dim cand dormi ( ceea ce nu prea e posibil la tine ca ai numai triburi in cap , cred ca dormi cu capul pe tastatura daca dormi ) asta nu-l face un jucator bun... Sa fii in`stare sa iei si tu un sat cand dusman-ul e online , sa organizezi atac-uri ca la urma urmei d-aia se numeste Triburile ca sa ataci in gurp sa te sustii si sa fi un trib ...... Atunci mai discutam draga mea " razboinica " guatemaleza
 

DeletedUser

fiecare ataca cum vrea , cand si pe cine vrea .Nu ma obligi tu sa atac in grup,fiecare are tehnica lui.Si de ce sa iau sat cand esti on,sa pierd armata cand pot lua cand nu esti pe faza cu eforturi minime.
 

DeletedUser

fiecare ataca cum vrea , cand si pe cine vrea .Nu ma obligi tu sa atac in grup,fiecare are tehnica lui.Si de ce sa iau sat cand esti on,sa pierd armata cand pot lua cand nu esti pe faza cu eforturi minime.

niste intrebari in`afara jocului :) Ai viata personala? Ai servici ? Ai familie? Dormi? ......... Bine nu esti obligata sa ne raspunzi deja stim raspunsurile....
 

DeletedUser

Voi sunteti cumva multicont pe forum?:D Intotdeauna mi-am dorit sa vad un multicont certandu-se
105.gif
 

DeletedUser15358

Aici va fii la fel ca la celalant topic Nspt vs pcf &Kinght. Multe avertismente,multe injuraturi si multe discutii inutile.
 

DeletedUser

niste intrebari in`afara jocului :) Ai viata personala? Ai servici ? Ai familie? Dormi? ......... Bine nu esti obligata sa ne raspunzi deja stim raspunsurile....

eu dk am facut anumite remarci ,le-am facut cu privire la joc nu la viata privata a jucatorului,ceea ce nu priveste pe nimeni.Si da ,am viata privata dar nu trebuie sa iti dau detalii tie.
Am terminat aceasta discutie penibila....
 

DeletedUser

Vezi ca faci spam si cica se penalizeaza
3.gif

Mi-am zis punctul de vedere intr-o discutie cu guatemaleza nu inteleg unde e spam... daca asta e spam atunci tot forum`ul e spam .. a si mai mult spam ca tine nu am facut...
Nu am jignit , nu am injurat ... nu am facut nimic rau decat am postat pe forum .. la urma urmei d-aia e forum
O zi buna !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

La regula asta se refera ISeeVoices cand a spus ca faci spam. Tu nu ai scris 4 cuvinte ;)
 

DeletedUser

Ma bucul ca am putut sa te indlum sple calea cea dleapta. Acum zi-mi te log in ce tlib esti pe L7. Cled ca ai potential de Latzushtele Loz:D
 

DeletedUser

in Tfo, dar repet am postat doar sa-i raspun guatemalezei anumite chestii ... Dar ce legatura are in ce trib sunt?

Oricum s-a gresit de la inceput in loc de tfp trebuia scris TFO ;)
 

DeletedUser

Pai poate vlea sa te lecluteze aisivoisiz :cool:

On : ~TFO~ vor castiga acest razboi
 

DeletedUser

Ma bucul ca am putut sa te indlum sple calea cea dleapta. Acum zi-mi te log in ce tlib esti pe L7. Cled ca ai potential de Latzushtele Loz:D

Nu stiu, da cu un singur lucru ne asemanam , eu vorbesc asa cum scrii u pt ca-s lalaita nu pot pronunta r din nastere:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu stiu, da cu un singur lucru ne asemanam , eu vorbesc asa cum scrii u pt ca-s lalaita nu pot pronunta l din nastere:p

Anunt deschidelea oficiala a campaniei de convingele a lui CoditZe sa join the dalk side a Latzushtelor Loz.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus