~TH~ vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38581

esti tare frate , felicitari pentru ce ? ca de 6 luni de zile am avut razboaie numai cu triburi mari si nu ne-a doborat nimeni ? felicitari pentru ca altfel nu aveati cum sa ne bateti ? sau cum ?

e vina noastra ?;) nicidecum..e vina voastra ca ati avut in conducere un catelus al altui trib;)
 

DeletedUser5970

SH n-a avut nicio treaba cu razboiul declarat voua, tot timpul ati avut numai fantezii in cap.
V-am declarat razboi pentru ca ne-ati luat de fraieri, sprijinind BURN, cand noi ii atacam.

Am fost un trib frumos dar nu ne puteam bate cu TBKM si BURN, si cu Avalon din umbra.
Felicitari, ati fost mai buni. Toate cele bune atat pe joc cat si in viata reala.

Tot respectul pentru fostii mei colegi!
 

DeletedUser

SH n-a avut nicio treaba cu razboiul declarat voua, tot timpul ati avut numai fantezii in cap.
V-am declarat razboi pentru ca ne-ati luat de fraieri, sprijinind BURN, cand noi ii atacam.

Am fost un trib frumos dar nu ne puteam bate cu TBKM si BURN, si cu Avalon din umbra.
Felicitari, ati fost mai buni. Toate cele bune atat pe joc cat si in viata reala.

Tot respectul pentru fostii mei colegi!


sigur ca puteti, daca vreti cu adevarat...solutii se gasesc, e suficient un mesaj lui mazare sau mie si va puteti plati datoriile...
 

DeletedUser

Slavic tu ai cazut din caruta si deamu inshersi sa o ajiunji din urma :D, tipa tarmaziti oliak sa va ajiung din urma :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

hahahaha 'ai s(h)ea-i cu dansu' bre! :D daca vrei sa fii crans(h)en gasesti-ti rival pi masura :p

PS: ca tot vroia careva sa stie ce-i cu nikolin nu mai retin exact cine... joaca pe betty ice ...
 

DeletedUser

SH n-a avut nicio treaba cu razboiul declarat voua, tot timpul ati avut numai fantezii in cap.
V-am declarat razboi pentru ca ne-ati luat de fraieri, sprijinind BURN, cand noi ii atacam.

Am fost un trib frumos dar nu ne puteam bate cu TBKM si BURN, si cu Avalon din umbra.
Felicitari, ati fost mai buni. Toate cele bune atat pe joc cat si in viata reala.

Tot respectul pentru fostii mei colegi!


E lume inceata,nu va tot laudati atat,a inceput de mult si inca primul jucator de pe lume nu are 2 mil de pct,de aceea ati rezistat asa mult,se ataca si de la 70 de ore,setarile vau ajutat si moralul,pe o lume cu viteza 2 erati de mult istorie,asa ca nu va tot barbiriti aici,si va mai puneti si prietenii sa va laude,demonstrati pe alta lume ce stiti,parca vad ca iar e un esec,pe urma veniti si dati vina iar pe ceva diplomatie cand voi vati pus si acum in cap triburile enumerate,deci joc de glezne si barba scurta ;)
 

DeletedUser34078

Tu vorbesti ma de faci pe starterul? Scuteste-ne pe fiecare lume ai gasit un motiv sa iesi, nu suportai altii mai buni ca tine care te luau la misto. Acu' dai vina pe moral :D:D:D
Ete pe mine aveai moral 100%. Pe Melania, la fel si pe multi altii. Ai vazut ca nu e rost de noobi cum erai obisnuit, sau cine stie ce clinciuri ai avut prin trib cu alte pseudovedete.
Pe alte lumi ai dat vina pe superpandev, pe alta pe unguru' deci lasa-ne frate... poate ne vedem pe 31 sa vedem ce motive mai gasesti! Suntem noi fraieri ca-ti toleram postarile rasuflate pe-aici.
 

DeletedUser

nu fac pe starterul,jucatorii aia de care amintesti tu nu iam mai vazut pe nici o lume sa joace la standarde acceptabile,de fapt asta se stie,doar ca tu ** de istorie,eu ma pot lauda ca de fiecare data ca sa fiu scos de pe o lume ma atacau 3,4,chiar si 5 triburi care faceau alianta de dragul meu,asta ca sa iti aduc aminte de 21 ca acolo bati unde te-am concediat pt ca nu faceai fata,jucai mediocru,si acolo sau aliat 3 triburi cel de rang 1 si inca 2 de top 20 care mau incercuit ca sa poata sa ma atace.deci stiu ca acum ai o tenta rautacioasa si stiu ca esti foarte suparata dar tin sa te anunt ca imi place suferinta ta,chiar imi face placere,parca as manca un profiterol asa simt acum :))
 

DeletedUser34078

nu fac pe starterul,jucatorii aia de care amintesti tu nu iam mai vazut pe nici o lume sa joace la standarde acceptabile,de fapt asta se stie,doar ca tu ** de istorie,eu ma pot lauda ca de fiecare data ca sa fiu scos de pe o lume ma atacau 3,4,chiar si 5 triburi care faceau alianta de dragul meu,asta ca sa iti aduc aminte de 21 ca acolo bati unde te-am concediat pt ca nu faceai fata,jucai mediocru,si acolo sau aliat 3 triburi cel de rang 1 si inca 2 de top 20 care mau incercuit ca sa poata sa ma atace.deci stiu ca acum ai o tenta rautacioasa si stiu ca esti foarte suparata dar tin sa te anunt ca imi place suferinta ta,chiar imi face placere,parca as manca un profiterol asa simt acum :))

nu fi magar ca m-ai concediat ca aveai tu pasarele pe creier ca sunt spioana lui RP :D
caut acum postul la arhiva si te fac de rahat stii ca nu tine cu mine vrajeala :p
Zi acum si ca s-a lamurit masterdeath si magnatu de tine si ti-au dat flit, eu ramanand in echipa. Pe scurt eu ramas tu dat afara :D

Rautate mica tu suferi nu eu, pe mine ma iubeste lumea pe tine te ia la misto :p
Lasa-mi mie profiterolul, tu baga niste spirt, dezinfecteaza! :p
 

DeletedUser

cu tine nu merita sa port orice discutie,uite sti ce fac mai bine,imi descarc atacul pe satele tale sa ma distrez putin,imi face placere,ti-am mai zis asta,daca mai pastrezi acele mesaje inseamna ca aceea concediere a fost un moment care ti-a lasat sechele,referitor la cei 2 enumerati nu ma concediat nimeni,master death a dizolvat MoH,pe urma el a fost banat si cam atat a fost istoria,eu am ramas cu trupa mea mica cu care am si intrat in MoH,dar nah asta nu ar trebui discutat pe lumea 27,dar inteleg perfect aceea concediere ti-a lasat ceva sechele,deci am dat aceasta explicatie ca sa iti dai seama cam cat omiti din adevar ;)
 

DeletedUser34078

Daca ti-e greu sa procesezi niste informatii mai bine abtine-te. Era vba de mesajele de extern, care sunt stocate in arhiva.
Si da Moh a fost dizolvat si a preluat conducerea magnatu in PDB, dar ideea e aceeasi, eu ramas, tu jet! Altceva nu mai conteaza :D
Nu ma marcheaza nimic din ce esti implicat tu, esti doar o sursa de ironie. Si ironia la ea acasa, pentru ca dai de fiecare data ocazia tuturor s-o faca, indiferent de lumea pe care o incepi... si atat!
Asa ca da drumu' la berbeci poate te racoresti! De fapt ai dat... dar parca lasasei contul lui Claudiu. Ai revenit?
PS: vezi ca nu mai am trib! :D Sunt singura daca nu stiai!
 

DeletedUser

nu sti sa pierzi frumos,jignesti,** ca in mahala,dar totusi nu inteleg de unde atata suparare,tot timpul ai fost o jucatoare de max mijlocul clasamentului sprijinita de altii,nu stiu pe nici o lume sa te fi vazut ca ai iesi in evidenta,erai tot timpul o persoana cu gura mare si pe harta nu te gaseau ca erai prea mica,succes la crescut cladiri ca o sa ai ce construi pana dispari cu totul,deci ultima oara cand ai avut ocazia sa te precipiti in fata mea.
 

DeletedUser34078

Ma respect prea mult sa mai continui o "discutie" in registrul asta cu tine. In plus nu ma cobor la conditia ta sociala ca esti cu 5 clase sub mine. Fara misto!
;) si lasand jocul asta la o parte!
 

DeletedUser

are dreptate arion...si eu ,ca si conducator avalon cer inchiderea topicului...:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus