~TH~ vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Titlu Tribul Treasure Hunters a declarat război tribului Avalon!
Expediat 01.08.12 10:12:04
Tribul este acum în război cu Avalon!

Nume război: Tocmai ati completat lista rusinii

Declaraţie:
Va salutam,

Pentru ca ati sprijinit inamicii nostri, BURN, cand noi ii atacam, va luam si pe voi pe sus.

Sa va fie rusine! Ati dovedit, cat de seriosi sunteti.

Bafta
 

DeletedUser38581

Era normal:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Respect tuturor aliatilor care ne-au lucrat pe la spate.
Mare satisfactie pe voi ca, v-ati pus toti pe noi. Sa va vedem, pisoilor.
 

DeletedUser

si uite asa fasole cu carnati a mai stricat un trib...TH ii multumeste zeului fasole pentru acest dar neasteptat...s-a folosit cum a putut de voi...de acum vor ajunge la granitza sh si clelelalte triburi aliate TBKM si soveja...si stiu ce vei spune fasolica..."va fac pe toti" :))
 

DeletedUser

felicitari pt manevra primarului din constanta ... dar nu stiu daca asta a fost cea mai inspirata miscare tinand cont ca ai deschis frontul pt inca niste inamici care pana acum aveau mica deschiderea spre voi
 

DeletedUser

Respect tuturor aliatilor care ne-au lucrat pe la spate.
Mare satisfactie pe voi ca, v-ati pus toti pe noi. Sa va vedem, pisoilor.

cine te-a pus sa declari razboi de unu singur ... probabil primarul te-a indrumat sa vedem cat sprijin o sa primiti din sh ca sunt curios ... poate cele 85 de flame cu cate 4000 de catapulte ;)
 

DeletedUser2748

bafta th ! care th nu mai este TH !!! :D))) care a dat dizolvare felicitari :)
 

DeletedUser

trist, si rusinos, pentru tribul cel mai bun la aparatori.
dintr-un click a-ti disparut de pe harta si de pe toate statisticile care erau pana acum si ii puneau la respect pe toti dusmanii

ce tine de tine dacul-e vad ca te dai mare si tare, cu limba mare, te-am vazut in joc, ca nu esti bun de nimic, tre sa fii si tu la ceva fruntas.
eu am fost sitter si la anesis si la Novel si la Pupicu, pe cand voi faceati organizat in zona aia a voastra si nu a-ti luat nici un sat...(cer scuze a-ti luat un sat, izolat in mijlocul vostru)
 

DeletedUser

trist, si rusinos, pentru tribul cel mai bun la aparatori.
dintr-un click a-ti disparut de pe harta si de pe toate statisticile care erau pana acum si ii puneau la respect pe toti dusmanii

ce tine de tine dacul-e vad ca te dai mare si tare, cu limba mare, te-am vazut in joc, ca nu esti bun de nimic, tre sa fii si tu la ceva fruntas.
eu am fost sitter si la anesis si la Novel si la Pupicu, pe cand voi faceati organizat in zona aia a voastra si nu a-ti luat nici un sat...(cer scuze a-ti luat un sat, izolat in mijlocul vostru)

daca tin minte bine nici macar nu am vrut sa iau sate si satul care l-am luat in zona aia tine minte ca nu am bagat nici un sprijin ... eu am dat la rupere ... si pe apararea facauta de tine am facut atacatorul zilei ;) deci obiectivul sa rup trupe s-a indeplinit
 

DeletedUser

Pacat Th.
Cei drept sa fii in centru si sa ai doar o alianta e imposibil sa rezisti, deja au facut o figura frumoasa si au demonstrat ca stiu jocul.
 

DeletedUser

stiu clepo ce zici dar a fost exact greseala lor ... ei au declarat razboi avalonului si nu au fost pregatiti pt asta ... partea proasta a fost ca au declarat razboi pt o chestie care deja se rezolvase in principiu :(
 

DeletedUser38581

trist, si rusinos, pentru tribul cel mai bun la aparatori.
dintr-un click a-ti disparut de pe harta si de pe toate statisticile care erau pana acum si ii puneau la respect pe toti dusmanii

ce tine de tine dacul-e vad ca te dai mare si tare, cu limba mare, te-am vazut in joc, ca nu esti bun de nimic, tre sa fii si tu la ceva fruntas.
eu am fost sitter si la anesis si la Novel si la Pupicu, pe cand voi faceati organizat in zona aia a voastra si nu a-ti luat nici un sat...(cer scuze a-ti luat un sat, izolat in mijlocul vostru)

Acum chiar ca va puneti toata harta in cap:D:D
Felicitari mazare si la mai multe:eek:
 

DeletedUser22355

bafta th ! care th nu mai este TH !!! :D))) care a dat dizolvare felicitari :)

esti tare frate , felicitari pentru ce ? ca de 6 luni de zile am avut razboaie numai cu triburi mari si nu ne-a doborat nimeni ? felicitari pentru ca altfel nu aveati cum sa ne bateti ? sau cum ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus