The Aztec III

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu inteleg unde am dat eu impresia ca as incerca sa par vre.un zmeu, ca de asta vad ca esti tu suparat, corect?

Suparat !? Banuiesc ca glumesti. Nu stau acum sa-ti caut postarile de mare razboinic, acum esti mare razboinic reloded la caldurica .
 

DeletedUser523

Suparat !? Banuiesc ca glumesti. Nu stau acum sa-ti caut postarile de mare razboinic, acum esti mare razboinic reloded la caldurica .

Deranjat, mai aproape de adevar ? ;)
Cine sunt eu stiu eu si vecinii mei de harta si cei cu care am colaborat si asta e tot ce conteaza iar restul e can-can :D
 

DeletedUser

Deranjat, mai aproape de adevar ? ;)
Cine sunt eu stiu eu si vecinii mei de harta si cei cu care am colaborat si asta e tot ce conteaza iar restul e can-can :D


Deranjat !? =)) .. Cine esti tu, hmm.

tzepes aug 21,2013 19:40
Buna.
Am obs ca sunteti in conflict cu cei din fam topoarelor si m-am gandit sa te contactez pt urmatorul lucru:
sunt atacat non stop de ei si deja cam tot sprijinul micului trib din care fac parte a fost tocat si pt a putea duce lupta mai departe am nevoie de intariri din alta parte.voi fiind cei mari si tari care luptati cu succes cu topoarele, m-am gandit, ca nu am nimic de pierdut, daca va cer sprijinul pt a putea si eu continua mai departe lupta cu ei.deoacamdata sunt in defensiva dar daca as primi un pic de sprijin as putea trece in ofensiva. Cam asta ar fi ce doresc de la voi. Daca am intelegere si suport e bine daca nu, asta e...
Mc ca mi-ai citit mesajul si scz daca am deranjat.
Astept cu nerabdare un raspuns, indiferent care va fi el.
Cu respect.


Un las care a fugit cu coada intre picioare .
 

DeletedUser523

super mc ca ai postat exact mesajul meu :) #De unde reiese acolo ca m-am milogit pt sprijin ?
acum stiu si din ce trib faci parte si inteleg de ce esti asa aprins impotriva mea :) esti din Grupul...si acum te intreb eu, in loc sa te iei acum de mine ca as fi las, de ce nu mi-ai raspuns macar la mesaj dupa ce l-ai citit ? esti cumva vre-un super razboinic deranjat din marsul sau triumfal de catre un soldatel ce incerca si el sa supravietuiasca intr-o lume mare si rea ? :D dupa ce ca nu ai avut bunavointa sa discuti cu mine ai acum, nu stiu cum sa zic, sa te iei de mine ca vai doamne de ce am mers la cei cu care m-am luptat la inceput ?! dar ai tupeu nu gluma....pai raspunsul pe care il cauti e simplu. pt ca nu am primit sprijin de la voi zmeilor am decis ca mai bine decat sa incep din nou sa ma alatur lor...care e problema? ca acum mai aveti niste sate care pot trimite sprijin pe granita? asta va deranjeaza?
 

DeletedUser39475

Aveam alte pretentii de la un jucator vechi. Nu te supara pe mine, stiu ca e nepoliticos, dar cati ani ai?
 

DeletedUser523

altul care apare asa dintr-o data...
ok hai sa dezvoltam subiectul de dragul discutiei ca doar mie imi place cel mai mult sa discut ;)
ai dreptate ca sunt un jucator vechi, chiar sunt printre cei mai vechi dintre cei care mai activeaza, cu siguranta putini sunt mai vechi decat mine....ilumineaza-ma pe mine si pe restul ca mine, te rog, ce asteptari ai tu de la jucatorii vechi?
varsta reala nu e importanta pt ca ** despre jucator si nu despre cel din realitate care se poate comporta cu totul altfel in realitate iar aici doar evadeaza din cotidean si isi creaza un alter-ego ptin care se mai scapa de stresul zilnic...
 

DeletedUser30628

geax :) vad ca tot scrii despre mine pe aici...ok,sa incep si eu...vazand ca joc si eu de ceva timp pe acest joc,posibil ca mi-am facut si ** cunostiinte,nu?...daca pe nervosu il cunosc de pe lumea 21,ne-am imprietenit,am jucat foarte bine impreuna etc,inseamna ca sunt spion????daca pe fostu conducator din topor il cunosc,pe w0nd...la fel ca am jucat impreuna pe lumea 13 si cu el sunt la fel spion,nu???cunosc foarte multi jucatori de pe acest joc si daca am strans prietenii asta nu inseamna ca sunt si spionu lor...
Cand s'a format tribu asta Mym de inca parca era si lady lethal...si ca am pus la profil ca stai jos 3 (fostu meu cont cu care am jucat pe lumea 21) sunt contra lui,a zis ca sunt spionu acelui cont sau ca am 2 conturi,cat ca nu aveam acces deloc la cont...pe nervosu iar l'am trecut la profil fiind prieteni,rere la trecut pe mitica un prieten dea lui la profil si nici unu nu era cu noi in trib si sa ajuns in final ca noi suntem spioni in Mym,un trib de noobi si care nu a avut niciodata o conducere cu coloana vertebrala....

Crede'ma ca daca ar mai fii existat pe speciala vreun trib precum Grupul...cu o conducere foarte buna si jucatori care stiu ce inseamna jocul impreuna,mai erau acum doar acele 2 triburi si nu Mym care nu stiu ce sa faca ca sa ajunga sus din interne...

Intr'adevar ii prima data ce l'am intalnit pe illidan,dar daca aveam acel timp liber sa stau non stop pe cont impreuna cu rere stai linistit ca ne distram la maxim pe speciala si fara trib si fara deff de la nimeni,ca oricum nu am primit :)

Cat despre ce zici tu in posturile tale fata de mine,eu nu am timpu necesar sa stau 24 din 24 pe speciala,am o viata reala care vreau sa mi'o petrec la maxim,nu in faca pc'ului...asa ca stai linistit,ca atunci cand am avut timp sa joc,am aratat cat de noob sunt pe harta si te'as ruga sa nu mai vorbesti de mine,daca nu stii cum a stat treaba pe harta,ok????

O zi buna
 

DeletedUser38518

Voi nici pana acum nu v-ati prins ca tzepes joaca exclusiv pe forumul extern?

Pe orice lume noua dai de el...e cel mai mare razboinic de pe forumul asta.
 

DeletedUser

Aberatie tipic forum extern
de plictiseala oare?. De ce! sau prea multe orgoli

Omule, nu cauta bunatatile satisfacatoare pe pamant, in aceasta vale a desertaciunii si pieirii, fericirea ta nu e decat in Unicul Dumnezeu
 

DeletedUser28165

e perioada aia in care se refac trupele si aveti timp sa compuneti poeme pe extern :rolleyes:
 

DeletedUser30628

lasa gicule,ca lumea asa crede...daca ai niste prieteni in alte triburi hop top spion sau nu mai stiu eu :) hai sa fim sinceri,dar lasa sa creada ce vor ei,mi se rupe de parerea unora de pe forum sincer
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai spion pe moca nu pot sa fiu...trebuie sa dai ceva la schimb pentru ca eu imi risc pielea in acest rol :rolleyes:
 

DeletedUser44505

Se rezolva ! Preluam si noi "moda" si te punem la interne ! :)) Si iti dau si de o bere !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bai sa moara 2 negrii mititei (frizerule ,no ofense :D) ...sunteti de coma alcoolica :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
imi pare rau ca n-am intrat si eu de la inceput pe speciala asta...vad ca e interesanta povestea :))
 

DeletedUser36141

lasa gicule,ca lumea asa crede...daca ai niste prieteni in alte triburi hop top spion sau nu mai stiu eu :) hai sa fim sinceri,dar lasa sa creada ce vor ei,mi se rupe de parerea unora de pe forum sincer


bai pitere , asa se lauda nervosu ma , tu nu ai nici o vina :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus