ThE HeRoEs

  • Autor subiect DeletedUser1443
  • Data de început

DeletedUser1443

Am nevoie de oameni capabili sa ajute la conducerea unui trib...sugestii??? trimite-ti mesaj lui angelo08;)
 

DeletedUser574

Eu zic sa.ti cauti trib mai bine...si nu o zic cu rautate...insa Numãrul de membrii: 1, Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 229.
Nu stiu cine ar vrea sa intre...in fine...succes!
 

DeletedUser1443

de fapt yo incerc sa iau jucatori cu puncte putine si sa alcatuim un trib impreuna
 

DeletedUser574

tu citesti ce scrii? sau scrie tastatura fara tine? cum ai de gand sa faci un trib competitiv plin de sate de 200 puncte? nici macar nu ai grajdul facut:D
 

DeletedUser19

lasa-l sa isi traiasca visurile.Si oricum...nu se stie cum se intoarce roata
 

DeletedUser1443

normal ca nu il am facut fiindca am inceput din nou acum o saptamana...cum vrei sa le fac pe toate deodata... dar va veni in curand...;) ;) ;) :D :D :D
 

DeletedUser301

:)

tu citesti ce scrii? sau scrie tastatura fara tine? cum ai de gand sa faci un trib competitiv plin de sate de 200 puncte? nici macar nu ai grajdul facut:D

bn acuma.........a vrut sa scrie ca ar vrea sa`si aduca jucatori de peste 200 de puncte cu care formeaza un trib :D,cresc impreuna etc..........:D
 

DeletedUser1443

acuma chiar nimeni nu vrea sa participe la formarea unui trib puternic...sau acceptati doar sa fiti membri pasivi intr-un trib puternic..cum vreti...:cool:
 

DeletedUser301

mai sunt acolo pe langa tine care nu au trib.........incearca la ei :rolleyes:
 

DeletedUser1954

vad ca le-a mers cat de cat treaba cu tribul ... isi traiesc visul :D
 

DeletedUser574

LEGION OF THE HEROES
Însuºiri
Porecla: LEGION OF THE HEROES
Prescurtare: =HERO=
Numãrul de membrii: 31
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 18.050
Punctaj total: 18.050
Punctaj mediu: 582
Rang: 339


Da, sunt foarte buni. Sincer ei cred cã or sa ajungã destul de curand pe primul loc. Or sa domine lumea! BEWARE!!! :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:
Sus