*The-Legion-of-Death* [ *TLD* ]

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca toti va faceti triburi si anuntati pe forum .. hai sa anunt si eu :)). Sar`putea sa deschid Tribu`:

Nume: *The-Legion-of-Death*
Nume Prescurtat: *TLD*
Imagine: O vom alege impreuna

Cine vrea .. va rog sa lasati numele aici ca sa va pot da invitatii. CRED ca vor fi 3 posturi de Conducator, 2 de Diplomat, 1 Moderator Forum [ dar de asta cred ca ma ocup eu ] si 2 de Recrutor [ speciali .. ca toti vom fi recrutori ].


Ce ziceti? :D
 
Ultima editare de un moderator:

LordSkull

member
Scor reacție
0
Daca toti va faceti triburi si anuntati pe forum .. hai sa anunt si eu :)). Sar`putea sa deschid Tribu`:

Nume: *The-Legion-of-Death*
Nume Prescurtat: *TLD*
Imagine: O vom alege impreuna

Cine vrea .. va rog sa lasati numele aici ca sa va pot da invitatii. CRED ca va fii 3 posturi de Conducator, 2 de Diplomat, 1 Moderator Forum [ dar de asta cred ca ma ocup eu ] si 2 de Recrutor [ speciali .. ca toti vom fi recrutori ].


Ce ziceti? :D

nu crezi ca corect este "Cred ca vor fi"?
 

DeletedUser

unde e copie? O fi TLD .. dar numele intreg nu e .. numele asta il am si la alte jocuri on :-j si vezi k e q *
 

DeletedUser2821

Alt trib de elita .
Ma poti lua si pe mine la tine , joc de o saptaman jumate aproximativ , dar imi place jocul foarte mult .
Plsss .
 

DeletedUser7708

Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL. Epic FAIL.
 

DeletedUser

Michelle i-ai promis pustiului ca te duci la el in (trib) mai bine zis adunatura ,trebuie sa te duci :D ca altfel vine cu mamaica!:D
 

DeletedUser2821

Ti-am spus ca nici nu cred ca o sa apara cine stie ce , majoritatea sunt luati deja cu L13 ca e interesanta.

Oricum asta pare un trib serios :O .
Morwin ca tot ma intrebai tu de un trib serios , uite aici unu cu greutate ;) !
 

DeletedUser

printre atatea rautati si luati la misto...eu va urez succes. cine stie...poate reusiti performanta celor de pe l1.
si restul nu mai fiti rautaciosi
 

DeletedUser

Daca toti va faceti triburi si anuntati pe forum .. hai sa anunt si eu :)). Sar`putea sa deschid Tribu`:

Nume: *The-Legion-of-Death*
Nume Prescurtat: *TLD*
Imagine: O vom alege impreuna

Cine vrea .. va rog sa lasati numele aici ca sa va pot da invitatii. CRED ca vor fi 3 posturi de Conducator, 2 de Diplomat, 1 Moderator Forum [ dar de asta cred ca ma ocup eu ] si 2 de Recrutor [ speciali .. ca toti vom fi recrutori ].


Ce ziceti? :D


a mai aparut un nOOb lipsit de imaginatie.:mad:.sa dai si coordonatele unde faci tribul,nu de alta dar voi intra si eu....
 

DeletedUser

Un trib serios va fi infiintat de mine si MaverickRO insa nu sunt sigur ,sa vad cum imi rezolv probleme in acest weekend ,nu imi pot lauda existenta pe triburi cu cine stie ce performante ,dar toti care ma cunosc stiu ca am fost in triburi de top care m-au invatat foarte mult ce inseamna conducerea unui trib si ce inseamna seriozitatea.

Inca nu postez nimic ,dar vreau sa se inteleaga ca in cazul in care sunt pregatit cu realizarea tribului ,nu voi plagia nimic si pe nimeni ,numele nu este batut in cuie ,il voi alege si cu 5 min inainte de lume daca e posibil ,doar vreau ca seriozitatea mea sa fie tratata cu aceiasi seriozitate din partea celor care ma urmeaza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus