=thg= Vs Empire

DeletedUser3235

Era si Sw! inaintea voastra ! Eram pe 5 atunci noi si in fata 300 !
Si Paolyka razboi Sw! cu ~EC~ zici ca e mare? :) Ca vad ca cam bateti apropro chiar daca noi nu am vrea :p

xthunderx , nu am batut apropo de razboi cu Voi , crezi ca pe mine ma incalzeste cu ceva daca as avea razboi cu voi.
nu am nici un contact cu voi si nu imi pasa .
eu unul am de unde sa cuceresc unde is eu, deci nu ma incalzeste cu nimic un razboi cu voi .
 

DeletedUser2368

Am obsrvat ! Cum am mai zis: Noi sa fim sanatosi ca in rest om trai si om vedea ! :) Long Life pt oamenii care merita !
 

DeletedUser1526

pai ca ati ajuns pe 6 nu ii o dovada ca ati cucerit prea mult din acest razboi .
pentru ca , cand erati pe 10 , mai exista si NWO , LS , D-elite -era si ei in top - motivele care au disparut aceste triburi din top cred ca nu trebuie sa ti-le spun.
si sincer , ala nu era razboi mare , razboi mare ii intre triburile de top.

aha, deci razboiul cu NWO nici n-a fost razboi. ce pacat :mad:
eram pe punctul sa fac infarct cand vazusem atata rosu, si nah, nici n-a fost razboi.
 

DeletedUser

Care isi mai bate joc de fostul trib al meu mai ales empire va avea dea face cu mine
 

DeletedUser

pai doar jucatori de 300 de puncte poti darama.......doar atat:D.......mah vezi de soliterul tau si lasane
 

DeletedUser1526

zid? ce-i ala? :mad:
aa, parca aveam eu niste soldatei, sulitasi sau cum la mai zice, parca... cred ca-s pe la carciumi.. :D
 

DeletedUser3235

lol , ista a devenit un topic unde se lauda , haideti mah lasatio asa .
oricum se pare ca a castigat EMPIRE, deci nu mai are rost sa faceti pe zmeii aici.
mai bine inchideti topicul .
 
Sus