TigerS vs Helios

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

De ce nu iti vezi tu de treaba si te bagi aiurea in seama :)?

Da, eu o cunosc si stiu ce vorbesc. Oricum nu am timp acuma sa stau sa iti explic tie. Daca te plictisesti mai iesi pe afara, sigur gasesti ceva de facut.

Sa imi aduci aminte de shock, din cate imi amintesc cand m-am retras era locul 1, iar mai departe tot respectul pentru unguru si cei care au ramas sa il conduca! ( poti sa ii intrebi pe ei, cat de capabil sau incapabil sunt ).

P.S.: Imi place sa vad ca desi in ultimul an nu am mai intrat pe nicio lume noua ( dupa 23 ), inca mai sunt unii care au ceva de comentat la adresa mea :))

daca iti place sa comentezi despre altii, uita-te mai intai la tine...ti-am zis o fi "varza" tipa, dar cand tu esti mai varza, ciocu' mic

Daca te plictisesti mai iesi pe afara, sigur gasesti ceva de facut.
ti-ai spus-o si tie asta? ori tu nu te plictiseai cand comentai la adresa ei?


nu am nimic cu tine, dar vezi-ti de adresa ta, nu a altora si atunci nu cred ca va mai comenta cineva la adresa ta;)

P.S. shock era pe 1 nu datorita tie, tu nu ai stiu sa faci nimic, ba mai mult de atat daca nu ma insel te innobilase tribul lui eva/catau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

misule shock'ul a fost pe 1 datorita jucatoriilor care au fost in el... si stii si tu ce jucatori erau in tribu ala :)...stai linistit ca nimeni nu statea in ordinele lu michelle :)...noi ne vedeam de treaba pe harta si stiam singuri sa ne organizam
 

DeletedUser24374

care jucatori ma......eu stiu doar unu din shock...unu si bun.......NERVOSU
 

DeletedUser36141

bre ,nu va mai bateti capu cu michelle.. auzi la el ,unguru are merite ca a dus tribu mai departe =))) ..ca jucator da ,are merite ,si singurul merit al lui a fost alianta realizata cu cent-ul ,care s-a dovedit foarte utila ..si m-a facut pe mine sa plec :D

merite pt tribul ala(si celelalte denumiri pe care le-a avut) au jucatorii in mare parte la inceput ,apoi dupa cum urmeaza : piter,vrmx,edi&vali(masterone),vino,wakizashi si cel mai mult buriza(fazy)..
michelle ,tu ai condus tribul ala doar cu numele ,nu mai vorbi de el

ON TOPIC: felicitari castigatorilor ,felicitari si invinsilor .
 

DeletedUser24374

ba nene

ii kenji cu mine in trib :))))))))

aveti vin ca eu am sifon :))))))
 

DeletedUser2821

Imi place ca sunteti cativa jucatori care va credeti foarte buni, nu ati realizat mai nimic, jucati si voi de 1-2 ani si aveti impresii :)

Baietasi, sfatul meu, incercati sa faceti vreun trib de locul 1, sa aduceti playeri, sa il conduceti si mai vorbim, eu pana una alta am inca cateva aduse si momentan unul cu care o sa inchid si o lume, tot pe locul 1. Voi mai aveti de mancat. Ramaneti la a incerca sa ramaneti in top, e destul de pentru voi :))

Ca sa conduci iti mai trebuie si cap nu doar skilluri de player.

Cat despre Shock? din punctul meu a fost oricum esuat, de aia am si renuntat, nu mi-a placut echipa formata, desi erau playeri f buni in el.

Dar in momentul in care am plecat imi aduc aminte ca unguru s-a ocupat impreuna cu, intr-adevar, fazy ( care de altfel e un player foarte bun si un prieten ) si masterone.
 

DeletedUser36141

Taci ma din gura tu ala ,care pt tine PNA si ALLY e acelasi lucru , rad si in ziua de azi ce ai putut scoate din gura pe conferinta voce din momentul fuziunii SFR-Shock ,erai jokerul ei ,pro playerule! vorba lui misu ,te-au innobilat cei de la Catau din trib ..unde ti-a fost capul atunci?

Sa iti aduc aminte de hiturile lansate pe piata de Gicu? le-ai meritat pe deplin ... si tu si celalalt mare lider al shock-ului! :))))
 

DeletedUser2821

Taci ma din gura tu ala ,care pt tine PNA si ALLY e acelasi lucru , rad si in ziua de azi ce ai putut scoate din gura pe conferinta voce din momentul fuziunii SFR-Shock ,erai jokerul ei ,pro playerule! vorba lui misu ,te-au innobilat cei de la Catau din trib ..unde ti-a fost capul atunci?

Sa iti aduc aminte de hiturile lansate pe piata de Gicu? le-ai meritat pe deplin ... si tu si celalalt mare lider al shock-ului! :))))

Nu stiu despre ce vorbesti, la prima fraza, dar deh, nu ma astept la mai mult de la un unu ca tine. Nici macar nu te cunosc, dar deh :))

Cine m-a innobilat :))? Nu ca vreau sa ma laud, dar Lord Catau si Eva, au luat-o de la mine si pe L15 si pe L23 si din cate imi aduc aminte si pe L21, o stiu si ei, dar cu toate astea ii respect, pentru ca nu au facut niciodata nimic ca sa nu merita sa fie respectati.

Cat despre restul, esti amuzant :))

Apropo, iti recomand sa lasi calculatorul si sa pui mana pe carte, ca nu prea le ai cu limba romana. Esti FOARTE analfabet si agramat :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24374

aici ** prosti....cand am luat'o pe 23 de la voi...cand aveam zone diferite
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus