TigerS vs Helios

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42286

ma aici scrie " tigers vs helios" nu loc de cearta ,,,vad ca au postat mai multi membri clasic decat membri helios :|

a si conducatorul/conducatoare lor e slab/slaba? acelasi conducator/conducatoare a fost si cand a inceput razboiu' nu ? sa va amintesc ceva:

fus: bafta helios
rrtfk : succes helios
john leguizamo : helios e favorita


acu' e un/o conducatoare slab/slaba ?
 

DeletedUser2821

doamna michele iar sia facut aparittia pe forum, nu poate sa se stapaneasca pana nu comenteaza ceva, michele cred ca ti sa golit frigiderul si ai intrat pe forum ca sa mai primesti putina mancare, eu am voie sa comentez pe acest forum la aceasta tema ca apartin tribului tigers, dar tu michele cui apartii? stiu ca in particular apartii tuturor dar in joc? nu te mai da asa mare jucator ca esti varza muraata michele, de asta nu faci fata pe nici o lume ca esti 0 barat ca jucator, multi de aici au facut ceva bun pe fiecare lume pe care au jucat dar tu ce ai facut? te astept sa comentezi la adresa mea doamna michele

Aoleu, a venit alt agramat, da nu stiu cum naiba nu ma suporta pe mine fix astia de nu stiu sa scrie... Am magnet la ei.
Nu fac nimic pe nicio lume, stai linistit, tu faci ! =))

Si da, Heliana e o conducatoare slaba si un jucator mediocru. Asta o sa o dovedeasca din nou timpul.
 

DeletedUser

michele fa pasi si dute sa predai limba romana celor ca tine si lasane pe noi agramatii sa ne batem capul aici
 

DeletedUser

Nu stiu de ce nu inchide nimeni acest topic, razboiul s-a terminat de mult .. :rolleyes:
 

DeletedUser

Daca trebuie formalitati,le facem.
Solicit inchiderea acestui topic cu ajutorul urmatoarelor 2 argumente:
1.Acest topic nu mai este de actualitate,razboiul e terminat de ceva vreme ;mai mult de atat nici unul din triburile alea nu mai exista.
2.Nu s-a mai postat de peste 1 luna.

Multumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus