Timpul nu mai are rabdare cu -DK-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

nu conteaza ce s-a intamplat apoi cu satul, important e ca m-au trimis la margine si asa cum postez atunci cand eu sau tribul meu castiga sate si trimitem jucatori la margine asa o fac atunci si cand pierd pentru ca asa e normal
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
nu conteaza ce s-a intamplat apoi cu satul, important e ca m-au trimis la margine si asa cum postez atunci cand eu sau tribul meu castiga sate si trimitem jucatori la margine asa o fac atunci si cand pierd pentru ca asa e normal

Ioi ce important e ca te-au trimis pe tine la margine ,de parca ar fi trimis un zeu,ai vandut resurse,ai fost tolerat de ambele triburi la noi din cauza lui mafy ..la ei ca ii vindeai lui taifi.Acum nu se mai vand resursele si mno...Ori te-au inobilat pe tine ,ori un barbar e acelasi lucru.
 

DeletedUser523

nu ai inteles ce am vrut sa spun
repet: i-am felicitat pentru ca m-au trimis la margine nu deoarece au reusit ceva spectaculos sau important ci pentru ca asa e frumos sa faci, sa-ti feliciti inamicii cand sunt mai buni ca tine in loc sa cauti tot felul de scuze mai mult sau mai putin justificate si sa da-i in penibil, mai ales din partea mea care mereu ma i-au de dusmani :) sunt eu un guraliv dar nu sunt ipocrit si nici lipsit de fair-play...
PS in legatura cu faptul ca am fost 'tolerat' din cauza lui mafy si ca am vandut resurse aici ai dreptate.eu de la inceput i-am zis mafiotului ca voi intra doar ca sa fac rost de PP-uri si el a fost de acord. oricum eu zic ca am ajutat un pic si tribul prin micile si neimportantele curatari pe care le-am facut acum la urma printre vecini, ca nimeni nu a vrut sa profite si sa-i innobileze pe cei curatati de mine e partea a doua si as fi facut acest lucru in continuare daca intunericul nu venea peste mine...
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Public bet a fost inobilat tot de catre Dk dar el e zeu tu nu esti:))

Confunzi marfa cu ambalajul,aspiratoare

Stiti cu ce seamana teatrul asta ieftin care il jucati cu prietenul vostru tzepes?Cu scena aia in care mr Bean isi punea singur felicitare sub usa si se prefacea ca e surprins cand o vede :))))
 
Ultima editare:

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
sper sa faca treaba TIME ca pe 34 bafta!
cu Cristina in mare forma cam greu sa doboare cineva acest trib! =))) nu asa tu ALICE? =)))
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Ce le-ai facut LADY lu demolez si mpt :) ca tare le mai bubuie capu la astia din RIP ca au castigat L30 ca ce organizate facea de na vazut triburile =)))) mai tii minte ca 4 oameni am muncit acolo???
si mai tii minte ca era numaratoarea de doua zile si aia nici macar nu au vazut??? =)))))




vezi ca sunt un alt fel de trfik =)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Lasa mai trfik ca noi stim adevarul,a fost frumos ,un singur lucru regret pe 30..ca nu le-am dat cele doua secrete mici celor din HOS si sa ii lasam sa mai joace inca multi ani fericiti:p.Hai sa nu mai spamam aici ca e topic de razboi ,cica si vom fi trasi de urechi
 
Ultima editare:

DeletedUser42783

homer_simpson_clock.gif
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Sunt perfect de acord cu Lady, tupeu de noobi in Dk, eu zic ca ati fost prea toleranti cu nulitatile alea "intunecate", vorba lui tzepes :)
Cel mai bine faceti -va totusi timp si luati-le satele odata, umbla vorba in sat ca nu vor de niciun fel sa treaca de partea vostra...arogantii naibii:D

Parte 1:
Triburi: TIME
Parte 2:
Triburi: -DK-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57,760
Tabăra 2: 6,477
Diferență: 51,283

chart
 

DeletedUser45029

Felicitari pentru sate dar in week-end nu se pune, suntem la plaja =)))))
 

DeletedUser39777

Chiar asa... nu le-o fi rusine pentru ca au atacat in weekend? Daca atacau in timpul saptamanii ziceai ca erati la munca? :D
 

DeletedUser45029

Am glumit, nu caut scuze, doar ce v-am felicitat pentru inobilari !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus