Timpul nu mai are rabdare cu -DK-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39777

Multumita lui Lady, ea aduce pacea si fericirea.. cea mai pasnica persoana dintre toate cele de pe triburile. Asa ca dati-i un suc!
 

DeletedUser40282

Domnule ,cazac slavic(sunt si altfel de cazaci decat slavici?:confused:) matale pari un om cumsecade ,ai chef de vorba ,dar sa stii ca nu merita sa te bagi in discutii cu cei din TIME,sunt niste neseriosi,niste..niste ..nu am cuvinte sa ii descriu.Mai bine ne vedem de lupta pe harta unde voi sunteti profesionisti din cate ati lasat se se inteleaga si lasa-i in plata domnului pe baietii astia care nu stiu sa faca altceva decat spam si caterinca.


Lady , istoria îţi este deschisă ca să o citeşti , nimeni nu te va reţine pentru o pură curiozitate. Chef de vorbă nu am , însă când găsesc cîte'un ' dulce ' ca plaxex- .. îmi place să-i dau tot pe faţă . Dece nu merită ? Sunteţi cumva din altă specie şi eu nu am ştiut ?
Poate reuşesc să vă adaug în cartea roşie .
Câmpul de luptă e deschis , poate te aştept şi la o discuţie cu un pahar de vin ca aliat - duşman . Noi însă nu am demonstrat nimic până acum , vom încerca să demonstrăm un pic mai tîrziu . :)

Şi totuşi revin la amuzantu' plaxex- , care se crede prea important şi fericit .
Domnu ' să-ţi de-a sănătate , şi să ajungi la pensia tribală . ;)
 

DeletedUser39777

Dom-nu o sa i-mi de-a sanatate si fara sa i-mi urezi tu.

Ierea o vorba care zice asa: Oi fi eu prost dar cand ma uit in jurul meu prind curaj. Ma regasesc in ea si cu asta am incheiat discutiile.
 

DeletedUser523

eu tot nu pricep de ce sunt multumiti ce-i din intuneric de faptele lor din acest razboi, cand statistica arata ca ei sunt pe minus...ma tin complet in intuneric cu aceasta multumire de sine, poate ne explica un pic mai bine de ce gandesc asa...
 

DeletedUser

@Plaxex:Tu marele jucator vezi ca la toamna incepe facultatea si iti poti gasii de pe acum un jucator caruia sa ii lasi satele. Sau cu facultatea nu iti bati tu capu si iti ajunde doar bacu ? Mereu ai facut si tu doar praf pe extern ca pe joc cand ai dat de dusmani mai seriosi ti-au aparut toate problemele si ti-ai dat seama ca nu mai poti acorda si putin timp liber jocului. Asa ca in locul tau nu as mai iesii pe aici sa ma dau mare jucator cand defat stii si tu la ce "valoare" te aflii
 

DeletedUser40282

Dom-nu o sa i-mi de-a sanatate si fara sa i-mi urezi tu.

Ierea o vorba care zice asa: Oi fi eu prost dar cand ma uit in jurul meu prind curaj. Ma regasesc in ea si cu asta am incheiat discutiile.

Nu încerca să prinzi curaj , că tot în vorba ta te găseşti , indiferent ce-ai spune . :))

Şi îmi place că te chinui anapoda' să pui cratimele alea , îţi reuşeşte de minune .

@Plaxex:Tu marele jucator vezi ca la toamna incepe facultatea si iti poti gasii de pe acum un jucator caruia sa ii lasi satele. Sau cu facultatea nu iti bati tu capu si iti ajunde doar bacu ? Mereu ai facut si tu doar praf pe extern ca pe joc cand ai dat de dusmani mai seriosi ti-au aparut toate problemele si ti-ai dat seama ca nu mai poti acorda si putin timp liber jocului. Asa ca in locul tau nu as mai iesii pe aici sa ma dau mare jucator cand defat stii si tu la ce "valoare" te aflii

Hmm.. puţin puţin , aflăm cîte ceva . :)

eu tot nu pricep de ce sunt multumiti ce-i din intuneric de faptele lor din acest razboi, cand statistica arata ca ei sunt pe minus...ma tin complet in intuneric cu aceasta multumire de sine, poate ne explica un pic mai bine de ce gandesc asa...

Dece suntem mulţumiţi ? Poate în curând se va afla . :)
Bucuria de-a 'ne juca pe degete cu tribul de pe primul loc , care tot încearcă să sfărîme o bucăţică din noi , şi tot nu reuşesc . Vor da faliment până atunci . :)
 

DeletedUser39777

@Plaxex:Tu marele jucator vezi ca la toamna incepe facultatea si iti poti gasii de pe acum un jucator caruia sa ii lasi satele. Sau cu facultatea nu iti bati tu capu si iti ajunde doar bacu ? Mereu ai facut si tu doar praf pe extern ca pe joc cand ai dat de dusmani mai seriosi ti-au aparut toate problemele si ti-ai dat seama ca nu mai poti acorda si putin timp liber jocului. Asa ca in locul tau nu as mai iesii pe aici sa ma dau mare jucator cand defat stii si tu la ce "valoare" te aflii

Te salut fanul meu! Sau sa te numesc noob fiindca asa esti obisnuit si iti place, ha? Tu vorbesti despre scoala cand suferi de analfabetism acut? Te bucuri de vacanta?
 

DeletedUser523

Dece suntem mulţumiţi ? Poate în curând se va afla . :)
Bucuria de-a 'ne juca pe degete cu tribul de pe primul loc , care tot încearcă să sfărîme o bucăţică din noi , şi tot nu reuşesc . Vor da faliment până atunci . :)

Timpul le rezolva pe toate...
 

DeletedUser40282

Te salut fanul meu! Sau sa te numesc noob fiindca asa esti obisnuit si iti place, ha? Tu vorbesti despre scoala cand suferi de analfabetism acut? Te bucuri de vacanta?

Nenea' plasture , că aşa sună mai frumos.

Hai să nu ajungem de la un subiect amical , la unu-l mai puţin amical. Pune limită la cuvintele care le scrii.. poate reuşeşti să faci unii oameni fericiţi.
 

DeletedUser45675

@Plaxex:Tu marele jucator vezi ca la toamna incepe facultatea si iti poti gasii de pe acum un jucator caruia sa ii lasi satele. Sau cu facultatea nu iti bati tu capu si iti ajunde doar bacu ? Mereu ai facut si tu doar praf pe extern ca pe joc cand ai dat de dusmani mai seriosi ti-au aparut toate problemele si ti-ai dat seama ca nu mai poti acorda si putin timp liber jocului. Asa ca in locul tau nu as mai iesii pe aici sa ma dau mare jucator cand defat stii si tu la ce "valoare" te aflii

as fi curios sa iti vad si eu realizarile pe joc..sau daca ai putea sa imi tii meditatii? ca nu de alta,dar tot vad ca toti pentru tine fac praf pe extern!

"cine esti ,de unde te tragi" ?


Dece suntem mulţumiţi ? Poate în curând se va afla .
Bucuria de-a 'ne juca pe degete cu tribul de pe primul loc , care tot încearcă să sfărîme o bucăţică din noi , şi tot nu reuşesc . Vor da faliment până atunci .

czacule,nu stiu ce mari realizari ati facut voi,dar va mai dau maxim o luna pana o sa fiti varza intelegeti?...acum orice jucator stie sa faca un split si sa dea o recuperare la secunda,asa ca ce faceti voi nu sunt mari realizari ci sunt realizari de jucatori mediocri ce au timp de joc..dar o sa vedem aici acei jucatori peste o luna,..maxim doua cum vin pe extern cu scuze de genul " nu mai aveam timp " si o sa dea problemele peste ei..

acum timpul ne va arata calea ..stii cum e:))
 

DeletedUser39777

as fi curios sa iti vad si eu realizarile pe joc..sau daca ai putea sa imi tii meditatii? ca nu de alta,dar tot vad ca toti pentru tine fac praf pe extern!

"cine esti ,de unde te tragi" ?

Nu-ti face griji e doar un caine care a fost trimis in vacanta. Si desi nu are treaba cu acest razboi, vrea sa se afirma sa isi schimbe lumea parerea despre el. Dar, domnule manelar, imi pare rau sa te anunt, vei ramane mereu acelasi noob! :rolleyes:
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Multumesc comisiapro, lady a inteles cu totul altceva ,se pare ca am fost prea subtil.

Cum adica ai fost subtil?Ce treaba am eu cu o numita Elena care si-a parasit domicilul conjugal?Se pare ca eu am fost prea subtila,daca plecam din time in alt trib ,intelegeam dar asa ce termen de comparatie ar fi in situatia mea?
 

DeletedUser42998

Cum adica ai fost subtil?Ce treaba am eu cu o numita Elena care si-a parasit domicilul conjugal?Se pare ca eu am fost prea subtila,daca plecam din time in alt trib ,intelegeam dar asa ce termen de comparatie ar fi in situatia mea?

Griji sa nu te rapeasca "Paris".:D
 

DeletedUser40282

czacule,nu stiu ce mari realizari ati facut voi,dar va mai dau maxim o luna pana o sa fiti varza intelegeti?...acum orice jucator stie sa faca un split si sa dea o recuperare la secunda,asa ca ce faceti voi nu sunt mari realizari ci sunt realizari de jucatori mediocri ce au timp de joc..dar o sa vedem aici acei jucatori peste o luna,..maxim doua cum vin pe extern cu scuze de genul " nu mai aveam timp " si o sa dea problemele peste ei..

acum timpul ne va arata calea ..stii cum e:))

Din cîte ştiu , nu am menţionat nici-o realizare şi nici nu m-am lăudat cu una.

Spus-ai bine că timpul le va face pe toate , însă eu nu văd ironia care te face atît de sigur . Ne războim între noi de 27 de zile , la început exact aşa aţi spus. :)
Eu aştept nu nerăbdare acea lună în care spui că vom fi ' varză ' . Poate aduc şi un pahar de vin la salată , nu se combină mai bine ?

Nu mă aşteptam la o aşa atitudine din partea tribului Time . Tot ce-mi dă de gândit acum , e că majoritatea tribului e full cu oameni plin de ei.

Excepţie e LadyLethal , singura care gândeşte cu capul pe umeri din puţinele fraze pe care i le-am citit. Mai bine m-aş pune în cîrcă cu o femeie şi aş scoate la capăt frumos şi sigur , decît cu nişte aroganţi care încearcă să se tot bată cu pumnul în piept .
Mi-am dat seama că numa-i are rost să răspund unora . Vorba aia , '' lasă deşteptu înainte '' :) .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus