Timpul nu mai are rabdare cu -DK-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Nu stiu cata lauda a fost la noi.Ca mai vine un jucator doi si isi spun parerea nu inseamna ca vorbesc pentru un grup intreg de 60 de jucatori.
Oricum,voi nu sunteti singura granita deschisa ce o avem,sau traiti cu impresia ca tot tribul Time au granita doar cu voi si voi sunteti singurii inamici?
Granita cu voi e doar un nucleu al tribului time,cam de aceeasi marime cu al tribului vostru si din cate se pare se descurca destul de bine,fara sa fie nevoie de actiuni organizate ale intregului trib.

Eu inteleg ca vreti sa va faceti propaganda voua, insa o faceti prost,facand aluzii ca se va destrama tribul Time sau mai stiu eu ce.

Da,va tineti bine,insa o mai spun inca odata,in momentul de fata,in statistici voi sunteti pe minus,nu Time,deci orice critica adusa tribului time cu privire la statistici e gratuita si provine din frustrari .
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Binenteles,ca doar voi aveti moral 100 si noi in cazuri fericite avem 40.Dar astea sunt "amanunte" legate de joc care nu intereseaza pe nimeni.Importanta e nemaipomenita voastra vitejie cand aveti 20 k si noi 300k.O setare de jeleu care favorizeza inactivii si cucknorisii.Ati inobilat niste inactivi adunati cu lopata de pe harta de catre maretul nostru leader si cam atat.
 

DeletedUser45029

Si noi va multumim ca ne curatati de inactivi, nici nu ne stresam sa salvam ce nu merita salvat, o sa mai avem ceva pierderi dar controlate, ne stim atat limitele cat si calitatile fiecarui jucator.
Legat de ceea ce facem pe acest forum e 100% spam asa ca ar trebui tratat ca atare cu zambetul pe fata si mai putina patima, totusi trebuie sa recunosc ca datorita voua o sa ramanem pana ne pierdem satele, daca eram ignorati dispaream de mult de aici:D
 

DeletedUser39475

Haideți că deja începeți să aberați. Ce Dumnezeu rezolvați cu toată țigănia asta?
Două lucruri sunt clare:
1. Taxi (Time de acum) sau care cum au fost, au făcut un start excelent, au scos Med de pe hartă, iar cei din Med ar trebui toți cu mâna pe inimă să recunoască că advarsarii au fost superiori. Nu are rost să se ascundă nimeni după niste jigniri și contre puerile.
2. Med, continuă să joace pentru că au în componența sa jucători de cursă lungă. Ar fi frumos să se mai întâlnească cu Time pe harta pe serverul ăsta de nubi și să mai fie o ciocnire. Până atunci, puteți debita doar aberații.

DK rezistă frumos, însă e clar că sunt avantajați de moral. Time au în componența sa jucatori foarte buni, dacă joacă, e clar deznodământul acestui război.
O noapte liniștită!
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Vad ca discutiile au degenerat prea mult si iar ati ajuns la jigniri si atacuri la persoana.

Topicul este inchis pentru curatenie si bineinteles, pentru acordarea unor sanctiuni sau 'bilete de vacanta'.
 
Ultima editare:

DeletedUser28860

daca era lumea cu setare de aia magica

Moral - inactiv


eram cam gata L40
 

DeletedUser45945

setarile ii ajuta pe cei care-s inteligenti suficient cat sa se foloseasca de ele...



Corect...acum sa si recunoastem,sunt multi si destul de dezvoltati dar nu au curajul cand vine vorba de dezvoltare prin pp-uri si tot ei arunca inspre noi,e ok sa cresti din pp-uri dar nu e ok sa nu recunoasti asta!
 

DeletedUser20252

Moralul e pus cu cap de cei de la inno in setarile lumilor.Unul din motive si cred ca e si cel mai important,e prelungirea duratei serverelor.
Ca se zice ca este pus sa fie in avantajul celor ramasi in urma sau care au intrat mai tarziu,nu e decat o "coincidenta" fericita pentru cei din urma.

Cavalere,mai schimba placa tinere,nu toti jucatorii care sunt mai dezvoltati au bagat pp in conturile lor pana la refuz.Eu inteleg ca apar frustrari cand cineva are un avantaj pe care tu nu il poti accesa,insa asa e jocul,nu e vina nimanui ca omul are bani de a folosi o facilitate a jocului si tu nu ai sau ai insa nu vrei sa bagi banii.

Don't hate the player,hate the game.
 

DeletedUser

Corect,sunt oameni care folosesc cp si cei care nu folosesc,nimeni nu te obliga sa folosesti,e doar alegerea ta sa folosesti sau sa nu folosesti :)
 

DeletedUser45945

Moralul e pus cu cap de cei de la inno in setarile lumilor.Unul din motive si cred ca e si cel mai important,e prelungirea duratei serverelor.
Ca se zice ca este pus sa fie in avantajul celor ramasi in urma sau care au intrat mai tarziu,nu e decat o "coincidenta" fericita pentru cei din urma.

Cavalere,mai schimba placa tinere,nu toti jucatorii care sunt mai dezvoltati au bagat pp in conturile lor pana la refuz.Eu inteleg ca apar frustrari cand cineva are un avantaj pe care tu nu il poti accesa,insa asa e jocul,nu e vina nimanui ca omul are bani de a folosi o facilitate a jocului si tu nu ai sau ai insa nu vrei sa bagi banii.

Don't hate the player,hate the game.



Faci o confuzie...nu m-am referit la faptul ca toti jucatorii mai dezvoltati au facut-o cu pp-uri,nu sunt frustat deloc...nu stiu daca intelegi tu dar noi nu avem mari asteptari de la lumea asta si nici nu am intrat sa ajungem cine stie unde dar datorita unui trib am ramas putin mai mult asa ca nu vad motivul pentru care as fi frustrat!
 

DeletedUser20252

Te vad frustrat pentru ca aproape la fiecare post al tau bagi aceeasi moneda si anume: Time sunt acolo unde sunt doar datorita pp-urilor bagate in conturile lor.Eu unul nu pot considera insistenta ta asupra acestui aspect decat ca pe un semn de frustrare.

Nu cred ca stii toti jucatorii din Time in asa fel incat sa te poti da cu parerea asupra unui trib intreg.
Daca vrei sa demonstrezi ceva pe lumea asta,si ai ramas de dragul nostru pe lumea asta,atunci fa-o si nu te mai plange atat de noi.Sau esti suparat ca primul sat ti-a fost innobilat de Time si a trebuit sa incepi iar?

In ziua de azi se face politica si propaganda prin improscarea cu noroi a adversarului,nu prin evidentierea calitatilor tribului propriu.Consider ca ar trebui sa te focusezi pe varianta de a evidentia calitatile tribului propriu,si sa nu mai porti grija buzunarelor noastre.
 

DeletedUser45945

Te vad frustrat pentru ca aproape la fiecare post al tau bagi aceeasi moneda si anume: Time sunt acolo unde sunt doar datorita pp-urilor bagate in conturile lor.Eu unul nu pot considera insistenta ta asupra acestui aspect decat ca pe un semn de frustrare.

Nu cred ca stii toti jucatorii din Time in asa fel incat sa te poti da cu parerea asupra unui trib intreg.
Daca vrei sa demonstrezi ceva pe lumea asta,si ai ramas de dragul nostru pe lumea asta,atunci fa-o si nu te mai plange atat de noi.Sau esti suparat ca primul sat ti-a fost innobilat de Time si a trebuit sa incepi iar?

In ziua de azi se face politica si propaganda prin improscarea cu noroi a adversarului,nu prin evidentierea calitatilor tribului propriu.Consider ca ar trebui sa te focusezi pe varianta de a evidentia calitatile tribului propriu,si sa nu mai porti grija buzunarelor noastre.


Vorbeam despre joc si nu despre buzunarele voastre...calitatile tribului propriu le stiu prietene nu degeaba am refuzat invitatia voastra de a ne alatura!


Pacat ca nu pot posta o conversatie in care ati vedea unele lucruri,sunteti jucatori buni toti intradevar si nu sunt ironic cand spun asta,noi suntem incepatori dar e pacat ca nu puteti demonstra si valoarea voastra adevarata in fata noastra


Te cred cand spui ca ma vezi frustrat dar nu ma cunosti ca sa stii cand sunt intradevar!



O seara placuta tuturor!
 

DeletedUser20252

Facilitatile premium te ajuta doar in prima instanta a jocului(aici ma refer strict la cumpararea de resurse).Cand treci de cateva zeci de sate atunci lupta devine oarecum egala si nu se mai poate invoca motivul asta.

Sper sa ramaneti cat mai mult pe harta sa vad atunci ce motive se mai invoca.

Cat cu privire la faptul ca nu te cunosc,e adevarat,dar nici nu trebuie sa te cunosc ca sa stiu ce simti pentru ca sentimentele ti le exprimi bine merci in scris,nu trebuie sa te vad fata-in-fata.In fine,merge asa.

Parte 1:
Triburi: TIME, TIME.
Parte 2:
Triburi: -DK-

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 6
Diferență: 3

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,529
Tabăra 2: 31,521
Diferență: 10,992

chart



Felicitari voua pentru statistica pozitiva.


Spor la joaca.
 

DeletedUser45029

Parte 1:
Triburi: -DK-
Parte 2:
Triburi: TIME, TIME.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 39
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 156,662
Tabăra 2: 180,302
Diferență: 23,640

chart







Parte 1:
Triburi: -DK-
Parte 2:
Triburi: TIME, TIME.

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 5
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49,040
Tabăra 2: 27,690
Diferență: 21,350

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus