TLB+Die.=LOVE!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cum stăteam noi în peşterile de talibani, având grijă de capre, ne-am gândit că prea e linişte la noi în cartier. aşa că am decis să vizităm nişte prieteni. consultând ştirile, ne-am decis să fim în pas cu moda şi să-i atacăm pe sciţi că prea sunt aroganţi, au tot felul de veleităţi şi, vorba unui ilustru jucător, BLA BLA BLA. numai că talibanii au petrecut un pic cam prea mult(mai ales ăia bucuroşi că au luat examenle orale la bac) şi am greşit butoanele. aşa că am aterizat la Die. în curte.
dragi colegi din Die., vă rugăm să nu vă supăraţi pe noi şi să acceptaţi vizita nobililor noştri. sunt sigur că-i veţi aştepta cu flori, aşa cum îi vom aştepta şi noi pe ai voştri.
acestea fiind zise, fie să câştige cel mai bun taliban :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

seraph da chiar asa rai suntem?
sunt curios cum o sa arate statisticile dupa prima zi
 

DeletedUser6553

Bafta talibanilor - spor la joc si la inobilari :)

din ce in ce mai interesanta L3 :)
 

DeletedUser3251

Cata dragoste pluteste in aer.
Sper ca topoarele voastre sa fie secsi in satele celor Die.:D:D
 

DeletedUser

din ultimele declaratii de razboi s-au format 2 mari tabere: Die. + T.D.K. + ANTS vs. Scitii + M.T. + TLB.cel putin asa vaad eu lucrurile.sa ma corecteze cineva daca gresesc
 

DeletedUser2786

Side 1: Die.

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 117
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 17
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 843,334
Tabăra 2: 990,725
Diferență: 147,391

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,347
Tabăra 2: 199,290
Diferență: 112,943

image.php


ce stiu crescatorii de capre :p
 

DeletedUser6

Si va rog sa nu uitati ca Talibanii au si o arma secreta... cand erau ei in pesteri impreuna cu andurril si se distrau si beau le-a venit o idee: vestita vrajitoare(rea) andurril a inceput ritualul mortii si toti talibanii au inceput sa danseze ca bezmeticii in jurul focului si sa urle si tipe... dupa vreo 2 ore de descantece din pamant se ridica o mana apoi inca una ... apare si un cap si acel trup se ridica incet dar sigur de sub pamant... cine sa fie ??? talibanii sunt toti speriati doar anduril e fericita si freaca din maini cu satisfactie... e The Greate Taliban Chief Achmed back from a 3 months vacation(care se termina pe 5:p) ... Die has no chance the master of deception and champion of strategy is here to kill them all... toata lumea tremura si se uita la marele campion si asteapta sa spuna ceva... el se curata pe umere si spune: Ma yna mai aveam si eu doar 3 examene nu puteai sa astepti putin? :-(( Noroc ca te iubesc asa mult deci hai sa spargem niste capete

cine a reusit sa citeasca tot ce am scris e campion ca sunt numai aberatii.
Varianta scurta: I'm back...
 

DeletedUser1924

Si va rog sa nu uitati ca Talibanii au si o arma secreta... cand erau ei in pesteri impreuna cu andurril si se distrau si beau le-a venit o idee: vestita vrajitoare(rea) andurril a inceput ritualul mortii si toti talibanii au inceput sa danseze ca bezmeticii in jurul focului si sa urle si tipe... dupa vreo 2 ore de descantece din pamant se ridica o mana apoi inca una ... apare si un cap si acel trup se ridica incet dar sigur de sub pamant... cine sa fie ??? talibanii sunt toti speriati doar anduril e fericita si freaca din maini cu satisfactie... e The Greate Taliban Chief Achmed back from a 3 months vacation(care se termina pe 5:p) ... Die has no chance the master of deception and champion of strategy is here to kill them all... toata lumea tremura si se uita la marele campion si asteapta sa spuna ceva... el se curata pe umere si spune: Ma yna mai aveam si eu doar 3 examene nu puteai sa astepti putin? :-(( Noroc ca te iubesc asa mult deci hai sa spargem niste capete

cine a reusit sa citeasca tot ce am scris e campion ca sunt numai aberatii.
Varianta scurta: I'm back...

Dupa ce m-ai "vandu" la ce te mai intorci? :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus