TLB vs. AoF

DeletedUser

mi-ar fii rusine tomas sa comentez daca te-au nobilat niste mamuti e clar skilu tau de jucator lasa de dorit:) adica esti un noob

deci dacă te atacă 100 de inşi care au satele blindate de alţi 400 de inşi şi pierzi sate eşti noob. să mor dacă ştiam.
p.s. pentru cei mai slab dotaţi la nivel de inteligenţă, am exagerat intenţionat. ;)
 

DeletedUser

seraph,tu iati o pancarda cu TLB si va publicitate,nu cred ca vorbeam cu tine:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

seraph,tu iati o bancarda cu TLB si va publicitate,nu cred ca vorbeam cu tine:)

a se citi:

seraph, tu ia-ti o pancarda cu TLB si fa publicitate, nu cred ca vorbeam cu tine :)

wwwww, ai uitat ca trebuie sa traduci cand scrii in limbi straine ? :rolleyes: Citeste regulamentul forumului...sau pe viitor scrie in limba romana.
 

DeletedUser

uh,daca urmareai forumu vedeai ca am zis ca sunt analfabet cine doreste se chinuie si intelege cine nu asta e
Domnule bloom
 

DeletedUser

mi-ar fii rusine tomas sa comentez daca te-au nobilat niste mamuti e clar skilu tau de jucator lasa de dorit:) adica esti un noob

si mie mi'ar fi rusine sa comentez pe forum si sa nu am un nume( respectat sau urat....indiferent)...
astept sa vad cine esti...apoi fii tu sigur ca te studiez la sange...
 

DeletedUser

Nienna....gresesti draguto....
mamutul lumii 3 nu e LR....e ANTS...LS-AX....AXAN....sau cum se numesc...:D:D

Cand ne luptam noi 25 de oameni cu LR, care pe atunci depasea 600 de membri, pANTS si puzderia de academii nu facuse ochi pe harta lumii 3. :)

Later edit: o_O Vorbesc ca o bunica ce-si aminteste de tineretea revolutionara. :))
 

DeletedUser

seraph,tu iati o pancarda cu TLB si va publicitate,nu cred ca vorbeam cu tine:)

dacă te uiţi atent la semnătură, am rezolvat deja faza cu pancarta. şi nu trebuie să mi te adresezi tu neapărat. comentez şi aşa dacă vreau ;)
 

DeletedUser2786

ce niena esti insarcinata. se pare ca nobilul lu' vali a ajuns mai departe decat pe joc :p
 

DeletedUser

Side 1: AoF

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 1
Diferență: 23

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 226,147
Tabăra 2: 9,683
Diferență: 216,464

image.php
 

DeletedUser

Din moment ce jucatorii din TLB din zona K24 au fost atat de curajosi si s-au refugiat in TDK, profitand de alianta noastra cu acestia, nu prea mai vad care e scopul acestui razboi AoF - TLB.
 

DeletedUser

Din moment ce jucatorii din TLB din zona K24 au fost atat de curajosi si s-au refugiat in TDK, profitand de alianta noastra cu acestia, nu prea mai vad care e scopul acestui razboi AoF - TLB.

probabil ca ar trebui sa fiti "viteji" ca pana acum....si sa atacati TDK. Va bateti cu aceeasi jucatori cu care v-ati batut si pana acum. Doar ca nu mai aveti alaturi de voi Die. Deci pana la urma ati facut alegere proasta in data de 5 iulie. :) Sa vedem acum maretul AoF pe cont propriu.

Ador cand se intampla asta.... :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus