TLB vs. AoF

DeletedUser

te-a bagat cineva in seama?:)

Dar pe tine, mai vasile, te-a intrebat careva care ti-e parerea? Din cate stiu, e un forum public, iar daca un anonim ca dumneata poate sa-si exprime parerea, nu vad de ce restul ar trebui sa se abtina. Pff...

@wizard - nu pot sa cred ca ai tupeu sa-i numesti lasi tocmai pe oamenii aia :)) Tu ce ai facut pana acum, nene? Cat ne-am batut cu LR, noi am dus tot greul in K24. Nu zic ca voi ati fost praf in K25 dar fii dom'le serios - daca erau lasi se mutau demult in die, unii au fost destul de curtati, caz in care probabil voi erati urmatoarele tinte, frontul cu LR fiind in siguranta.
Deasemenea, de cand eram eu activa se duceau discutii in legatura cu o mutare in TDK, dar cum eu sau valiusha nu doream sa parasim TLB, nici flylord nu a revenit in tribul lui de suflet si a ramas cu noi, ca si ceilalti din zona.
Acum, daca sunteti atat de bravi, atacati-i in continuare, jucatori de mucava...vad ca nimic nu v-a impiedicat sa rupeti o alianta cu TLB. :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5684

vasil`!
dupa 2-3 luni poti sa zici ca TLB o ia in freza!...pana acuma au fost 2-3 zile de statistici nefavorabile...atat...

Side 1: AoF

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 206
Tabăra 2: 46
Diferență: 160

image.php
 

DeletedUser6681

si cum poti numi fuga lor in T.D.K? dak nu lasitate ?

L-Warr LR 2007-12-12 21:44:30
MORDOR L-Warr 2007-11-23 21:53:23
:)) MORDOR 2007-11-17 06:25:38
\N :)) 2007-11-14 01:35:24
L-Warr \N 2007-11-13 19:47:44
~F_A~ L-Warr 2007-10-22 02:15:33
\N ~F_A~ 2007-10-09 21:44:22


dar dumneavoastra domnule " sir " emil ce numiti acest traseism ?
banuiesc ca nu ati plecat din L-Warr din lasitate
Si dupa cum banuiam .. sunt multi " lupi " moralisti
 

DeletedUser

domnule visator :) am plecat din L-war caci am fuzionat cu LR pe acea vreme :) deci daca nu stiti despre ce vorbiti .. a.. cum sa zic.. mai bine.. lasati pe altii sa vorbeasca ca sa nu va zic sa tacetzi` :)
 

DeletedUser6837

Dar pe tine, mai vasile, te-a intrebat careva care ti-e parerea? Din cate stiu, e un forum public, iar daca un anonim ca dumneata poate sa-si exprime parerea, nu vad de ce restul ar trebui sa se abtina. Pff...

te oftici rau ca "v-o luati in freza" vorba lu tomas...:)
 

DeletedUser6681

domnule visator :) am plecat din L-war caci am fuzionat cu LR pe acea vreme :) deci daca nu stiti despre ce vorbiti .. a.. cum sa zic.. mai bine.. lasati pe altii sa vorbeasca ca sa nu va zic sa tacetzi` :)

Domnule am inteles 6 fuziuni :) felicitari :)
 

DeletedUser

nu au fost 6 fuziuni doar de unde incepi sa vezi tribul " :)) " pana la LR au fost fuziuni..
 

DeletedUser

Side 1: AoF

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 206
Tabăra 2: 46
Diferență: 160

image.php

asta se numeste schimb de sate....nu pierderi drastice...:D:D:D
 

DeletedUser5684

nu sunt pierderi drastice dar oricum diferenta este destul de maricica
am vrut sa-ti arat ca au statistici nefavorabile in ultimele 3 luni
 

DeletedUser

Side 1: AoF

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 9
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69,431
Tabăra 2: 95,468
Diferență: 26,037

image.php
 

DeletedUser

Am o mica intrebare.. din cate am vazut TLB nu are o granita comuna cu AoF.. si sunt cateava sate in zona AoF.. daca presupunand ca va fi eliminat TLB-ul din zona AoF.. va continua razboiul?:D

poate se vor apuca de grupul T.D.K. din zona care sunt refugiati;)
 

DeletedUser

poate se vor apuca de grupul T.D.K. din zona care sunt refugiati;)

O sa-l intreb pe wizard71 daca intre timp ai devenit diplomatul sau purtatorul de cuvant AoF, din moment ce-ti permiti sa faci catalogari ale membrilor nostri din punct de vedere al AoF.
Vedeti-va de "refugiatii" vostri, o sa vedem si noi de ei ;)
 

DeletedUser

O sa-l intreb pe wizard71 daca intre timp ai devenit diplomatul sau purtatorul de cuvant AoF, din moment ce-ti permiti sa faci catalogari ale membrilor nostri din punct de vedere al AoF.
Vedeti-va de "refugiatii" vostri, o sa vedem si noi de ei ;)

din cate vad eu am pus un "poate" acolo...doar am presupus:p:D:p;)
 

DeletedUser

La cuvantul "refugiati" nu ai pus "poate". Te rog sa faci afirmatii si etichetari, strict din punct de vedere al LR. Multumesc!
 

DeletedUser

Am o mica intrebare.. din cate am vazut TLB nu are o granita comuna cu AoF.. si sunt cateava sate in zona AoF.. daca presupunand ca va fi eliminat TLB-ul din zona AoF.. va continua razboiul?:D

HARTA:

vezi zona aia mica T.D.K de sub aof? acolo erau membri TLB :) dar.. au plekt in T.D.K ca e grele cu razboiu :)
 
Sus