|TLD|-The Last Domination

DeletedUser

Un trib nou cu potential! Am evoluat rapid, Am facut pacturi o familie si ne pregatim si o academie!!! Gentrul e pe K41 dar ne raspandim repede si pe ale K-uri!! Tribrile |TLD| si ~TK~ formeaza familia: The Last Aliance!!!Sunteti bineveniti jucatori mari si mici!:D
 

DeletedUser7708

1.Respect TLD, dar nu e tribul tău.
2.Învaţă să scrii.
3.Ai greşit locul de postare.
4.Cu o aşa reclamă, familie şi academie, sunt sigur că toţi jucătorii buni vor veni la voi.
 

DeletedUser

Ba a e tribul meu!!! Eu l-am infiintat cred ca faci o confuzie!!! The Last Domination pe L7!
Eu nu am mai stiut de un trib cu acelasi nume! Daca am jignit pe cineva imi cer scuze
 

DeletedUser7708

Ba a e tribul meu!!! Eu l-am infiintat cred ca faci o confuzie!!! The Last Domination pe L7!
Eu nu am mai stiut de un trib cu acelasi nume! Daca am jignit pe cineva imi cer scuze

=)) Cum să nu ştii frate de TLD? Doamneeee.
 

DeletedUser

:D nu fi rau cu el ... nu toata lumea a jucat pe L1 :) ... el suporta consecintele :D
 

DeletedUser523

pentru ca ai citit forumul de la L1 si nu numai ;) dar nu toata lumea citeste tot forumul extern ;) de ex. eu nu citesc deloc fourmurile de la celelate lumi asa ca daca exista triburi marete si eu nu aud de ele asta e....sa fie sanatoase...
 

DeletedUser7708

pentru ca ai citit forumul de la L1 si nu numai ;) dar nu toata lumea citeste tot forumul extern ;) de ex. eu nu citesc deloc fourmurile de la celelate lumi asa ca daca exista triburi marete si eu nu aud de ele asta e....sa fie sanatoase...

Repet, nu joc pe L1, implicit nu citesc L1.
 

DeletedUser523

Text original tzepes Vezi discuţiile
pentru ca ai citit forumul de la L1 si nu numai;)
ai aflat din alta parte atunci, credeam ca am fost clar in exprimare;)oricum sper ca ai inteles ideea ce am exprimat-o:rolleyes:app. si eu am auzit de Omerta si nu citesc absolut decloc forumul LC...
 

DeletedUser

Eu citesc doar L5 si L7! Si dca nu am stiut....Nu am nici un interes pentru L1!DAR tribul acela avea numele The Last Domination?:confused:
 

DeletedUser

bai nu mai fiti rai. daca nu stie omu' nu stie. ce vreti acuma sa cunoasca pe toata lumea. sau sa stie toate triburile.
 

DeletedUser

Numele tribului e The Last Domination. E pe L7..nu stiu de ce atata agitatie...prescurtarea TLD nu e marca inregistrata din cate stiu... poate omul chiar nu stia.. eu nu stiu de ex de niciun trib de pe L2. Sunt sigur ca si acolo sunt triburi foarte bune, dar daca nu m-a interesat, nu am avut nicio legatura cu acea lumea...
 

DeletedUser

lasa nu te supara. nimeni nu e perfect. schimba numele daca nu ai cerut voie sa-l folosesti, macar asa din respect pt jucatorii dupa L1 din TLD.
 

DeletedUser

Ai voie sa folosesti ce nume doresti , chiar si TLD , sau ~TLD~ , nimeni nu poate sa iti interzica , cel putin nu este trecut in regulament ...deocamdata.
 

DeletedUser

da ar fi un lucru bun daca admini ar gasi o metoda sa nu se mai fure numele triburilor notorii (nu ma refer aici..ci in general)...ar trebui sa faca cumva ca la deschiderea unei noi lumi cei care intemeiaza un trib deja cunoscut de pe alte lumi sa fi fost in conducerea tribului respectiv intr-na din lumile deja existente..adica un fel de protejare a marilor triburi..ca e pacat sa li se fure si foloseasca numele de orice jucator...nu stiu daca m-am facut prea bine inteles...
 

DeletedUser4610

da ar fi un lucru bun daca admini ar gasi o metoda sa nu se mai fure numele triburilor notorii (nu ma refer aici..ci in general)...ar trebui sa faca cumva ca la deschiderea unei noi lumi cei care intemeiaza un trib deja cunoscut de pe alte lumi sa fi fost in conducerea tribului respectiv intr-na din lumile deja existente..adica un fel de protejare a marilor triburi..ca e pacat sa li se fure si foloseasca numele de orice jucator...nu stiu daca m-am facut prea bine inteles...

ce spui tu e imposibil , lumile nu au legatura intre ele .
 

DeletedUser

da ar fi un lucru bun daca admini ar gasi o metoda sa nu se mai fure numele triburilor notorii (nu ma refer aici..ci in general)...ar trebui sa faca cumva ca la deschiderea unei noi lumi cei care intemeiaza un trib deja cunoscut de pe alte lumi sa fi fost in conducerea tribului respectiv intr-na din lumile deja existente..adica un fel de protejare a marilor triburi..ca e pacat sa li se fure si foloseasca numele de orice jucator...nu stiu daca m-am facut prea bine inteles...


Ideea s-a inteles, dar ar aparea discutii ... ai zis mari triburi.. cine stabileste care sunt marile triburi, care sunt criteriile , etc. in plus sunt lumi diferite, omul poate sa faca un trib numit TLD , avalon, RIP, SH ..... E libera lui optiune... Nu vad motive sa fie ingradita posibilitatea de a-ti denumi tribul. Ar fi o o noua cenzurare a jucatorului, parca nu sunt si asa destule...
 

DeletedUser

Cum s-a implentant chestia cu sitter-ul ca plangea lumea ca este inobilata nu m-ar mai surprinde nimic.
 
Sus