|TLD|-The Last Domination

DeletedUser

Pe mine ?
Nu are cu ce sa ma loveasca .
Cum ziceam exista 100 portite si multe alte metode in noul regulament pe care multi le vor exploata .
Sper doar ca pana se va aplica noul regulament, dragii nostri admini vor asculta si pararea noastra si vor pune la punct un regulament bun .

Cat despre mine, nu am incalcat regulamentul si nu il voi incalca .(sper doar daca vor exista viitoare sesizari la adresa mea sa se verifice conform regulamentului si nu dupa bunul plac ) .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Pai pana acum regulamentul nu interzicea sitterului sa lase satele goale; normal ca vor fi portite...nici o lege nu e perfecta ! :)
 

DeletedUser13593

yep :D...si totusi ca sa stam on topic..succes noului trib TLD ...si poate va veti ridica la nivelul predecesorilor"adika aia cu brandul" :D:D
 

DeletedUser11365

:)))

pt domnul tzepes:
tribul Leon daca te uiti atent il gasesti pe l2,si ii cam de 10 ori mai mare decat tribu tau de pe l1..deci nu vorbi tu de alti..lasa asa ca ii pacat..ma mir totusi ca ai reusit sa-ti faci un trib care sa-ti poarte numele..noapte buna..;)
 

DeletedUser11365

mda

imi cer scuze pt ultima parte in care am precizat ca ai tribu tau...am confundat...totusi cauta tribu leon pe l2;)
 

DeletedUser

Bine schimb numele tribului, adik doar prescurtarea!!! Dar nu stiam ca mai e un trib pe L1!!!
 

DeletedUser

nu inteleg de ce nu lasati omu' sa faca ce trib vrea...toti sunteti smecheri cu triburile voastre dar in viata reala , petarde.daca io vreau acum sa imi fac un trib chiar nu imi pasa de exista pe alte lumi sau vai ca a fost creat de altu.Deci Ness nu schimba numele , nu te lua dupa astia!:)
 

DeletedUser

Tld

Corect Ness-ule

asta este.tu ai intemeiat tribul pt prima data pe aceasta lume ... deci te poti folosii de acest privilegiu.Ideea este ca daca tot exista altii care au facut acest trib in alta lume si lau dus sus de tot si iau facut un renume de care te lovesti tu acuma,atunci fa totul pt ca sa te (va) ridicati la nivelul asteptarilor.Numele acesta te obliga.

bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tld

@despa

bine zici frate ca multi sunt tari pe joc si in real ei poarta pulovarul in blugi salvari (sus largi si jos cu elastic :D) si curea cu pafta de armata sau pantofi negrii lacuiti la treling de fas (cum spun multi dintre ei ) de culoare mov cu verde fluorescent. :D
 

DeletedUser523

pt domnul tzepes:
tribul Leon daca te uiti atent il gasesti pe l2,si ii cam de 10 ori mai mare decat tribu tau de pe l1..deci nu vorbi tu de alti..lasa asa ca ii pacat..ma mir totusi ca ai reusit sa-ti faci un trib care sa-ti poarte numele..noapte buna..;)

Stai ca nu pricep ce vrei sa spui:confused::rolleyes:Tu ai inteles ce am zis eu:confused::rolleyes:vrei sa-ti explic si tie, ca deja incep sa se adune admiratorii mei care nu inteleg sensul postarilor mele:cool:deci sa recapitulez pt. tine: eu sunt total de acord ca intemeietorul tribului TLD de aici sa pastreze acest nume pt ca o lume nu are legatura cu alta si mai ales atrageam atentia asupra faptului ca nu inseamna absolut nimic faptul ca el nu a auzit despre ~TLD~ de pe L1!!!;)Acum sper ca iti da-i seama ca nu am nimic impotriva sa poarte alte triburi in alte lumi numele de ~Leon~, credeam ca nici nu stiam ca exista un trib Leon pe L2, dupa cum am mai spus chiar aici eu nu citesc decat L1 si L7 + topicurile generale!Deci de ce te-ai simtit ofensat de postul meu:confused:acum ca ti l-am explicat sper ca esti lamurit!:rolleyes:Cat despre faptul ca aici exista un trib cu numele TEPES, afla ca nu am nici o legatura cu el si nici intemeietorii ei cu mine, desi cand am vazut si eu m-am gandit sa le cer drepturi de autor:Dinsa daca chiar era tribul meu care era problema ca ar fi avut numele meu:confused:pe L1 sti cine este intemeietorul ~Leon~, un mare jucator numit Black Leon, exact cum se numeste si tribul...
-ma bucur sa vad ca multa lume este cu capul pe umeri si are aceleasi pareri ca mine:)
 

DeletedUser

Numle a fost schimbat! Noul nume esteNew School Revolution si prescurtarea -NSR-
 

DeletedUser

-NSR-:confused:
cred ca glumesti...cand o sa ajungeti in top 20 sa imi dai un buzz
Porecla: New School Revolution
Prescurtare: -NSR-
Numărul de membrii: 87
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 108.542
Punctaj total: 133.247
Punctaj mediu: 1.531
Rang: 206
Homepage:
 
Sus