TLW vs Aof

  • Autor subiect DeletedUser4863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6938

Da,da frumos razboi ne asteapta ce pot sa spun sa castige cel mai bun :D
 

DeletedUser

Si aici iti bagi coada???nu te mai da mare...sunt multi jucatori slabi in Aof...dar sa nu uitam ca sunt si jucatori buni...din fericire la granita Die-Aof majoritatea nu mai au antrenament:D...asa ca se lasa usor;)

Nu este vorba de antrenament.Este vorba ca nu stiu sa joace de asta pierd asa usor satele.
Ei stiu sa apere un sat doar daca cer 30-40 k defensiva pe fiecare sat si sa se uite fericiti cum vin atacurile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

DeletedUser4863

Si acum ma ataca de la Poruncă
Origine Jucător: swabia
Sat: 36 Zona 4 (237|239) K22
Ţel(direcţie) Jucător: Demiurgo
Sat: Tara Romaneasca 03+ (202|243) K22
Sosire: 02.09.08 21:22:39:334
Sosire în: 7h:50 minute =)):D:D:D fac zidu lvl 16 pana ajunge el
Si il astept si cu flori. 2 la numar.
 

DeletedUser4863

Pai cum sa am Diplomatie cu TDK daca au alianta cu AoF.

Dar sunt foarte curios cat o sa dureze alianta asta intre ei , deoarece am vazut pe forum la Aof ca ar dori sa rupa alianta pt ca nu isi are rostu.

Dar in fine in zona unde am eu oamenii TDk a recrutat doar tradatorii.:rolleyes:
 

DeletedUser

Pai cum sa am Diplomatie cu TDK daca au alianta cu AoF.

Dar sunt foarte curios cat o sa dureze alianta asta intre ei , deoarece am vazut pe forum la Aof ca ar dori sa rupa alianta pt ca nu isi are rostu.

Dar in fine in zona unde am eu oamenii TDk a recrutat doar tradatorii.:rolleyes:

am recrutat din AOF de *** sunt DIE in razboi cu ei ? :O:O
 

DeletedUser

ei ? ( aof ? ) daca da.. atunci da :) die. e in razboi cu acel trib :)
 

DeletedUser

ei ? ( aof ? ) daca da.. atunci da :) die. e in razboi cu acel trib :)

stiu manee ca sunteti in razboi cu aof..... da loveisintheair zice ca am recrutat tradatori da noi nu am mai recrutat din aof de cand Die ne'a anuntat ca intra in razboi cu aof
 

DeletedUser

Pe mine m-a deranjat enorm atunci cand ati recrutat fostii tlb...acolo as vrea personal o explicatie.In legatura cu recrutarile din aof nu am nimic de obiectat pt ca nu ma priveste direct.
 

DeletedUser4863

am recrutat in 20.08 adica cand nici die nici tlw nu aveau razboi cu Aof....deci nu sunt tradatori :)


Zana maselutza am sa fiu scurt si la obiect.

TDK a crescut in valoare de cand Die a intrat in razboi cu tribul SWAT si aici trebuie sa recunoasca TDK-ul ca este adevarat.

Si uite asa a crescut in puncte tribul tau prin recrutari .TDK nu a facut nimic constructiv sau individualist.

Doar atat am avut de spus ( este doar parerea mea.)
 

DeletedUser

Zana maselutza am sa fiu scurt si la obiect.

TDK a crescut in valoare de cand Die a intrat in razboi cu tribul SWAT si aici trebuie sa recunoasca TDK-ul ca este adevarat.

Si uite asa a crescut in puncte tribul tau prin recrutari .TDK nu a facut nimic constructiv sau individualist.

Doar atat am avut de spus ( este doar parerea mea.)

am crescut normal de cand am intrat si noi in razboi cu swat doar am castigat impreuna cu Die acel razboi ... si cand castigi un razboi ii normal sa cresti in puncteee
si la faza cu recrutarile ai dreptate ptr ca am recrutat cativa oameni din swat ... dar Die ia luat pe majoritatea facand academia si destabilizand swatu ....pe urma academia a intrat in Die ...deci ei au luat mai multi playeri ca noi :)
 

DeletedUser

din cate am vazut eu nu a fost un razboi Die. + T.D.K. vs SWAT ci Die. + T.D.K. vs ALIAT.asa ca nu vad cum ati fi putut sa nu cresteti cand ALIAT a fost singurul membru SWAT atacat iar ceilalti au ajuns fie in Die. fie T.D.K. .poate ca ati castigat razboiul,dar a fost nevoie de 2 triburi din TOP5 pentru a "infrange" un singur jucator
 

DeletedUser3644

Side 1: Die.

Side 2: AoF

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 37
Diferență: 182

image.php



_____________________________

Side 1: TLW

Side 2: AoF

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 5
Diferență: 29

image.php



________________________________

Side 1: TLW Die.

Side 2: AoF

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 253
Tabăra 2: 42
Diferență: 211

image.php


Fara suparare, dar la ce ne ajuta cuceririle totale? :confused:
Pune si tu statistica ... cuceririle impotriva taberei opuse, lol.

:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate am vazut eu nu a fost un razboi Die. + T.D.K. vs SWAT ci Die. + T.D.K. vs ALIAT.asa ca nu vad cum ati fi putut sa nu cresteti cand ALIAT a fost singurul membru SWAT atacat iar ceilalti au ajuns fie in Die. fie T.D.K. .poate ca ati castigat razboiul,dar a fost nevoie de 2 triburi din TOP5 pentru a "infrange" un singur jucator

asta crezi tu ca doar aliat a fost inobilat :)

@frumoasa statistica aia cu Die. Vs AoF :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus