TMH vs. PIMP & ~FUN~

  • Autor subiect DeletedUser16887
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16887

Side 1:
Tribes: TMH-B TMH-N
Players:

Side 2:
Tribes: PIMP PIMPa1 PIMPa2 PIMPa3 ~FuN~A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 7
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 544,858
Tabăra 2: 49,966
Diferență: 494,892

image.php


Bla bla bla.
 

DeletedUser16887

Game Over !

PIMP nu mai exista iar academiile s-au destramat.
In schimb cu ce mai ramasesera din structura lor au fuzionat cu EG.
 

DeletedUser

nu stiu daca e gg, acum nu mai puteti inainta in partea aia....toate triburile sunt aliate intre ele:D
 

DeletedUser

TMH da ce mai zicetzi ma ca avetzi razboi cu ~V-N~ de la inceputul lumi 12 aproape mai nou are si -RR- si nici acuma nu am disparut :D





~V-N~ L12
 

DeletedUser

Mai nou -RR- au inceput atacurile asupra noastra la granitza de sud vest asupra 3 jucatori din trib de la noi pacat ca nu atzi putut clinti ce e acolo :p






~V-N~ L12
 

DeletedUser16887

TMH da ce mai zicetzi ma ca avetzi razboi cu ~V-N~ de la inceputul lumi 12 aproape mai nou are si -RR- si nici acuma nu am disparut :D





~V-N~ L12

Pentru ca nu am luat in serios razboiul cu V-N si daca vrei am sa caut niste statistici , cele care erau intre TMH-I si voi sa vedem cat de bine arata.
 

DeletedUser17342

Sunt curios ce o sa se intample in continuare:)

da, sunteti nebuni jur: )) cel mai praf trib de pe lumea asta si tu cel mai praf jucator..daca te mai poti numi asa... mai bine zis 'spectator'. se vede ca ti-au pus probleme alea 13 sate de barbari cucerite pana acuma de nu ai putut decat atatea. Un sfat prietenesc: nu mai deschide gura ca te faci de kaka:)

...dar a uitat cineva sa iti spuna ca toate granitele noastre sunt rosii...


PS: ce iti pui si tu repede '~V-N~ L12' ? crezi ca intereseaza pe cineva? : )))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24704

Ce sa faci cu frustratii astia ...trebuie si ei sa traiasca. La urma urmei sunt si ei oameni...Sau nu?! E fericit cat timp mai e pe harta. Daca ii luati satele poate isi ia si el viata:))))
A si apropo stati linistiti ca veti disparea si voi ;)toate la timpul lor
 

DeletedUser17342

a inceput razboiu si deja...:

Side 1:
Tribes: -RR-
Players:

Side 2:
Tribes: ~V-N~ ~V-N-A ~VN-A~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 3
Diferență: 59

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 387,896
Tabăra 2: 22,104
Diferență: 365,792

image.php




in fine, nu conteaza. avem altele de purtat importante nu glumite din astea
 

DeletedUser

Sunt curios ce o sa se intample in continuare:)


ce sa se intample...o sa pierdeti grav. Ati pierdut pana acum destule sate si la inamici invinsi ca aparator sunteti jos rau de tot. Asta nu inseamna decat ca nu aveti cu ce sa va aparati....
Multa bafta oricum
 

DeletedUser

Game Over !

PIMP nu mai exista iar academiile s-au destramat.
In schimb cu ce mai ramasesera din structura lor au fuzionat cu EG.

Nu mai fa afirmatii daca nu eshti sigur pe ce spui.
Nu am facut nici o fuziune. Am fost aliati de mult timp iar acuma ei au decis sa isi schimbe numele. Numai eu sunt pe k45 din EG si te astept :D

P.S. Cu eg cand incep statisticile? :)) Asta pt ca v-am deconectat de pe k24. (nu le lua ca pe o lauda si doar in limita jocului discut si la subiect).
 

DeletedUser22883

Ce ai deconectat tu ma?*** te referi la fostul trib tmh-24 nu ai deconectat prin lupta...din cate am inteles eu ati prins drept de conducere acolo si ati dat desfintare trib...
 

DeletedUser

:)) atat in lumea reala cat si in L12 luptele se duc prin orice mijloce posibile. Daca a reusit sa dea desfiintare trib iar tribul nu s-a refacut in urmatoarele zile eu zic ca oricum nu era seriosa treaba....
Oricum ar fi are dreptate pana la urma...v-a deconectat :))
 

DeletedUser22883

si ce am avut de pierdut in tribu ala?cine facea tribu ala era crocodilul...si acum e de partea noastra
 

DeletedUser16887

Nu mai fa afirmatii daca nu eshti sigur pe ce spui.
Nu am facut nici o fuziune. Am fost aliati de mult timp iar acuma ei au decis sa isi schimbe numele. Numai eu sunt pe k45 din EG si te astept :D

P.S. Cu eg cand incep statisticile? :)) Asta pt ca v-am deconectat de pe k24. (nu le lua ca pe o lauda si doar in limita jocului discut si la subiect).


Sa va lamuresc cum a "inlaturat".

TMH-24 intrase in grupul nostru de circa 5-7 zile. Un grup nou. Il preluasem pentru structura si urma sa-l aranjam corespunzator.

Fusese facuta o intelegere cu conducerea EG pentru fuziune. Ei au venit, au primit drepturile propmise, au concediat conducatorii locali si ulterior au schimbat denumirea si asa mai departe. Ne-am retras din trib jucatorii care erau aproape de noi iar in rest ca sa o spun elegant actualul EG pute a spioni.

Si uimeste-ma , cu PIMP nu ati fuzionat , doar si-au schimbat conducerea si numele in EG-B. :))
 

DeletedUser

Fuziune inseamna sa vina jucatori de la ei la noi sau sa mearga de la noi la ei.
NU. Totul a ramas la fel , nici macar un jucator nu si-a schimbat tribul.
Nu ma intereseaza de ce cred altii.
Asta e un joc si atata. Oricum vad ca jucatorii din PIMP vin la voi. F bine.
Si care e problema ca Eg "pute" a spioni?
Te deranjeaza cu ceva sau te ajuta cu ceva?
Din fostul TMH-24 am luat 2 jucatori ca s-au rugat de noi si i-am primit cu toate ca ar fi spioni. Asta este . Toti avem spioni :)
Si nu in ultimul rand :
- am luat TMH-24 pt. ca ne-au tradat
-am avut familie de 3 triburi pe k24 : getii , epi si avl
- liderii din avl au intors armele
- getii fac fuziune cu epi
- multi jucatori din avl erau nemultumiti ca sunt "mongoli"
- le-am facut pe plac acelor jucator si am redobandit tribul
Asta a fost tot.
Pe k45 nu ma intereseaza problemele vostre cu pimp ci doar pe k24 problemele voastre cu noi.

Adica voi intrati pe continente luand alti jucatori la voi sau facand schimbari de nume la triburi? Sau cucerindu-i?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus