Tocmai cand va pierdeati sperantele....

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început

DeletedUser

@aquilla. Hai, nu facem o alianta? Dau un butoi de vin de sarbatori :p

Nu te flata singur. ;)
I think I'm inlove
8.gif
 

DeletedUser4863

Omule la ora asta te-ai gasit sa ii bagi in seama :eek: Sunt deja in pijamale se pregatesc pt o noua zi de scoala :cool:
 

DeletedUser

Omule la ora asta te-ai gasit sa ii bagi in seama :eek: Sunt deja in pijamale se pregatesc pt o noua zi de scoala :cool:

Si cu tine ce-i pe aici? Ai obtinut o scutire pentru maine si profiti amanand ora de culcare? Bucura-te si tu, intr-o zi a saptamanii ai voie pana mai tarziu :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Si cu tine ce-i pe aici? Ai obtinut o scutire pentru maine si profiti amanand ora de culcare? Bucura-te si tu, intr-o zi a saptamanii ai voie pana mai tarziu :eek::eek::eek:

Lasa-i, mai Orinoco, ei poate prefera sa doarma ziua, ca nu cumva sa-i atacam noi pe bonus de noapte si sa ne facem praf trupele...stau baietii gata sa dea dodge daca unui nebun ii tresare mana pe mouse si da atac. Sunt atat de politicosi vecinii nostri...n-ai idee.:D
 

DeletedUser

Sefa de trib si nebuna si mincinoasa :eek:
Oare unde va ajunge tribul asta cu asemenea conducere?:D:eek:
 

DeletedUser37

Noroc ca sunt si eu in conducere ,un baetzel foarte sincer,complet normal si ponderat in orice lucru.Un model de integritate socialo-psihica.Astfel pot contracara efectele negative ale Niennei asupra colegilor de trib:eek:
 

DeletedUser

Noroc ca sunt si eu in conducere ,un baetzel foarte sincer,complet normal si ponderat in orice lucru.Un model de integritate socialo-psihica.Astfel pot contracara efectele negative ale Niennei asupra colegilor de trib:eek:

Nici o sansa, dragul meu...:D Mi-am intins deja tentaculele in mintile inocente ale tribacilor nostri. Your righteousness won't ever save them! Mwahahahaha!
Poti incerca in continuare sa le postezi pe forum poeme cu fluturasi si porumbei, sa le dai link-uri catre site-uri religioase si sa le tii conferinte in care evidentiezi importanta onoarei absolute cand vine vorba de politica:mad:...insa nu ii vei putea salva din ghearele mele diabolice.:p
 

DeletedUser

Noroc ca sunt si eu in conducere ,un baetzel foarte sincer,complet normal si ponderat in orice lucru.Un model de integritate socialo-psihica.Astfel pot contracara efectele negative ale Niennei asupra colegilor de trib:eek:

dar de cand? baetzel depravat si malefic :))

Nebunilor.. cum mai e in zona?:D
 

DeletedUser184

back on track ppl. incercati sa discutati la subiect sau voi fi nevoit sa mut acest topic.
la urmatorul avertisment de acest gen veti avea de ales:
1. inchidere topic
2. mutare la offtopic (desi locuri de spam exista multe)
 
Sus