TOM vs MRC

  • Autor subiect DeletedUser42199
  • Data de început

DeletedUser

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar abosulut nimeni nu a observat un detaliu?
As spune eu mai multe, dar as supara prea multa lume...:D
 

DeletedUser

Ba copile, tu mai vrei sau nu PNA cu Ibidem?
Sau nici macar nu stii de existenta lui?
Pai cand pusca leului v/am atacat noi cu 12 aliati?Da/ti 2 palmi si trezeste/te..
Sarbatori fericite si tie :)



De ce sunteti asa plangaciosi? Ce/am facut? Am dat cu paru'?

Dute ma si plimba/ti ursu'...au fost vreo 7 sate nu 1. Si n/au fost luate prin tradari. Bunule.


8 zile 21:31:40

Fa pasi.
Si daca toti aduci vorba de Joy...nu voi erati aia ce ii pupati mainile cand era in n00b? :)) trib de stele ce sunteti..

Tu esti sigur din Petrosani. Mi-am dat seama fara sa-ti citesc locatia de la profil. Ai limbaj ca a lu' Miron Cozma ...hahaha
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ready-for-fight of MD

Smechere.. 5 sate din alea cu , care te lauzi tu..sunt luate de baietii "mei"..cu ajutorul nostru. ;)
Dar esti si tu indeajuns de intelept ca sa stii care jucatori sunt in trib cu tine doar ca sa tina o statistica , nu ca sa va faca pe voi vedete :D...ma refer la aia care misca vreo ceva-si care au invitatiile in asteptare...ca restu' sunteti degeaba....

Ar trebui denumit topicul asta..in ceva de genul Razboiul Zeilor..
Sa va luati de mana cu MRC si sa va aruncati in Jiu - apropo de Petrosani...noi va asteptam la mare.Calatorie placuta in tara minunilor.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Pe lumile unde joc, sunt impartial.Adica nu am drept de moderare :) In echipa de moderatori sunt niste rigori stricte..nu mi/as permite sa le incalc; 1 pentru ca nu pot, 2 pentru ca nu e moral.Daca era la mine in trib, da. Era deja si innobilat intern :D
Doar pentru ca unu' sau altu' m/a sfatuit pe forum..
 

DeletedUser8914

...

GardianulMagic astăzi la ora 21:06
Uite hal de jucator....

Mesajele acestea au fost trimise de către GardianulMagic mai departe.
GardianulMagic astăzi la ora 21:04
sigur cum sa nu....
crys astăzi la ora 21:00
boss trimiti si u tupele pe care le-am trimis spre satu care lai luat acu inapoi ?

aveti grija la cei din mrca sunt periculosi , te coboara la nivelul lor...
 

DeletedUser

Pe lumile unde joc, sunt impartial.Adica nu am drept de moderare :) In echipa de moderatori sunt niste rigori stricte..nu mi/as permite sa le incalc; 1 pentru ca nu pot, 2 pentru ca nu e moral.Daca era la mine in trib, da. Era deja si innobilat intern :D
Doar pentru ca unu' sau altu' m/a sfatuit pe forum..

Stii ca noi, negrii avem un obicei stravechi si sacru !!! De fiecare data cand apare cateun moderator nou in echipa ,trebuie sa-i facem Botezul Negrilor . Botezul asta se face pe lumile in care nu modereaza. Asta ca sa nu ne arda cand il prindem la inghesuiala :D Tu esti cel mai nou membru al echipei si inca nu ai fost botezat. Asa ca primeste botezul cu fruntea sus . Nu ai voie sa ma banezi pt ca este imoral sa faci asta,pt ca nu ai dreptul si pt ca nu poti . Aici esti ca si in cazanul preotului . Poti sa-mi spui Sarut mana parinte . Eu sunt cel ce te boteaza ....hahaha
PieS: Poate te pune sfantul sa ma banezi aici ca vreau sa te botez! Nu mai pupi bacnota cu chipul Mantuitorului...hihihi
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu sunt nou in echipa, sîc :) .."botezul" mi l/am luat cand moderam lumea 5. acum mult , mult timp ..
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: MRC, MRCa
Parte 2:
Triburi: TDM, TDM.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 5
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,182
Tabăra 2: 16,810
Diferență: 19,372

chart



;)
 

DeletedUser

Domne? Care vreti un cont la americani . 5 SATE DE CATE 8000 PCT?!!! Adminii yankei te lasa sa dai la 50 ms :D Cineva cunoscut?!!!!
smw22d.jpg
 

DeletedUser6636

O, nu! O, nu!
TOM nu va rezista?
Nu se poateeeeeeeeeeeee....... voiam sa-i fac eu praf (adicatelea, bine, intelegeti voi: mai praf decat sunt).
Macar vreo 3-4 lasati-mi si mie, niste prajiturele acolo... Mahan, ZamolxisIT, Antharas.... pacat ca e "a r a g o r n" dus pe ceea lume. Bre, nu mai faceti tickete pentru fraierii astia! Lasati sa creasca frumos, sa cheltuie pe pp-uri, ca de-aia sunt oameni Mari... sa avem si noi, astia mai fara fasoane, cui sa o dam in freza. De dragul jocului, ca mi se rupe inima acuma sa iau satul unui amarat care vrea si el sa joace in loc sa-i sparg nanaul unui arogantozaurus de-asta.
 

DeletedUser

Lasa lucia ca au revenit la numele care i-a consacrat si anume n00b. Acum poti spune cu mandrie ca ai invis un "n00b" fara prea mult efort :)
Sate grase nu prea mai au nici ei ca doar au un numar limitat de pp-uri pe care le folosesc si ei la inceput nu acum.. Bune si alea :D
 
Sus