TOM vs MRC

Discuție în 'Arhiva' creată de olddheat, 6. Dec 2012.

Distribuie această pagină

1. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar abosulut nimeni nu a observat un detaliu?
    As spune eu mai multe, dar as supara prea multa lume...:D

2. mangotaru

mangotaru member

Acum daca tot ai inceput, spune...

3. Tu esti sigur din Petrosani. Mi-am dat seama fara sa-ti citesc locatia de la profil. Ai limbaj ca a lu' Miron Cozma ...hahaha

4. quz0r

quz0r member

Smechere.. 5 sate din alea cu , care te lauzi tu..sunt luate de baietii "mei"..cu ajutorul nostru. ;)
    Dar esti si tu indeajuns de intelept ca sa stii care jucatori sunt in trib cu tine doar ca sa tina o statistica , nu ca sa va faca pe voi vedete :D...ma refer la aia care misca vreo ceva-si care au invitatiile in asteptare...ca restu' sunteti degeaba....

Ar trebui denumit topicul asta..in ceva de genul Razboiul Zeilor..
    Sa va luati de mana cu MRC si sa va aruncati in Jiu - apropo de Petrosani...noi va asteptam la mare.Calatorie placuta in tara minunilor.

5. Daredevil MephistO

Daredevil MephistO member

Tu vrei sa zici ca Q l-a trimis la plimbare, ca e moderator? Eu nu prea cred ca el a facut asta.

6. quz0r

quz0r member

Pe lumile unde joc, sunt impartial.Adica nu am drept de moderare :) In echipa de moderatori sunt niste rigori stricte..nu mi/as permite sa le incalc; 1 pentru ca nu pot, 2 pentru ca nu e moral.Daca era la mine in trib, da. Era deja si innobilat intern :D
    Doar pentru ca unu' sau altu' m/a sfatuit pe forum..

7. KikoGolanu

KikoGolanu member

...

aveti grija la cei din mrca sunt periculosi , te coboara la nivelul lor...

8. Stii ca noi, negrii avem un obicei stravechi si sacru !!! De fiecare data cand apare cateun moderator nou in echipa ,trebuie sa-i facem Botezul Negrilor . Botezul asta se face pe lumile in care nu modereaza. Asta ca sa nu ne arda cand il prindem la inghesuiala :D Tu esti cel mai nou membru al echipei si inca nu ai fost botezat. Asa ca primeste botezul cu fruntea sus . Nu ai voie sa ma banezi pt ca este imoral sa faci asta,pt ca nu ai dreptul si pt ca nu poti . Aici esti ca si in cazanul preotului . Poti sa-mi spui Sarut mana parinte . Eu sunt cel ce te boteaza ....hahaha
    PieS: Poate te pune sfantul sa ma banezi aici ca vreau sa te botez! Nu mai pupi bacnota cu chipul Mantuitorului...hihihi

9. quz0r

quz0r member

Nu sunt nou in echipa, sîc :) .."botezul" mi l/am luat cand moderam lumea 5. acum mult , mult timp ..

10. Te-ai scos atunci :D

11. Parte 1:
    Triburi: MRC, MRCa
    Parte 2:
    Triburi: TDM, TDM.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
    Tabăra 2: 5
    Diferență: 4

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,182
    Tabăra 2: 16,810
    Diferență: 19,372

;)

12. Domne? Care vreti un cont la americani . 5 SATE DE CATE 8000 PCT?!!! Adminii yankei te lasa sa dai la 50 ms :D Cineva cunoscut?!!!!

13. lucia lucia

lucia lucia member

O, nu! O, nu!
    TOM nu va rezista?
    Nu se poateeeeeeeeeeeee....... voiam sa-i fac eu praf (adicatelea, bine, intelegeti voi: mai praf decat sunt).
    Macar vreo 3-4 lasati-mi si mie, niste prajiturele acolo... Mahan, ZamolxisIT, Antharas.... pacat ca e "a r a g o r n" dus pe ceea lume. Bre, nu mai faceti tickete pentru fraierii astia! Lasati sa creasca frumos, sa cheltuie pe pp-uri, ca de-aia sunt oameni Mari... sa avem si noi, astia mai fara fasoane, cui sa o dam in freza. De dragul jocului, ca mi se rupe inima acuma sa iau satul unui amarat care vrea si el sa joace in loc sa-i sparg nanaul unui arogantozaurus de-asta.

14. Lasa lucia ca au revenit la numele care i-a consacrat si anume n00b. Acum poti spune cu mandrie ca ai invis un "n00b" fara prea mult efort :)
    Sate grase nu prea mai au nici ei ca doar au un numar limitat de pp-uri pe care le folosesc si ei la inceput nu acum.. Bune si alea :D

15. Daredevil MephistO

Daredevil MephistO member

Zamolxis a renuntat deja :(.