TOP 10 jucatori L8>> Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15860

Am citit un astfel de topic pe L5 facut de amicu setzel si mi-a placut foarte mult ideea. Aici vreau ca jucatori de pe L8 (si nu numai) sa dezbata top10 cu argumente, frumos ca la scoala

Nu vreau certuri, spam etc,,,fiecare cu opinia lui fara suparari..voi incepe eu.....

1 Mariolacatus ~BW~ 3.073.531 304 10110
azi a ajuns pe primul loc..un jucator cu ODA bun...a beneficiat si de multe innobilari interne...de altfel ca majoritatea jucatorilor din top. In rest nu stiu prea multe despre el.

2 reliefplayer1 BURN 3.071.449 284 10815
a fost cel mai mult timp rang 1. e in trib cu mine deci il cunosc mai bine decat pe altii..e un jucator de top pe toate planurile...ODA foarte bun...e un tip autoritar si un bun organizator de atacuri in masa...

3 luky33 ~BW~ 2.649.828 227 11673
intemeietor ~BW~..avand in vedere ca acest trib conduce detasat lumea se deduce ca e un bun conducator, strateg, diplomat..

4 sebica19 .wZz 2.514.232 227 11076
intemeietor =nBz=... adevaratul sebica19 e jucator bun, dar are un carcater dificil si greu de inteles, de o vreme joaca b3sT pe acest cont...oricum jucator bun

5 mafia009 ~HL~ 2.458.083 244 10074
conducator ~HL~..mai stiu de la un prieten de al sau, iurka, ca e un jucator de clasa..

6 efes pielsen .wZz 2.211.293 184 12018
nu stiu prea multe despre el asa ca nu vreau sa vorbesc prostii..dar daca e rang 6 inseamna ceva

7 Castillo EC ~HL~ 2.193.834 211 10397
intemeietor ~HL~ (dusmanii mei)..am mai spus-o cel mai frumos trib de pe L8 din pct meu de vedere si cred ca aici si Castillo EC are un mare merit..plus ca are cel mai bun ODA dintre jucatorii din top 10.

8 Mannu ~HL~ 2.063.193 208 9919
fost coleg de-al meu din BURN..fiind inconjurat de dusmani a ales sa se duca in ~HL~, cel putin asa si-a motivat el plecarea..oricum jucator bun

9 cipock TLB 1.960.189 201 9752
nu stiu prea multe despre el..las pe altii care il cunosc sa comenteze..

10 San Pary T~W 1.923.451 199 9666
aliatul meu..jucator bun, experimentat...care a jucat pe multe lumi..

cam astia sunt...
Acum vreau de la voi sa va expuneti parerea in legatura cu acesti jucatori, nu vreau sa spuneti ca defapt X e cel mai bun s.a.

Cu respect eXcesiV!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu am avut niciodata ocazia sa joc alaturi de acesti jucatori, dar mie personal imi place sebica:)
PS: Ioaneee intra pe mess ... !
 

DeletedUser2998

nu sunt fan nimanui dar il admir pe Mariolacatus ;) nu numai de pe L8 ci si de pe L4
 

DeletedUser

huh in sfarsit am revenit si eu din vacanta:D
Interesant topicul asta :)
 

DeletedUser5712

eXcesiV a spus:
...plus ca are cel mai bun ODA dintre jucatorii din top 10.


daca te uiti ai sa vezi ca sunt printre jucatorii cu cele mai putine innobilari interne...cred ca vreo 10 doar..restul sunt luate prin nopti nedormite si multa munca...e drept e mai usor cand si ai jucatori precum mafia, tox3, any si altii cu care ataci impreuna
 

DeletedUser

mie imi zici de nopti nedormite :))

PS : Faceti`mi si mie loc acolo intre primi 10 ;)
 

DeletedUser

numaru 1 castillo ec .

pentru locu 2 va puteti bate restu ... la innobilari interne :))

nu va judec :))
 

DeletedUser

noi cei care suntem in hl nu avem nici unu mai mult de 10-15 sate intern ;)
Cred ca o sa inceapa si pe la noi sezonu internelor ca vad ca unii din ei se lasa de jucat si nu putem sa lasam sa ia acele sate dusmanii .

Number 1 ~HL~ , cele mai putine interne din toate triburile de le L8 , si cel mai tare trib .
 

DeletedUser5712

Mariolacatus -> fratele meu
reliefplayer1 -> jucator bun tinad seama ca nu sta rau la atacatori, parerea mea era mai bun daca nu lua multe sate interne si isi alegea un trib mai serios si ii cucerea
sebica19 -> jucator f bun adevaratul seby, dar si actualul best...
mafia009 -> fratele meu
Mannu -> mai bun ca initialul :p, si mult mai curajos
cipock -> nu il stiu dar din ce vad, printre cei mai buni jucatori de pe l8
San Pary -> el cu volk tin TW

de cei care nu am postat chiar nu stiu nimik..dar mai sunt si altii jucatori care sunt f buni dar din diverse motive nu se afla aici
 

DeletedUser

castillo sa te pregatesti sa imi pui si mie un comment aici ca intru si eu in top 10 :D :))
 

DeletedUser19565

b3st no. 1 pacat ca nu mai e "noob" si a parasit grupul =nbz=... oricum respect ca e sti tovarasu meu :)) si e si caine pe deasupra
 

DeletedUser11365

cel mai bun jucator o fost illidan stormrage..valoarea se vede inainte sa apara innobilarile interne sau cand ai 500 de sate si mii de atacuri..asa ca vad 2-3 milioane de pct si 2 milioane la inamici invinsi nu imi spune absolut nimik
 

DeletedUser

cei mai buni sunt si vor fi castillo EC cu mafia009 , colegi mei cu cele mai putine sate luate prin inobilari interne :)
 

DeletedUser523

Eu nu inteleg de unde pana unde a aparut si s-a impamantenit ideea asta preconceputa ca innobilarile interne sunt un barometru pentru a desemna calitatea unui jucator!:eek:Cine naiba a exprimat parerea asta asa de frumos de au preluat-o de buna majoritatea:confused:Si nu, nu am nici macar o innobilare interna daca asta va puneti acum sa cautati;)Insa trebuie sa intelegeti cu totii odata pentru totdeauna ca innobilarile interne sunt ceva normal, firesc si natural si nu inseamna neaparat ca daca cineva are multe innobilari interne nu stie sa joace.Ca sa va lamuriti asupra acestui lucru eu va propun un experiment: cautati printre vecinii vostrii pe care ai puteti ataca acei jucatori cu multe innobilari interne si atacatii si vedeti rezultatele;)De ce am eu aceasta parere si consider ca e buna?Deoarece innobilarile interne intervin cand membri din tribul tau se lasa de joc si cedeaza satele tribului si atunci normal, daca ai norocul sa fi pe langa ei, ca le vei lua satele, ca doar nu refuzi doar ca sa nu ai tu innobilari interne si sa zica lumea ca esti un jucator slab;)innobilarile interne mai apar cand un jucator este sanctionat de conducere din anumite motive si se cere tuturor membrilor sa participe la innobilarea lui si atunci tu ce faci, nu asculti de ordinele conducerii:confused:;)Asa ca haideti sa fim seriosi!
Stiti cum puteti vedea clar daca un jucator este slab sau nu:confused:Va uitati de cat timp joaca si la cum sunt dezvoltati ceilalti jucatori din zona lui si ce a facut el in tot acest timp.Spre ex. daca pe un continent media de sate/jucator este de 15 si el are doar 10 desi a inceput printre primii e clar ca nu prea are timp pentru joc!Daca te lupti cu un jucator si vezi ca are sate mixte, nu ataca la secunda etc sti clar ca nu are experienta in joc!s.a.m.d. Aceste fapte formeaza un barometru viabil dupa care va puteti lua cu incredere daca vreti sa determinati cat de bun sau slab este un jucator.Si nu uitati nu conteaza cat de bun este in general ci doar daca este mai bun decat tine;)Cine are ochi sa citeasca si sa bage la cap ce spune un jucator versat:cool:
 

DeletedUser

Tepes ... nu poti zice ca un jucator de 1.500.000 pcte e un jucator bun daca are la inamici invinsi ca atacator vreo 500.000 si ca aparator cam 300.000 ... si te uiti oleak la statistici si vezi ca a innobilat numai intern ...
 

DeletedUser1924

4 sebica19 .wZz 2.514.232 227 11076
intemeietor =nBz=... adevaratul sebica19 e jucator bun, dar are un carcater dificil si greu de inteles, de o vreme joaca b3sT pe acest cont...oricum jucator bun


Intemeietor era Illidam Stormrage iar eu am preluat contul la 28 de sate :)
 

DeletedUser15860

4 sebica19 .wZz 2.514.232 227 11076
intemeietor =nBz=... adevaratul sebica19 e jucator bun, dar are un carcater dificil si greu de inteles, de o vreme joaca b3sT pe acest cont...oricum jucator bun


Intemeietor era Illidam Stormrage iar eu am preluat contul la 28 de sate :)

daca nu ma insel l-ai preluat cand era rang 1...ia sebica19 avea aproape aceiasi putere in trib ca si Illdian
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus