TOP 10 jucatori L8>> Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

RAFT ca asa meriti....DEAD-cea mai buna pozitie a lor a fost locul 18 iar cand au fuzionat cu noi erau pe 21 esti noob ai uitat...aveam razboi in sud cu pohar..in nord cu Quit cu voi in vest iar cu LOL in est dar tu vezi doua graniti si sa nu uitam...eu m`am lasat de joc si jucatori au plecat unde au vrut si pe langa va faceam lejer chiar daca eram cu alte triburi in razboi...esti noob cu acte ca sa stii=)))))

Dupa ce am disparut noi...ati dat peste un trib din top10 si gata baieti au renuntat fi serios...trebuia sa va trec la dusmani de la inceput lumii si era mult mai bine dar imi era mila de voi;)
 

DeletedUser18063

RAFT ca asa meriti....DEAD-cea mai buna pozitie a lor a fost locul 18 iar cand au fuzionat cu noi erau pe 21 esti noob ai uitat...aveam razboi in sud cu pohar..in nord cu Quit cu voi in vest iar cu LOL in est dar tu vezi doua graniti si sa nu uitam...eu m`am lasat de joc si jucatori au plecat unde au vrut si pe langa va faceam lejer chiar daca eram cu alte triburi in razboi...esti noob cu acte ca sa stii=)))))

Dupa ce am disparut noi...ati dat peste un trib din top10 si gata baieti au renuntat fi serios...trebuia sa va trec la dusmani de la inceput lumii si era mult mai bine dar imi era mila de voi;)



uff...intotdeauna mam gandit dc vi se spune generatia EMO...

Razboaiele astea cand zici ca leai dus...DEODATA???
DUPA CAT TIMP??
DUPA CE TI-AI CALCAT CUVANTUL/CUVINTELE DE NENUMARATE ORI


daca de la varsta asta esti amnezic e rau cu tine baiete....LECITINA...
si da am avut dreptate...RAFTul de pe umerii tai e GOL...
 

DeletedUser

Apărător: --emy--
Ţel(direcţie): k..51.. (107|593) K51

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
Light Division (124|627) K61 5014 5018 0 5175 10 0 0 215 0 0 0 0
Prada: 0/15440
Adeziune: Scăzută de la 7 la -21




Light Division
Coordonate: 124|627
Puncte: 9.804
Jucător: irbaboon
Trib: Legion of Good Friends




Sa nu te mai aud mah agariciule ca nu aveai trupele la dusmani, nu doar trupele, contul tau era manipulat non-stop de catre LGF... ma si miram ca le-ai avea in alta parte...din cauza asta ai trimis tu mesaje acum ceva timp ca te-a facut irbaboon, cand ala si-a descarcat tot atacul pe mine, normal ca i-am dat sa vada rosu nu numai lui ci la toti aghipetii tai... sa nu te mai aud cu alte texte, asta dovedeste TOTUL !!!
 

DeletedUser

ce noob=))))

ia verifica sa vezi al cui a fost acel sat...am trimis acum o luna recuperare si aparare dar nu l`am putut recupera si cum cp nu am mai avut...nu stiam unde am apararea sau mai bine spus intreabal pe el si iti va spune adevarul...oricum lauda de sine nu miroase a bine am aflat eu totul in cele din urma si REZ. E CA ESTI UN MARE MINCINOS SI CRED CA SI IPOTE_T=)))))
 

DeletedUser18063

Ti-ai gasit tu sa vorbesti...om de nimik..si fara cuvant...
Taci si joaca marunt.
Minciunel.
 

DeletedUser

Mai --emy-- copile, esti saracie de om si la propriu si la figurat, se vede ca n-ai premium cu lunile ( sarac la propriu ), mincinos si imbarligator peste tot unde mergi, nu vezi ca te cunoste lumea peste tot ca p-un rahat( la figurat ).....

P.S Detectivul Marmota se intereseaza el despre persoane si el nu stie cate urechi are-n cap :)))), il mint femeile si-l folosesc pe post de sluga, ce agarici de om, manzule pana ti-o ajunge la buric mai ai, nu nasucul tau afumatule pana la buricul gagicilor, la altceva ma refeream...asa ca stai pe burta ca-i apa mica si mai spala-te pe dinti ca-ti pute mancatoarea a hoit( la propriu si figurat )...
 

DeletedUser11365

ce nbz, ca sunt nelamurit!

asai daca timp de cateva luni,cand nu esti nici top 1000,nu te uiti la clasament..dupa ce te alegi si tu cu 200 de sate luate intern si incepi sa te simti jucator,te uiti prin clasament(doar ti mai mare dragu),si atunci normal ca nu vezi =Nbz= nicaieri...
 

DeletedUser33745

poi nu acum sa vad =nBz= nicaieri pe L8, ca eu joc in el pe L13 ,
si de cine vorbesti Cristian, ca a luat 200 sate intern si se simte jucator?
 

DeletedUser11365

inainte de l13,=Nbz= a jucat aici...in mare aceasi formula..illidan,sebica,theory,zammolxe,dongeolgau,efes pielsen...etc..ii sti pe astia de pe l13?
 

DeletedUser33745

Sebica, cum sa nu-l stiu, si pe zammolxe pe restul nu,ori joaca cu alte nick-uri, ori nu-i stiu
mai stiu multi ca kenji si alti jucatori
si eu nu joc triburile, decat de anul trecut din Iunie, si prima lume este L8 si fiind la inceput nu ma uitam dupa triburi
 

DeletedUser25671

Apărător: --emy--
Ţel(direcţie): k..51.. (107|593) K51

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
Light Division (124|627) K61 5014 5018 0 5175 10 0 0 215 0 0 0 0
Prada: 0/15440
Adeziune: Scăzută de la 7 la -21




Light Division
Coordonate: 124|627
Puncte: 9.804
Jucător: irbaboon
Trib: Legion of Good Friends




Sa nu te mai aud mah agariciule ca nu aveai trupele la dusmani, nu doar trupele, contul tau era manipulat non-stop de catre LGF... ma si miram ca le-ai avea in alta parte...din cauza asta ai trimis tu mesaje acum ceva timp ca te-a facut irbaboon, cand ala si-a descarcat tot atacul pe mine, normal ca i-am dat sa vada rosu nu numai lui ci la toti aghipetii tai... sa nu te mai aud cu alte texte, asta dovedeste TOTUL !!!

Leo de ce vorbesti prostii???

1.Pe emy mi-am descarcat doar 3 sferturi din atacul meu pe el special ca sa il scot din K61 si sa ii iasa din minte toate aerele de mare jucator care si le avea...doar ca vezi tu emy tot incerca sa dea la recuperare baga curatari+nobili si dupa acestea imediat sprijin insa cand ii ajungeau rezultatele negative desteptul uita sa mai retraga sprijinul(deia s-a ajuns la rapoarte ca cel prezentat de tine mai sus)
2.Pe tine doar un sfert de atac mi-am descarcat si nici ala am trimis atunci la actiunea aceea comuna vreo 50 de fulluri pe vreo doua sate de ale tale toate fullurile avand si in alcatuirea lor si 200 de catapulte iar rezultatele acestora au fost sa iti duc satele la un punctaj apropiat de 3000 de puncte asa ca nu exagera ca nu mi-a venit niciun raport rosu poate doar colegilor mei din LGF si CMR le-au venit
 

DeletedUser

nu uitam eram plictisit si nu mai aveam timp...dar stai ca oricum nu te crede=)))))

ca are spartacutza goala
 

DeletedUser28194

Mai nou cum si-o incearca Cyyupanezu cu jucatorii din nord...
Astea sunt metodele la care apeleaza acest individ cu tulburari psihice, cel mai probabil are dunga rosie pe buletin pentru a baga raca intre colegii mei, asa probabil au picat si inca mai pica nevinovati jucatori prinsi cu astfel de mesaje in momentul verificarii de ceilalti membrii ai conducerii familiei ARMADA.

Frumos gest, cu asta demonstrezi ca nu ne-am inselat in ceea ce priveste caracterul tau iar singurul lucru pe care ti l-as oferi de ziua ta ar fi un glont in frunte.

Suntem aici pentru a ne juca, pentru a glumi, pentru a rade nu pentru a ne injura si scarbi cu astfel de gesturi.




ASTA ESTE EXEMPLUL DE JUCATOR CE "INTRADEVAR" ISI MERITA PRIMA POZITIE IN CLASAMENT.


Cyyupanezu în data de 26.09. la ora 03:11
ms pt sprijin nu as fi rezistat la atacuri daca nu imi trimitei tu sprijin

Cyyupanezu în data de 26.09. la ora 03:12
acum da-mi si informatii de ce mai vor sa faca cei din armada

florinfrumusica1 în data de 26.09. la ora 03:24
ti-as da eu ceva dar te-ai invata cu ea dupa...

Cyyupanezu în data de 26.09. la ora 04:13
c-am ce ?




uracarana în data de 02.10. la ora 22:51
scuze ca team jignit..

Cyyupanezu în data de 02.10. la ora 22:53
e c-am tarziu tatal meu a murit acum 3 ani si e naspa sa te jigneasca cineva de parinti

uracarana în data de 02.10. la ora 22:53
ok??

uracarana astăzi la ora 21:44
tot suparat p mine?eu nu.

Cyyupanezu astăzi la ora 22:11
mai da--mi si mie niste iformati de acolo

uracarana astăzi la ora 22:15
.:))

uracarana astăzi la ora 22:16
cred ca nu suntem copii.si asa lati facut p prostul ala..:))

Cyyupanezu astăzi la ora 22:16
pe cine ?

uracarana astăzi la ora 22:16
p stefii..e un ??

uracarana astăzi la ora 22:17
lati lucrat si a pus botul fraierul.

Cyyupanezu astăzi la ora 22:17
de ce ** asa de colegu tau

uracarana astăzi la ora 22:17
ma lasi..:))

Cyyupanezu astăzi la ora 22:18
eu cred ca tu esti copil

uracarana astăzi la ora 22:18
posibil?

Cyyupanezu în data de 02.10. la ora 19:25
bai cumetre tu acum sincer ti sa urat de triburi ?

Cyyupanezu în data de 02.10. la ora 19:26
ce crezi ca suntem golani sau numai suntem ?

ground zero în data de 02.10. la ora 19:49
?ne stim de undeva?

buna seara, stimabile, asa-i frumos sa saluti chiar sa te przinti cind abordezi pe cineva prima data!

Cyyupanezu în data de 02.10. la ora 19:52
sal am vazut ca incerci sa ataci prieteni mei 1

si 2 vad ca iti ataci colegi adica pe [player]drogstar[/player]

ground zero în data de 02.10. la ora 19:55
cam asa ... nimeni nu-i in siguranta cu mine, poate sa fie prieten sau dusman ... n-am mama n-am tata, citeste-mi profilul daca n-ai facut-o inca

Cyyupanezu în data de 02.10. la ora 20:24
ce profil ca scrie decat modificat de team triburile :)))

ground zero în data de 02.10. la ora 20:52
Da mai, acum te stiu si-ti stiu si neamul, te tragi din aia care il pupau-ntre buci pe Ceausescu si turnau la Securitate, mata, tac-tu, bunicii, unchi, nepoti, tot clanul tau il cunosc si recunosc !

Mi-a mila de tine!

Mesaje de genu sunt cu zecile...


LGF, TNA, CU ASTFEL DE SPECIMEN SUNTETI VOI ALIATI ?
Mai presus de rivali in acest joc suntem cu totii oameni iar respectul nu trebuie sa lipseasca, nu cred ca din partea nordului a avut cineva nesimtirea sa procedeze ca acest individ, una este sa pierzi satele pentru ca intradevar ai vost mai activ, mai viclean dar alta este sa apelezi la aceste metode josnice...


In fine, oricum vorbesc singur, am vrut doar sa va aduc la cunostinta aceste aspecte.
Noapte buna.
 

DeletedUser

LGF, TNA, CU ASTFEL DE SPECIMEN SUNTETI VOI ALIATI ?

In fine, oricum vorbesc singur, am vrut doar sa va aduc la cunostinta aceste aspecte.
Noapte buna.


Buna AmiraL,in primul rand nu vorbesti singur,chiar daca nu postam foarte mult aici noi citim.

Pentru ca sunt unul din reprezentantii TNA iti voi spune si pozitia oficiala a tribului.

TNA este aliat cu CMR nu cu acest jucator,il acceptam ca fiind parte din CMR deoarece nu sunt toti colegii lui vinovati de comportametul lui. Atata timp cat ne va respecta regulile aliantei nu vom avea nimic de impartit cu el personal in acest joc.

Din punct de vedere personal acest jucator imi provoaca sila si voi evita in continuare sa am vreo interactiune cu acel cont.

O zi buna,si daca imi permiti un sfat(din experienta),invatati sa-l ingorati,veti avea multe zile placute pe acest joc daca reusiti sa faceti asta.
 

DeletedUser

Ramoluad, dar cine crezi ca-l baga-n seama .....eu unul am blocati la expeditor cred ca 80% din tribul CMR, deoarece a intrat pe aproape toate conturile respective ca sa-mi scrie **** ce laude si tampenii, aveti mare grija sa nu lasati sitter de la el din trib pentru ca-i foarte probabil sa fie chiar el...

irbaboon, daca-ai vazut ca asta de 2-3 saptamani poate mai bine nu si-a retras sprijunul de la tine, de ce nu i-ai luat satele de unde avea sprijinul la tine mai ales ca distanta dintre sate era de maxim 10 ore? ...ala nu-i singurul exemplu, sunt mult mai multe rapoarte de genul.... Povesti, povesti si iar povesti...
 

DeletedUser

stiu ca iti place sa spui povesti la asta esti cel mai bun mah leo;)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus