TOP 10 jucatori L8>> Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

stiu ca iti place sa spui povesti la asta esti cel mai bun mah leo;)))

si tu minciuni..la asta nu te intrece nimeni...problema e ca tu chiar crezi in ceace zici ...traieste mai departe in lumea ta...
PS: nu uita sa iti desfaci din cand in cand garoul ...
 

DeletedUser

Buna AmiraL,in primul rand nu vorbesti singur,chiar daca nu postam foarte mult aici noi citim.

Pentru ca sunt unul din reprezentantii TNA iti voi spune si pozitia oficiala a tribului.

TNA este aliat cu CMR nu cu acest jucator,il acceptam ca fiind parte din CMR deoarece nu sunt toti colegii lui vinovati de comportametul lui. Atata timp cat ne va respecta regulile aliantei nu vom avea nimic de impartit cu el personal in acest joc.

Din punct de vedere personal acest jucator imi provoaca sila si voi evita in continuare sa am vreo interactiune cu acel cont.

O zi buna,si daca imi permiti un sfat(din experienta),invatati sa-l ingorati,veti avea multe zile placute pe acest joc daca reusiti sa faceti asta.

poate voi ca trib ar trebui sa va ganditi mai bine daca se merita sa mai tineti alianta cu acest trib (CMR) pentru ca daca el reactioneaza asa, poate si colegii lui ar reactiona la fel, si poate o sa fiti trasi in piept de el si de prietenii lui, un sfat de al meu, nu lasati satele de la granitza cu ei goale, ca poate se plimba niste nobili pe la satele voastre, si domnul cyupanezu mia propus in nenumarate randuri sa facem un pna personal intre mine si tribul lui, eu am refuzat crezand ca am cu cine juca, dar in zona mea erau cam multi somnorosi(colegii mei) am decis sa renunt de tot la joc, da va pot spune ca acest jucator, impreuna cu prietenul lui sussy se cred niste jucatori prea buni, cand iam luat lu sussy cateva sate, el a bagat motivul ca nu a fost on in acel moment chiar daca intre primul si ultimul sat luat era vorba de 25 de ore(cred ca era ** de 4-5 sate luate de la acest jucator) si amandoi si cyupy dar si sussy au spus ca noi(armada)luam sate de la cmr numai cand ei nu sunt pe cont, si atunci cand ** cu ei leam demonstrat ca le iau un sat cand ei sunt on, si iam luat un sat lu dr4g0s care participa si el la conversatie, si nau mai comentat nimic, defapt cand au vazut ca am luat satul nu au mai spus nimic pe skype, asa ca fratilor un sfat prietenesc sa stiti ca acesti "player" nu sunt chiar asa de buni asa cum se cred, poate ca au mii de sate, si multe trupe sprijin, dar daca sunt 2-3 playeri langa ei si ii agita un pic, ei numai inainteaza deloc pe harta, chiar se orienteaza in alte parti, asa cum a fost in zona mea, cand au vazut ca sunt activ, si ca recuperam satele pe care le luau ei de la colegii mei, gata au incetat cu atacurile in nord
 

DeletedUser

Bucataria TNA va ramane in continuare inchisa pt aliati si dusmani...orice schimbare se va afla cand va fi cazul :)

Personal as vrea un 1:1 cu individul pe harta...dar sunt convinsa ca nu se va intampla. In rest nu ma pronunt,dar nu degeaba exista CMR si nu TNO pe L8 :D
 

DeletedUser

Bucataria TNA va ramane in continuare inchisa pt aliati si dusmani...orice schimbare se va afla cand va fi cazul :)

Personal as vrea un 1:1 cu individul pe harta...dar sunt convinsa ca nu se va intampla. In rest nu ma pronunt,dar nu degeaba exista CMR si nu TNO pe L8 :D

chiar crezi ca nu se va intampla? eu nu as baga mana in foc, ca nu se stie ce se mai poate intampla, si ce noi fuziuni pot aparea pe harta,eu cred ca in viitorul apropriat tribul armada se va desfiinta, se va face un alt trib cu mai putini playeri, triburile dusmane armadei vor incepe sa recruteze jucatorii activi ca sa aiba de castigat, tribul cmr va incerca sa recruteze inactivi ca sa aiba de munca la interne, si astfel diplomatia triburilor pe lumea 8 se va schimba iar, poate o sa inceapa un razboi intre vest si est, cine stie, si ramolaud stai relax ca nici tribul tau nu este cel mai bun trib dupa l8, vam demonstrat si voua ca aveti si voi limitele voastre, cum a zis un coleg de al nostru pe o alta tema, fiecare trib are momentele ei de glorie, sa va spun exact acum care e acel trib? pai daca as sti vas spune, dar in nici un caz nu este tribul armada(chiar daca este primul loc, dar pierde sate in prostie din cauza inactivilor) nu este nici tno pentru ca le lipseste ceva, lgf a avut momentul lor de glorie, dar sa stins, si nu este nici tribul cmr, care inca nu a iesit cu ceva in evidenta, totusi, este un razboi pe l8 care nu prea este asa atractiv, tribul armada este atacat din toate partile si celelalte triburi nu au decat un singur razboi, exceptie face cmr care mai are de furca cu tribul inobilari interne,totusi fara suparare va spun ca aceasta lume e cam plictisitoare, si a ajuns asa din cauza inactivilor, sunt prea multi inactivi, sau mai bine zis sunt prea putini jucatori care mai joaca jocul asta pe bune, si lucrul asta unora le convine
 

DeletedUser

chiar crezi ca nu se va intampla? eu nu as baga mana in foc, ca nu se stie ce se mai poate intampla, si ce noi fuziuni pot aparea pe harta

Am crezut ca am fost clara,m-am referi strict la jucatorii Ramoluad si Cyyupanezu, nu la TNA si CMR.

ramolaud stai relax ca nici tribul tau nu este cel mai bun trib dupa l8, vam demonstrat si voua ca aveti si voi limitele voastre, cum a zis un coleg de al nostru pe o alta tema, fiecare trib are momentele ei de glorie, sa va spun exact acum care e acel trib?

Nu am facut niciodata afirmatia asta si nici nu am aceasta opinie,deci oricum sunt mai mult decat relaxata :)

Despre viitor nu fac afirmatii, nu stiu ce se va intampla si nici nu fac planuri. Vom vedea atunci si vom aciona cum vom considera ca e mai bine pt noi ca jucatori(fiecare in parte) si pt noi ca trib(opiniile jucatorilor si decizia conducerii).

Nu avem destule probleme si griji in viata ca sa ne punem atatea semne de intrebare pt un joc?
 

DeletedUser

multi au luat si iau prea in serios acest joc, poate, acele persoane ar trebui sa isi faca un control, si sa vada care e problema de iau prea in serios acest joc, si nu mai dau importanta lucrurilor importante din viata reala
 

DeletedUser22388

Daca ajungi la peste 20 mil puncte si tot esti ahtiat dupa sate, chiar inseamna ca ai o problema.Parerea mea
 

DeletedUser

Daca ajungi la peste 20 mil puncte si tot esti ahtiat dupa sate, chiar inseamna ca ai o problema.Parerea mea

Daca esti tu mic ce-ai vrea ??? uita-te incepand de la Clasica si pana la L20 sa vezi cati oameni au peste 20 mil...ce vrei sa zici ca toti au probleme ??? Asta-i jocul, cucerirea satelor inamice, ce-ai vrea ca toata lumea sa aibe 500 sate ca tine si sa stea la barfa ?? Aici o cam pocesti, cauta ceva mai direct daca vrei sa-i zici cyupanezului ceva...

Pe L clasica au si 9.000 de sate daca nu esti la curent, care au 5.000 sunt cu duiumul...sunt foarte multi care se dedica acestui joc si e problema lor, nu aici e buba, jocul e joc, prostia este prostie .
 

DeletedUser22388

Daca vroiam sa am si eu sate ca maniacul, nu incepeam sa cedez sate.Crezi ca imi era greu sa innobilez intern, si sa fi avut si eu acum 13-14 milioane ?
Dar sincer nu vad rostul.Cu toate ca daca ai PP, inteleg ca nu sunt probleme cand vine vorba de recrutari, sau sa bati talerii spre exemplu, dar eu ma gandesc cand ataci organizat.Iti pierzi 3-4 ore lejer sa trimiti satele de atac.
Fiecare face ce vrea pana la urma cu viata lui.Daca insa tu, cyupanezul, sau cei pe care ii aminteai in postul tau doriti sa va pierdeti timpul aici, e treaba voastra.Eu doar mi-am spus parerea.Nu trebuie sa scoti pistolul si sa il indrepti spre mine
 

DeletedUser

eu nu mam referit ca cei care au multe puncte ar trebui sa mearga la control, ci cei care sunt prea atasati de jocul asta, cum sa ma exprim mai bine, cei care sunt obsedati dupa jocul asta, care au pus viata reala pe planul 2, si care au renuntat la tot pentru joc asta
 

DeletedUser24690

Salutare tuturor!
Am vazut ca toata lumea se concentreaza asupra unei singure persoane, inseamna ca acea persoana este cu adevarat importanta nu?:D
Am glumit putin, vroiam sa va dau un sfat colegial si prietenesc: incercati sa nu va mai pierdeti timpul cu lucrurile care nu merita!
In rest vreau sa va doresc tuturor jucatorilor de pe lumea 8, cunoscuti si necunoscuti, numai bine, sanatate si sa aveti parte de multa distractie in continuare.
Ar fi bine daca ati putea trece de barierele tribale si sa incercati sa luati jocul ca pe un joc nu ca pe un loc unde trebuie sa va aratati "calitatile" in mod deosebit.
Si eu am gresit mult dar am facut si multe lucruri bune, eu am intrat mai mult pt a socializa nu pentru jocul in sine, din pacate lumea tindea catre o manie generala si jocul pentru mine nu mai avea farmec, va zic eu ca o sa strangeti mii de sate si va ve-ti trezi singuri daca continuati sa va certati pentru toate nimicurile.
In incheiere as vrea sa-mi cer scuze fata de Roxana , am exagerat uneori in privinta ei dar in final mi-am dat seama ca toti suntem oameni , suntem diferiti si suntem predispusi greselii.
Sa aveti spor!:D

pS-un mic double post
pe contul angelli nu mai joc eu! Orice mesaj trimis de pe acel cont catre orice alta persoana nu e din partea mea! Eu cand voi intra,daca voi mai intra vreodata pe vreun cont de pe lumea 8, ma voi semna,ca asa e civic si frumos!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=))))))))))=)))))))))))=))))))))))))))))

Traiasca regele cyyupaneuuu sa-i faca altar familia si sa-i dea mocaciuni in continuare ptr a-l avea pana la sfarsitul lumii pe locul 1 (bien sure loc castigat in urma unor mari batalii purtate cu lutzche si cu subsemnatul)

Hai toate cele bune si preaslaviti regele :))))))))))))
 

DeletedUser28194

Mesaj catre un coleg de-al meu :

Cyyupanezu în data de 16.10. la ora 21:55
bai cereti iertare ma saracule ai indraznit sa ataci regele eu sunt sefu vostru ma si trebuie sa va inchinati in fata mea si sa va tarati

Cyyupanezu în data de 16.10. la ora 21:56
si apropo nu ai drept la cuvant asa ca taci si ....


De frica nici nu mai am puterea de a comenta acest mesaj...
 

DeletedUser

LOL :)))) sa-i dea cineva la baiat o pereche de palme poate isi revine :))))
 

DeletedUser

Mai greu cu el mafia :)) Deja are brigada de ”Perversi” =)) ..
Se numesc ”perversii de pe triburile„ =)) ..
Ce stii tu :))
 

DeletedUser36066

De tribul YAKUZZA vad ca s-a uitat si de conducatorii lui... vindecatorul, m@ny@x, stavros304, monika21, mariacristina....
 

DeletedUser24515

nici nu prea intereseaza pe lume...noi ** despre cei care joaca...acum si care fac treaba acum...nu despre cei care sau "lasat" de acest joc...care cica...parea nu mai stiu eu cum :))
 

DeletedUser

De tribul YAKUZZA vad ca s-a uitat si de conducatorii lui... vindecatorul, m@ny@x, stavros304, monika21, mariacristina....




mai traiesti mah ???? inca nai murit ??? noi suntem de domeniu trecutului , oricum cine ne cunoaste stie ceam facut noi din celebru -bw- =))



daca mai intri si vezi postarea mea intra pe l19 , numele de acolo e m@ny@x-ykz-l8 si dami un mesaj cu nr de tel sa vorbim nsite treburi , paote te lansez acolo din nou ;) mesaj valabil si pt vindecatoru
 

DeletedUser33745

vindecatorul..a disparut si dupa lumea 13 :)))
a fost prea mult pt el...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus