Top 10 Playeri L5->Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser

bai seTz , nu mai bine puneai "Top 75 Playeri L5 -> Dezbatere" ? :cool:
sa povesteasca lumea si despre mine :D
 

DeletedUser13364

1 rainn21 UNIQUE 8.153.999 731 11155
conducator bun ... ca jucator la fel de bun, nu a fugit de razboi a venit in zona sas :X :)
2 Leul999 UNIQUE 7.389.056 714 10349
- il consider fricos din moment ce era lider MT si a parasit corabia
3 davidcdd79 UNIQUE 7.305.370 659 11086
- jucator jalnic(srry de exprimare) , dar l'am vzt pe la sitteri cum joaca si'i vai de el :p , dar stiu ca nu mai e detinatoru pe cont
4 Shukaru1 R~W 7.072.858 658 10749
- nu cunosc
5 Kastravete L.O.D. 6.850.041 651 10522
- nu cunosc
6 modor UFO 6.701.096 672 9972
- din auzite , jucator bun
7 serban-bantu R~W 6.691.653 570 11740
- nu cunosc
8 daniel2091 UNIQUE 6.553.798 623 10520
- s'a trezit cam tarziu el sa dea atacuri (dar nah, niciodata nu e prea tarziu)
9 vorax GN 6.548.569 606 10806
- a cam stat la "cutie" in ultima vreme
10 Styrix UNIQUE 6.537.826 644 10152
- jucator cu onoare (de la un bun prieten , vecin cu el de sate stiu asta)


cam asta ar fi parerea mea :p
 

DeletedUser

1 rainn21 UNIQUE 9.191.838 824 11155
2 Leul999 UNIQUE 8.414.139 819 10274
3 Kastravete L.O.D. 8.195.875 779 10521
4 davidcdd79 UNIQUE 8.172.973 743 11000
5 serban-bantu R~W 7.785.049 669 11637
6 C-tin2000 +SAS+ 7.705.471 634 12154
7 JIMENA 79 NATO 7.588.272 678 11192
8 Shukaru1 R~W 7.498.083 697 10758
9 daniel2091 UNIQUE 7.494.058 714 10496
10 vorax GN 7.447.172 696 10700

S-a schimbat top 10 :))
 

DeletedUser

ehh..jucator vechi si foarte bun..cei din vecinatate stiu asta :)
doar sa va uitati la topul inamici invinsi..si atac si aparare
..plus la cuceririle personale ale lui singur asupra NOI
 

DeletedUser6843

ehh..jucator vechi si foarte bun..cei din vecinatate stiu asta :)
doar sa va uitati la topul inamici invinsi..si atac si aparare
..plus la cuceririle personale ale lui singur asupra NOI

Ajutat de tine in diferite cai.
Haide sa punem punct.
Ma plictisesti.

10 Styrix UNIQUE 6.537.826 644 10152
- jucator cu onoare (de la un bun prieten , vecin cu el de sate stiu asta)

Te joci degeaba acest joc, Styrix e jucator cu onoare???,ti-o spune un fost vecin al lui ca onoarea sa este sa dea sprijin contra aliatilor :),probabil e un jucator pervers si se da prieten cu toata lumea si apoi o joaca pervers sau dupa interes,nu stiu,rezultat= NICI UN GRAM DE ONOARE!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13364

Ajutat de tine in diferite cai.
Haide sa punem punct.
Ma plictisesti.



Te joci degeaba acest joc, Styrix e jucator cu onoare???,ti-o spune un fost vecin al lui ca onoarea sa este sa dea sprijin contra aliatilor :),probabil e un jucator pervers si se da prieten cu toata lumea si apoi o joaca pervers sau dupa interes,nu stiu,rezultat= NICI UN GRAM DE ONOARE!


eu am avut de a face cu styrix indirect de la un preiten , el a promis ceva si s'a tinut de cuvant .
a fost parerea mea si mi'o mentin
 

DeletedUser25138

Sincer nu interveneam pentru ca nu agreez spalatul rufelor in public dar consider ca este un atac la persoana si moderatori acestei forme de comunicare ar trebui sa se sesizeze in primul rand, ca la o abatere de la un curs normal al discutiilor.Asadar ca drept la replica o sa ma rezum la afirmatiile unui jucator care nu mai are legatura cu L5 si care din prima zi a vorbit in necunostiinta de cauza emitand pareri si teorii ale conspiratiei, aruncand cu injurii in stanga si in dreapta, "Prietene" Stranutelu, te rog sa nu ma incluzi pe mine ca si jucator, in judecati de valoare distorsionate si sa respecti o buna cuviinta pentru cineva care nu te-a atacat niciodata in joc, atat cat ai jucat, desi ai fost ca "Nuca din Perete" atata amar de vreme, si voi regreta atat cat mai joc, ca ti-am oferit atata credit cand nu era cazul si mai ales meritul.
Cine ma cunoaste stie, cine nu ma stie,sa nu ma judece inainte de-a o face!
Mult noroc!!, jucatorilor buni si corecti....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Sincer nu interveneam pentru ca nu agreez spalatul rufelor in public dar consider ca este un atac la persoana si moderatori acestei forme de comunicare ar trebui sa se sesizeze in primul rand, ca la o abatere de la un curs normal al discutiilor.Asadar ca drept la replica o sa ma rezum la afirmatiile unui jucator care nu mai are legatura cu L5 si care din prima zi a vorbit in necunostiinta de cauza emitand pareri si teorii ale conspiratiei, aruncand cu injurii in stanga si in dreapta, "Prietene" Stranutelu, te rog sa nu ma incluzi pe mine ca si jucator, in judecati de valoare distorsionate si sa respecti o buna cuviinta pentru cineva care nu te-a atacat niciodata in joc, atat cat ai jucat, desi ai fost ca "Nuca din Perete" atata amar de vreme, si voi regreta atat cat mai joc, ca ti-am oferit atata credit cand nu era cazul si mai ales meritul.
Cine ma cunoaste stie, cine nu ma stie,sa nu ma judece inainte de-a o face!
Mult noroc!!, jucatorilor buni si corecti....

Ai citit ce ai scris?
Am observat ca ai dat editare,probabil te-ai incurcat in cuvinte.
Nu mai mai am nici o legatura cu acest joc :p(citesc forumul inainte de laptic)
Nu am avut injurii nefondate niciodata "vecine",ai dat sprijin contra aliati,ce sa mai! pa si pusi=0,cum am fost eu 0 esti si tu 0 si tot asa...
Nu respecti diplomatiile,aia e,m-am indispus ca aparea ca jucator corect,atata tot.
 

DeletedUser

styrix e un jucator, coleg si un prieten extraordinar..o onoare cum rar intalnesti
..
..tu vorbesti, stranutelu, care nu suporti sa pierzi si care ti-ai si convins fostii tai colegi sa dea stergere de cont, ti-ai batut joc de munca lor de peste un an..noroc ca au fost unii care nu te-au urmat, sir adx75 si prietenii lui..pacat ca nu au fost mai multi :(
..nici nu stiu de ce te mai bagi in seama pe aici..sa nu uite lumea de tine???..ai fugit ca un las si acum ce faci???..te bati cu pumnul in piept cat de corect ai fost tu?..lasa ca stim noi ce faceai
 

DeletedUser6843

styrix e un jucator, coleg si un prieten extraordinar..o onoare cum rar intalnesti
..
..tu vorbesti, stranutelu, care nu suporti sa pierzi si care ti-ai si convins fostii tai colegi sa dea stergere de cont, ti-ai batut joc de munca lor de peste un an..noroc ca au fost unii care nu te-au urmat, sir adx75 si prietenii lui..pacat ca nu au fost mai multi :(
..nici nu stiu de ce te mai bagi in seama pe aici..sa nu uite lumea de tine???..ai fugit ca un las si acum ce faci???..te bati cu pumnul in piept cat de corect ai fost tu?..lasa ca stim noi ce faceai

Nu vreau sa fac o comparatie,cine si cum a dat stergere si multe altele.
Daca lauzi un jucator pe forum ca nu a dat stergere cu speranta sa vina in NATO candva esti slaba(defapt stiam calitatile tale),eu nu am jucat in acest stil,haide sa ne pupam ca sa castigam)
Stii bine despre ce vorbesc.
Daca ai fi putin capabila sa intelegi,ai scris de tribul NOI,am spus ca mai citesc,care e problema ta?Nici tu si nici jimena nu reprezentati jucatori de triburile,fiecare are dreptul la o parere si eu am fost un slab jucator.In caz ca nu stiai cu prietenii cu care am dat stergere cont (aproximativ 10 din ei) m-am si intalnit la munte si culmea am ras.Mi-a venit mie primu ideea sa dam stergere??Nu imi plac acuzatiile nefondate.
Topicul se numeste Top 10 Playeri L5->Dezbatere,eu am dezbatut si eu cate ceva pentru ca ma aflam in zona si probabil stiam eu ce stiam.
Daca eram atat de slab pe cat spui tu,nu imi dadeai replica.Daca pe voi va ajuta Styryx lasa pe el sa posteze lasa pe el sa posteze daca a fost asa sau nu a fost asa,am inteles ca este avocat poate posta singur,nu are nevoie sa ii tina partea o profa.

offtopic pentru tine:
Eu nu suport sa pierd???Pe o alta lume culmea eram rang agresor si am cedat satele :))
Daca nu suportam sa pierd adaugam de multe multe id-uri de la toti liderii de pe l5 si incepeam sa ii laud zi de zi pe messenger si sa le ridic statui.
 

DeletedUser25138

Cum singur ai spus Stranutelu, nu meriti o replica pentru ca Nu existi in joc, apoi eu ca si jucator nu simt nevoia sa ma apar pentru ca nu ma consider vinovat, prin extrapolare poate singura vinovatie imputabila mie ar fi aceea ca ai scapat basma curata cand aveam si eu multe de spus oamenilor care s-au uitat la tine, o vreme ca la un jucator bun si demn de urmat, Nimic mai gresit si mai fals...
Referitor la toate celelalte aspecte care tie ti se par dubioase si neclare, iti spun doar ca te inseli si continui s-o faci in stil mare pentru ca unii sunt incapabili sa inteleaga ce s-a intamplat chiar si dupa ce s-a terminat povestea,, cum zice zicala, "ca Voda prin loboda" asa si trecerea ta vremelnica prin acest joc.
Departe de mine gandul ca ai merita vreun cuvant in plus...cu toate acestea :D:
Ps. Analizand textul replicilor tale, constat numeroase ambiguitati si negatii in exprimare, asadar spor la analiza pe text ca ai de unde, ptr ca eu nu obisnuiesc sa dau exemple ca mi-as pierde vremea si nu e in interesul meu....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Cum singur ai spus Stranutelu, nu meriti o replica pentru ca Nu existi in joc, apoi eu ca si jucator nu simt nevoia sa ma apar pentru ca nu ma consider vinovat, prin extrapolare poate singura vinovatie imputabila mie ar fi aceea ca ai scapat basma curata cand aveam si eu multe de spus oamenilor care s-au uitat la tine, o vreme ca la un jucator bun si demn de urmat, Nimic mai gresit si mai fals...
Referitor la toate celalalte aspecte care tie ti se par dubioase si neclare, iti spun doar ca te inseli si continui s-o faci in stil mare pentru ca unii sunt incapabili sa inteleaga ce s-a intamplat chiar si dupa ce s-a terminat povestea,, cum zice zicala, "ca Voda prin loboda" asa si trecerea ta vremelnica prin acest joc.
Departe de mine gandul ca ai merita vreun cuvant in plus...cu toate acestea :D:
Ps. Analizand textul replicilor tale, constat numeroase ambiguitati si negatii in exprimare, asadar spor la analiza pe text ca ai de unde, ptr ca eu nu obisnuiesc sa dau exemple ca mi-as pierde vremea si nu e in interesul meu....


Eu nu exist in joc,tu nu ai moralitate.
Atunci cand am fost in joc nu cred ca am fost corect vreodata,decat intern trib si cu cine a trebuit,se stie ca am tinut doar cu tribul NOI.Ce sa inteleaga,ai dat sprijin contra aliati,nu esti jucator corect,esti slab tare!
De ce nu m-ai contrazis sau ceva de genul?
Eu intotdeauna am fost in plus,nu e problema!
Am postat doar pentru simplu fapt sa arat ca esti pe interes,puteai sa zici NU,sa ma minti,ai demonstrat prin acest lucru ca nu esti un mincinos,doar ca nu esti demn,ca inca te ascunzi in spatele unui nick.
Spor la joaca.
 

DeletedUser6843

Bine, dormi in Pace!, in somnul dulce al ignorantei...


Multumesc >:D<
Cauta-ma peste 20 de ani cand o sa fi barbat,nu sa te transforme altii.
Atat ma deranjase ca esti tu un jucator cu onoare.
Stiu ca e jocul "spalare de creier",dar nici chiar asa...
 

DeletedUser

opa a venit piperu ca sarea (rainn) o aveam pe forum acum a venit si stranutelu
cat despre onoare ... e un joc ...cum spunea un mare filozof zimbabuean A gresi este omeneste… totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste…
 
Sus