Top 10 Playeri L5->Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4920

Dupa cum stiti lumea 5 a facut un an pe 13 martie ,iar din lipsa de timp nu am putut , posta atunci



Deci am sa foloses acest topic pentru un p&p asupra top 10 a jucatorilor


1 rainn21 UNIQUE 7.753.148 691 11220


Liderul clasamentului rainn21 inceput in T.D.L , apoi T.T. iar acum intemeietor in Unique dupa fuziunea T.T.-Waroom

Se mentine pe aceasta pozitie de ceva timp , este un jucator pe care multi nu il aprecieaza sau il considera arogant.

Calitatiile sale ca jucator si le-a aratat de fiecare cand a fost nevoie , ca lider de trib este un om foarte activ si intodeauna
gata sa ajute cu tot ce poate.


2 davidcdd79 UNIQUE 7.105.143 640 11102

Lideru clasamentului la inceputul lumii pana acum cateva luni a inceput ascensiunea in GD ,apoi F~K dupa destramarea tribului NOI , iar dupa aceea Unique

La inceput am dus batalii dure cu el fiind foarte compact greu de spart , foarte mult defense , nu aveam ceva mai buna parere despre el , dupa ce l-am cunoscut
mi-am schimbat parerea este opusul persoanei pe care mi-o imaginam este foarte sufletist este omul care nu te refuza cand ai nevoie de trupe/sitter/atacuri

3 Leul999 UNIQUE 6.895.542 665 10369

Fostul intemeietor M.T. care dupa prabusirea tribului a venit in Unique alaturi de cativa prieteni

Mi-a fost adversar dar un adversar atipic intodeauna a reusit sa isi mentina nucleul in mijlocul tribului necontand diplomatia astfel avea granita blindata,
si imposibilitatea de al invinge cu astfel de tactica decat cu atacuri masive pe jucator , este un jucator foarte activ si marea lui calitate stie sa joace in echipa

4 Kastravete L.O.D. 6.803.747 647 10516
A fost la inceput in k 44 dar nici in IMMO nici in noobs nici in O.S. mai apoi , dar si-a pastrat satele ba mai mult a reusit o ascensiune vertiginoasa , din cate stiu este noul lider L.O.D.

Un jucator echilibrat , a fost atacat a si atacat stie jocul , este un jucator de top din toate punctele de vedere

5 serban-bantu R~W 6.511.987 553 11776
Jucator vechi al E~W ce a plecat din M.T. la inceputul lumii 5 , se poate vedea clar ca a facut curatenie in zona lui si la fel ca si kastravete este un jucator de top 10 cu OD foarte mare.

6 modor UFO 6.337.739 634 9996
Jucator foarte bun , un fin strateg , nu e bine sa ii devii tinta , personal il stiu din lumea 2 cand era in Regii, dupa destramarea M.T. a plecat cu restu prietenilor lui in UFO as enumera aici pe
the printz , niklai ,cistimoka jucatori foarte buni.

7 Shukaru1 R~W 6.333.587 592 10699
Jucatorul care in M.T. dadea tonul la atacuri este acelasi tip de jucatori ca si modrique cand te ataca nu te lasa deloc sa respiri , ataca foarte bine si foarte greu de fentat.

8 ALIAT WANTED 6.247.650 519 12038
Cel mai bun strateg de pe lumea 5 , are un foarte fin simt in a isi da seama ce se va petrece si reuseste intodeauna sa profite de orice situatie in avantajul sau si a tribului.

9 Scorpio23 newage 6.087.708 659 9238
Jucatorul satelor de barbari sau parasite de la marginea hartii , sincer imi pare rau pentru el , chiar daca am auzit ca stie a juca acest joc ,tactica lui este una falimentara din punctul meu de vedere.

10 setzel UNIQUE 5.994.994 570 10518
As fi vrut ca styrix sa ramana pe locul 10 pentru a putea face si o caracterizare a locului 10 din pacate nu ma voi auto caracteriza voi lasa pe altii sa faca postari pe acest topic despre mine



Dragii mei , nu am vrut sa arat ca cei din top 10 is cei mai buni jucatori , am vrut sa arat ce jucatori au reusit sa se mentina in top dupa un an de zile , binenteles
vor veni oameni si vor zice x sau y e mai bun decat ei sau decat ala .
Aici am facut o caracterizare a top 10 ca punctaj , nu top 10 a celor mai buni jucatori de pe l5 ca skill sau valoare.


Cu respect,
Setz



Peseu aceasta opinie este personala !
 

DeletedUser

setzel

cel mai mare betiv si cel care a atras multa lume sa se imbete cu el:)))



acum vorbind pe bune,chiar daca e din tribul meu-este cel care ,a tinut waroomul unit dupa ce herifle a plecat

bineinteles ajutat si de altii printre care dapromar,raduica:)),etc


prea multe laude strica,dar eu va sfatuiesc sa nu il provocati pentru ca ramaneti fara cont:)
 

DeletedUser

nu prea ai ce spune :) dupa parerea mea, pe langa invidii personale sau critici tembele si uneori megainteresate de oamenii din top 10 e greu sa poti spune ceva de rau. respect pentru ei, pentru ca au ajuns acolo. si respect pentru colegii lor, cei multi si anonimi care i-au sprijinit in asta.
 

DeletedUser

salut
eu vin cu o mica completare nu am fost niciodata in MT
am fost in swat pana s-a desfintat,apoi am trecut in c d care a fuzionat cu phx si de unde am fost dat afara de frica razboiului cu grl.Asa am ajuns in e w si de aici stiti mai departre
 

DeletedUser4920

salut
eu vin cu o mica completare nu am fost niciodata in MT
am fost in swat pana s-a desfintat,apoi am trecut in c d care a fuzionat cu phx si de unde am fost dat afara de frica razboiului cu grl.Asa am ajuns in e w si de aici stiti mai departre



Imi cer scuze parca vorbind odata cu Awadhy a mentionat ca ati venit toata gasca din M.T. si am presupus gresit din pacate .
 

DeletedUser

presupui gresit ... sunt destui care nu au fost in MT niciodata si sunt inca de la infintarea E~W-ului ... incearca sa verifici si ce afirmi pe forum ;)
 

DeletedUser

stau, si ma gandesc, de ce nu mai posteaza si altii pe acest forum

persoane care se considera foarte puternice si care se considera PE PRIMUL LOC????????
 

DeletedUser

de ce nu punem niste criterii ? poate asa animam thread-ul. pentru ca doar numarul de sate nu e neaparat un criteriu, parerea mea...
 

DeletedUser

nu luam dupa numarul de sate

hai sa luam dupa durata contului

sa luam dupa numarul de trupe distruse
 

DeletedUser

setzel a facut o caracterizare a primilor 10

daca cineva are o alta parere asupra clasamentului poate sa o spuna
tocmai de asta e ndeschis,nu trebuie respectat clasamentul.......
 

DeletedUser

pai asa n-am face altceva decat sa prea-slavim pe cei care nu fac altceva decat sa stea on-line 24/24 sau sunt sageti doar cu trupe de atac. sau pe cei care-s in mijlocul dusmanului de 1000 de ani si, evident, ajung la un maxi-numar de trupe distruse.

ce ziceti de caracter, organizare, stiinta jocului, aptitudini de lider, competente and so on ? evident, si numarul de sate si inamici invinsi ca si criterii, dar nu singurele
 

DeletedUser

exact asta am spus

nu ne luam dupa clasament ,ci fiecare sa aprecieze care ar fi primii 10 playeri de pe L 5

si apoi facem clasamentul
 

DeletedUser3919

ma baieti

pe acest topic se stabilesc clasamente!!!!!!!!!

Probabil se discuta ca se stabilirea lor se face in alta parte

Si ca tot s-a facut ceva offtopic, nu ma pot da nici eu in laturi :)

Dupa cum unii stiti, pe mine ma intereseaza mai mult omul din spatele jucatorului decat jucatorul in sine.

Dupa cum stiti lumea 5 a facut un an pe 13 martie ,iar din lipsa de timp nu am putut , posta atunci

Deci am sa foloses acest topic pentru un p&p asupra top 10 a jucatorilor

1 rainn21 UNIQUE 7.753.148 691 11220
2 davidcdd79 UNIQUE 7.105.143 640 11102
3 Leul999 UNIQUE 6.895.542 665 10369
4 Kastravete L.O.D. 6.803.747 647 10516
5 serban-bantu R~W 6.511.987 553 11776
6 modor UFO 6.337.739 634 9996
7 Shukaru1 R~W 6.333.587 592 10699
8 ALIAT WANTED 6.247.650 519 12038
9 Scorpio23 newage 6.087.708 659 9238
10 setzel UNIQUE 5.994.994 570 10518
Peseu aceasta opinie este personala !


1. Il iubesc fiindca are timp sa se certe cu mine (de fapt eu sa ma cert cu el) in timp ce se afla la munte cu prietena :p
2. nu cunosc
3. nu cunosc
4. Cred ca ii place mult singuratatea :) Desi a fost mereu in zona, nu prea i-am simtit prezenta.
aaaa.... a luat un sat rezervat de mine :(
5. nu cunosc
6. nu cunosc
7. nu cunosc
8. Reformulez putin ceea ce a zis Setzel... adica ii place sa profite de orice greseala, chiar daca e si aliat :)))
Oricum, e de admirat rabdarea lui... e singurul jucator din top 10 care a avut rabdarea sa-si ridice toate satele la maxim :D
9. nu cunosc
10. Il iubesc fiindca sta in boxeri la discutii cu mine cand mai are 10 min pana la intalnire.... si nu se supara pe mine chiar daca il aduc uneori la limita (dupa a lui zicere) :D

si-l iubesc si pe zmeurik fiindca ma suporta :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10145

Din top 10 putem spune ca face parte GASCA NEBUNA =))). Zic toata gasca...deoarece pe ei nu ii intereseaza punctajul ci jocul de echipa. Daca contesta cineva acest lucru sa spuna, ca ne mutam langa el si va simti puterea Nebunilor. Mai nou catiusa resimte acest lucru. Cine e urmatorul pe lista ??? ?:)))
 

DeletedUser

acest top 10 nu trebuie alcatuit dupa numarul de puncte :) ..... numarul de puncte este doar un factor dupa care se stabileste topul 10 ..... mai conteaza topul acela al atacatorilor , deciziile luate si alte lucruri ...... acum fiecare are o parere :)
 

DeletedUser

as mai vrea pe cineva mai vechi sa se pronunte cu privire la clasament

rainn?
 

DeletedUser

Top, top, top Rusinica :))
Sau topul inobilarilor interne.

faceti si o tema noua - top laudarosi. acolo o sa fie "bataie" mare :D
 

DeletedUser

plawyer
Member


stai prost cu vazul? sau postezi doar asa ca sa te dai important?
 
Sus