Top 10 Playeri L5->Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser6843

Top 10 capabili

1.brad1-superman sau eroul +SAS+
2.Vorax-Nu am pomenit la nimeni in afara de el o onoare maxima in acest joc.
3.SSLazio-Unul dintre cei mai experiementati jucatori din acest joc-DE CE SA NU RECUNOSC,SAS CRESTEA IN TEREN DATORITA APORTULUI SAU!
4.rainn21 -Mi-a dat mesaj pe telefon de dimineata sa il pun si pe el in top 10 favoriti...nu i-am dat mesaj pentru ca nu mai am credit ii spun aici,un jucator foarte bun,un lider bun,cateodata cam infumurat,dar e super ok,are toate caracteristicile unui lider,un mic defect dar nu il postez aici.go go boss
5.raduica-am inteles ca el a sustinut granita cu M.T.,el a deschis topicul atunci,e clar ca il ardeau manutele la cat avea sa fie de activ pe acea granita,e ok,un player valoros.
6.Master Death-am intercationat de cateva ori prin mesaje cu el,gandeste in perspectiva si din cate arata rangul,inca un jucator valoros.
7.mitel68-idolul meu de la inceputul lumii 11,am interactionat decat de 3-4 ori prin mesaje,dar stiu ce putea dumnealui.
8.furgoneta-nici nu cred ca a auzit de mine,dar a fost un super player.
9.Shinobi666-nu am interactionat niciodata cu el si nici el cu mine,observ ca este activ,"rece" il duce capul,jos palaria.
10.E de ajuns.






Top 10 pupi`

1.aikon-unicul moderator :).
a.Ne-a tras teapa cu HOPE,candva pe lumea 11 pentru ALIAT,ALIAT fiind destul de important pe RL,l-a trimis sageata pe aikon ca sa ii faca treaba,aikon a dat din codita ca poate se alege si el cu ceva si ne-a tras-o cu HOPE,demonstrandu-ne ca totusi avem si conducatori care se duc la dusmani si ca punem suflet degeaba si ca Atheon nu luase decizia sa renunte degeaba.Noi eram in ceata, NOI nu aveam cum sa controlam acel k de la zile distanta si nu reprezentam nici o impunere in zona.
b.Jocul avanseaza,de la trecut fete la profile ca si aliate personale(disperarea) am trait sa vad si fete la semnaturi :)) si cat mai elevate semnaturile,noroc cu "aforisemele de pe google",am observat la el ca E la moda.
2.Styrix-are rost sa ma repet?.... .... .... fara onoare.
3.profaMaria-are rost sa ma repet?.... ...... un personaj in plus in acest joc.
4.ibrb tati,daca nu atacai cu SSLazio erai pa-pa demult.La cat de slab am fost,cand atacai tu eram relaxat.
5.Alexutzu29 cred ca esti acelasi cont cu Styrix,onoare 0,ai fost liderul unui trib si acum joci la dusmani :)),nu ai nici o perspectiva in viata.
6.rko emmiy-un jucator care si acum are rangul Monicai sau poate al sitterelor sale actuale.
7.Thor68- un matur cu minte de copil

Nu apreciez multa lume si doar pe cei de mai sus nu i-am inteles,poate mai sunt si altii,dar nu imi pica acum "fisa".
Rog sa nu mi se inchida topicul,denumirea sa este: Top 10 Playeri L5->Dezbatere
Sunt doar parerile mele.
 

DeletedUser

multumesc stranutelu sincer sa fiu nu ma asteptam sa ma cunosti la cat de mic sunt in comparatie cu alti, acum ca ma bagasi inseama vrei sa ii sperii pe astia de ma critica ca sunt un mare player
 

DeletedUser

o mica mentiune care s-ar putea sa fie inexacta deoarece din cate am inteles pe contul respectiv ar fi altcineva. dar daca e acel alexutzu29 care a inceput si pe care il stiu de pe lumea 3... e un copil. dar un copil care stie acest joc cum poate nu il stiu multi. si un copil la care am gasit atata bun simt si onoare cum mi-as dori poate sa avem mai multi :)
 

DeletedUser

@Miss stranutelu..ai putea sa te treci si pe tine cap de lista la top10 ``pupi``..:)
Ti`ai batut joc in desfiintarea noi de munca multor jucatori..drept dovada , o parte din ei continua sa joace pe L5..
Pffffuai..debia pe 6 m`ai trecut?:(
Ma dezamagesti..meritam sa fiu pe primele locuri dupa mintea ta..
``rko emmiy-un jucator care si acum are rangul monicai sau poate al sitterelor sale actuale``
Unde era mister moralitate L5?
Ai facut si tu magarii..eu sincer pe toata existenta mea in acest joc , n`am facut decat 2 chestii de care imi este rusine..
Tu?
Stii sa numeri pana acolo?
Nu vreau sa reiau povestea Atheon/NOI..WANTED a fost superior NOI..asta este clar..daca Atheon a dat stergere , eu si inca cativa care au fost destul de activi in acest joc ar fi trebuit sa ne batem joc de munca noastra si sa dam stregere?Ma rog..nu reiau povestea..

Tinand cont de aberatiile pe care le`ai spus acum si de`a lungul vremii..MISS stranutelu , stai jos! 4!
 

DeletedUser6843

Apreciez :)).
Din cei care au dat stergere cred ca cel mai mic de varsta a avut 18 ani,apoi 25 apoi peste 28 de ani,restul deduci tu.
Sunt foarte fericit,in viata mea nu am luat o nota asa de mare :X.
Next.

o mica mentiune care s-ar putea sa fie inexacta deoarece din cate am inteles pe contul respectiv ar fi altcineva. dar daca e acel alexutzu29 care a inceput si pe care il stiu de pe lumea 3... e un copil. dar un copil care stie acest joc cum poate nu il stiu multi. si un copil la care am gasit atata bun simt si onoare cum mi-as dori poate sa avem mai multi :)

Era onorabil sa stearga contul daca era sau sa lupte cum ar fi visat sa lupte colegii sai,nu?
Ca lider impui cateva chestii,daca nu le poti duce la final....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dupa ordinea lui stranuletu...

5.corect,a pierdut cateva sate initial dar a recuperat din plin,a avut si noroc de colegi activi gen setzel,andery,zeke dar nu vad lucrul asta ca pe un minus:)
6.e singurul cont pe care am stat si eu sitter si a avut peste o mie de atacuri de la sas.nu a pierdut niciun sat.nu am ce comenta,stie jocul,bravo lui
;)
8.a beneficiat de foarte mult sprijin trimis,fie de la aliatii nostri,fie chiar de la jucatori care erau in MT pe vremea aceea dar a fost singurul jucator din dhbm (de pe granita cu mine) care a dat un atac de recuperare la secunda dupa ce-i tocasem sprijinul de pe satul respectiv

pe contul lui alexutzu nu mai este posesorul de drept,nu stiu exact cine este desi am banuielile mele;)
 

DeletedUser

1.aikon-unicul moderator :).
a.Ne-a tras teapa cu HOPE,candva pe lumea 11 pentru ALIAT,ALIAT fiind destul de important pe RL,l-a trimis sageata pe aikon ca sa ii faca treaba,aikon a dat din codita ca poate se alege si el cu ceva si ne-a tras-o cu HOPE,demonstrandu-ne ca totusi avem si conducatori care se duc la dusmani si ca punem suflet degeaba si ca Atheon nu luase decizia sa renunte degeaba.Noi eram in ceata, NOI nu aveam cum sa controlam acel k de la zile distanta si nu reprezentam nici o impunere in zona.
b.Jocul avanseaza,de la trecut fete la profile ca si aliate personale(disperarea) am trait sa vad si fete la semnaturi :)) si cat mai elevate semnaturile,noroc cu "aforisemele de pe google",am observat la el ca


Nu comentez, sincer si nu e atac la persoana sau jignire cosider ca nu are rost sa ma cobor la nivele prea joase de inteligenta.
E un joc de strategie. M-am jucat m-am distrat. tu ? ai pierdut.
Hope a fost un trib frumos nu v-am tras in piept cu nimik Fuziunea a fost facuta deoarece nu avea nimeni timp de conducere eu aveam probleme personale.

Oricum stranutelule sincer chiar nu stiu ce mai cauti pe forum aici. nu ai nici o legatura iti dai cu parerea sa te afli in treaba.

Semnatura??? :)))) ce fete am eu la semnatura??? ce aliante personale am pe triburile ???? iti zic eu nici una ... cine era trecut acolo era pentru ca la un moment dat m-au ajutat punct.

in concluzie pe locu doi la cei mai slabi si nesemnificativi jucatori Stranutelu pe primu loc nu s-a clasat nimeni. Nici macar in topu asta nu esti pe 1 chiar daca esti singur in top .
 

DeletedUser6843

Nu comentez, sincer si nu e atac la persoana sau jignire cosider ca nu are rost sa ma cobor la nivele prea joase de inteligenta.
.

Apoi ai continuat.


Oricum stranutelule sincer chiar nu stiu ce mai cauti pe forum aici. nu ai nici o legatura iti dai cu parerea sa te afli in treaba.

Am facut un topic si am zis sa postez,care e problema?

Semnatura??? :)))) ce fete am eu la semnatura??? ce aliante personale am pe triburile ???? iti zic eu nici una ... cine era trecut acolo era pentru ca la un moment dat m-au ajutat punct.

Eu vorbesc de semnatura ta de pe extern,in joc am avut si eu :p,adica deja esti primul "avansat"



in concluzie pe locu doi la cei mai slabi si nesemnificativi jucatori Stranutelu pe primu loc nu s-a clasat nimeni. Nici macar in topu asta nu esti pe 1 chiar daca esti singur in top .

Cauti pe google prea multe aforisme si citate ca sa ne mai dai cate un citat din cand in cand si ai dat si de aceasta gluma.


Nu ai fos on-topic:p
 

DeletedUser

corect nu am fost on TOpic si nici tu nu ai fost e top10 playeri nu ideeile tale despre x jucatori . eu nu caut nimik pe google in general am simtu umorului .
JustMe din cate stiu e colega cu mine.
 

DeletedUser6843

corect nu am fost on TOpic si nici tu nu ai fost e top10 playeri nu ideeile tale despre x jucatori . eu nu caut nimik pe google in general am simtu umorului .
JustMe din cate stiu e colega cu mine.


Esti dovada vie ca ai ajuns moderator degeaba :p
Eu am dezbatut acolo.
Fa si tu un top acolo si pune-ma primul la aiurea :X
Fa poteca pana atunci.
Next.

din cate stiu e colega cu mine.

Nu ma fa sa ma urc la mintea ta :))

primul avertisment nu a fost suficient ca sa te potoleasca? era necesar si al doilea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

postul l-am sters eu, deoarece stranutelu a primit pedeapsa, si era off-topic. pe aikon il trag eu de urechi :p
va rog sa reveniti la dezbarerile obisnuite
 

DeletedUser

postul l-am sters eu, deoarece stranutelu a primit pedeapsa, si era off-topic. pe aikon il trag eu de urechi :p
va rog sa reveniti la dezbarerile obisnuite

ce frumos
cine posteaza e banat
cine e modertor e tras de urechi:)

nu vrei sa facem invers

si pe viitor ca sa fim egali cine vrea sa comenteze din postura de moderator sa renunte la acest drept si sa scrie ce vrea

ca eu nu inteleg e jocul nostru sau al moderatorilor??

stiu ca e off topic dar unde sa postez???
 

DeletedUser

serban aikon nu era totalmente off-topic.
i-a citat regulamentul lui stranutelu. numai ca era prea tarziu. el deja avea avertismentul dat.
si acum sa nu zici ca moderez dupa ureche, pentru ca asta chiar nu accept
 
Sus