Top 20 in viitor

DeletedUser4349

hai ca mi-ai dat gaura...te dai mare ca tribu' tau a ajuns pe 19 doar pt ca un jucator de 1 mil pct a intrat la voi?

parerea mea e ca el pierde din potentialul sau daca ramane la voi
 

DeletedUser7458

in 2 3 luni die. va ajunge pe locul 1..

MT. momentan sunt pe 8 in alea 3 luni vor ajunge pe 18!!!

TLB curand vor cobora simtitor de pe locul 4

scitii vor ramane pe locul doi cel putin alte 2 3 luni dupa ce die. ii detroneaza

curand harta l3 se va revolutiona!!!

azi sunt Nostradamus!!!
 

DeletedUser3357

in 2 3 luni die. va ajunge pe locul 1..

MT. momentan sunt pe 8 in alea 3 luni vor ajunge pe 18!!!

TLB curand vor cobora simtitor de pe locul 4

scitii vor ramane pe locul doi cel putin alte 2 3 luni dupa ce die. ii detroneaza

curand harta l3 se va revolutiona!!!

azi sunt Nostradamus!!!



Parca zicea Sarmulita ceva de acest viitor, cand a inceput razboiul Die. vs SWAT
 

DeletedUser7458

tlb nu stiu cat... depinde ce rol vor juca scitii !!! adica pe cine isi va irosi trupele ca sprijin!!! decat sa sprijini doua triburi (puternice) pentru ca iti sunt aliati si ambele sa piarda razboaiele... mai bine alegi sa sprijini doar un trib din cele doua..

mt cum este un trib mai inactiv ca tlb va scadea mult mai mult in clasament decat tlb!!

se va ajunge la ceva de genu " Noi contra tuturor!!! "

MENTIONEZ INCA ODATA CA ASTA ESTE IMAGINEA MEA ASUPRA LUMII 3!!! asa consider eu ca vor decurge lucrurile de acum incolo!!!
 

DeletedUser

te inseli rau baiatule...
daca M.T. cade...crezi k nu vor fuziona cu scitii?
M.T. e singurul trib kre a fost alaturi de scitii la bine si la rau...

multi ffff multi vor intra la scitii....
TLB -M.T. -Scitii....vor ramane inca o vreme buna in top...
cat despre ANTS...prevad un viitor sumbru:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
deocamdata tot va laudatzi cu statisticile voastre.....dar...
termina scitii cu BURN....=SEL= cred k abia mai rezista...
si dupa aia cine urmeaza?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
oare oare cine?
copilasii din ANTS....:):rolleyes::rolleyes::rolleyes:...scuze...veteranii....aia cu oase rupte:):rolleyes:

cat despre M.T.....vb baloane...scuteste'ne de parerile si strategiile tale banale...


hai sa vb despre top 40 jucatori...
acolo ai sanse si tuh.....bineinteles...la ultimii 40....:):rolleyes:
vis3z....am incredre'n tine...:D:cool:
 

DeletedUser

=SEL= o sa mai reziste mult si bine acolo.a inceput curatenia de vara si o sa scapam de toate gunoaiele si o sa ramanem in top.si sa stitii ca Scitii castiga razboiul cu SEL si prin recrutari nu numai prin cuceriri:mad:
 

DeletedUser7458

si ce rezolva daca fuzioneaza cu scitii?? NIMIC!!! cand spui ca se ocupa scitii de ants.. sa stii ca nu este ca si cum ai spune LASA CA MA OCUP EU DE VOI!!! deci nu te mai lauda asa mult cu alte triburi...

tu ai fugit din l3t doar ca sa prinzi pna-ul cu noi!!! asteptand sprijinul din mt!!! L A S


si sa stii ca tu nu ai contribuit cu nimic in ceea ce au construit MT si SCITII!!

daca vrei sa te scutesc de parerile mele.. cel mai bine nu mai citesti ce postez eu!!
 

DeletedUser

si ce rezolva daca fuzioneaza cu scitii?? NIMIC!!! cand spui ca se ocupa scitii de ants.. sa stii ca nu este ca si cum ai spune LASA CA MA OCUP EU DE VOI!!! deci nu te mai lauda asa mult cu alte triburi...

tu ai fugit din l3t doar ca sa prinzi pna-ul cu noi!!! asteptand sprijinul din mt!!! L A S


si sa stii ca tu nu ai contribuit cu nimic in ceea ce au construit MT si SCITII!!

daca vrei sa te scutesc de parerile mele.. cel mai bine nu mai citesti ce postez eu!!


aoloo...
pai eu te rog sa nu vb despre mine..atata timp cat nu ai dat nici un atac pe mine....si nu ai contribuit la caderea mea...
si nu am fugit din L3T k sa prind PNA'u....daca vrei va mai zic odata...k am fost concediat....dar stai k cer ivnitatie si itzi arat privirea de ansamblu....

si cum "am fugit" din l3t in M.T.....puteam sa fac tot asa...puteam sa merg in SWAT...sau cine shtie poate chiar in Die.
(...si atunci ma intreb eu....oare ma mai atacatzi?....)

chiar si in ANTS'u vostru puteam sa intru....
dar i'am, zis de 1000 de ori la danezu k nici in ruptu capului...

mai bine mori in picioare
decat sa traieshti in genunchi...

sau una mai dura....k sa invatzati de la mine caracter....

"decat toata viata fraier....
mai bine o zi rege:)..."
 

DeletedUser7458

veneai in ants doar ca sa fii inobilat intern :))...

oare de ce te-au dat afara din l3t?? :)))))))) de bun lider ce erai!!!



vorbesc despre tine pentru ca tu continuii sa vorbeste despre mine si la adresa mea!!... si nu tin minte sa fi vazut vrun atac din partea ta.. sau macar din partea l3t sau MT... eu de bine de rau ce am prins pe langa mine am inobilat... tu ?? :)).. a stai ca asta ar insemna sa inobilezi tot ants si ls-ax :))..
 

DeletedUser

veneai in ants doar ca sa fii inobilat intern :))...

oare de ce te-au dat afara din l3t?? :)))))))) de bun lider ce erai!!!



vorbesc despre tine pentru ca tu continuii sa vorbeste despre mine si la adresa mea!!... si nu tin minte sa fi vazut vrun atac din partea ta.. sau macar din partea l3t sau MT... eu de bine de rau ce am prins pe langa mine am inobilat... tu ?? :)).. a stai ca asta ar insemna sa inobilezi tot ants si ls-ax :))..

mancati'as satele....
du'te naibii de simpatic ce eshti:rolleyes::D
auzi mah la el...io nu am atacat ANTS sau LS-AX?


baiatule'..lasa'te de joc...k nu'i de tine...
io de knd joc triburile cu ls-ax m'am luptat:)

u ?

u stai cu harta albastra..si knd mai apare un sat de barbari...sari pe el...te certzi cu juma' din trib....si daca ai noroc il iei....daca nuh....ghinion...mai astepti o luna...
dar vb asa intre noi....cate sate ai luat de la dusmani?
 

DeletedUser

si uite dovada:)
scriu cu bold....sa vezi si tuh si "generalii" din ANTS....

25.04.
19:45 Regele Thomas a fost concediat de către Foreverlost.
_____________________________________--
26.04.
01:06 BLAZE S.A. a modificat drepturile şi titlurile lui Regele Thomas.
25.04.
19:57 Regele Thomas s-a ataşat tribului.
25.04.
19:57 Regele Thomas a fost invitat de către HEAVEN AND HELL.
----------------------------------------------------------



altceva?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser7458

sincer acum cred ca vro 50 de sate!!! numa vro 20 si, am luat de la spa :D..
 

DeletedUser

aoloo...
felicitari....

e fain sa iei sate de la margine hartzii si sa le creshti nuh?
apoi sa iei sate de la SPA...de la aia kre is atacati de intregu' ants...

intradevar e o realizare....:)
 

DeletedUser7458

pai uite sa intelegi .. nu conteaza cum faci punctele... important este cum le pastrezi!!! (sau le inmultesti) am fost nevoit sa ma limitez la sate parasite.. pentru ca altceva nu gaseai in zona decat albastru... nu inteleg ce este rau in faptul ca ma adaptez la situatie!!!
 

DeletedUser

pai uite sa intelegi .. nu conteaza cum faci punctele... important este cum le pastrezi!!! (sau le inmultesti) am fost nevoit sa ma limitez la sate parasite.. pentru ca altceva nu gaseai in zona decat albastru... nu inteleg ce este rau in faptul ca ma adaptez la situatie!!!


pai?
albastru..daaaaaah
ia un sat la granitza...blindeaza....calculeaza 500 de atacuri kre sa intre in aceashi minut....pe 3 jucatori....tinteaza 3 sate....trimti nobili de la acel sat din apoipiere....


de ex...
 

DeletedUser7458

pai daca ai folosi twstats sa vezi pe unde am sate ai intelege!!!..

nu mi-am permis sa ma extind in zona pentru ca am avut defensiva ocupata!!! si mai nou toate trupele au fost ocupate!!!
 

DeletedUser

nush la ce te referi.....
dar in fine...

contul tau....tribul tau....satele tale..

viitorul tuturor...
 
Sus