Top 20 in viitor

  • Autor subiect DeletedUser8950
  • Data de început

DeletedUser

sa vedem...oricum sate voi mai pierde dar vor fii recuperate in cel mai scurt timp
nu am mai vazut asa noobi incat sa atace sa mi ia toate satele dar s anu poata pastra nici macar unu

si mai am nevoie de sprijin sorinelhd insa am si eu cativa prieteni cu care mai colaborez si ma ajuta
cand nu se poate cu sprijin se poate prin recuperarea satelor
 

DeletedUser8950

sa vedem...oricum sate voi mai pierde dar vor fii recuperate in cel mai scurt timp
nu am mai vazut asa noobi incat sa atace sa mi ia toate satele dar s anu poata pastra nici macar unu

si mai am nevoie de sprijin sorinelhd insa am si eu cativa prieteni cu care mai colaborez si ma ajuta
cand nu se poate cu sprijin se poate prin recuperarea satelor

Ti-am dat privat sa-ti explic cum sta treaba!
 

DeletedUser

Cine zicea ca nu il voi detrona pe adaescu il invit sa se mai uite o data
 

DeletedUser

si acum hai:
"as vrea sa multumesc lu mama, lu tata si fraierior de au trimis trupe in satele mele" :D
 

stou

member
Scor reacție
0
Eu asa de felul meu probabil sunt mai noob si nu prea inteleg jocul asta !!!Sau motivatia pentru care tot apar atatea triburi ca ciupercile dupa ploaie!!!
Cel mai bine hadeti sa desfiintam toate triburile si sa nefugarim toti colegii pe harta!!
CE FAIN AR FI :rolleyes:
 

DeletedUser

Cum ar fii lumea fara triburi :D ?

Fiecare jucator sa joace pentru sine, fiecare jucator sa aiba restrictionat accesul la profilul vecinului de pe harta, si mesajele sa fie limitate (4-5 pe zi)

Sa fie limitat numarul de acaparare a satelor .. in functie de marimea fiecarui jucator atatea sate sa poata inobila .. pe zi

Ex. player ION - 3.4 mil puncte ... sa poata inobila 34 de sate maxim intr'o saptamana!

Sunt ogramada de idei, dar putini oameni care si le enumera .. si nu vreau sa fac haz de necaz .. dar relatia dintre admin-jucator .. **** .. e prea strica.

Acum nu zic ca un admin trebuie sa inghita orice gluma proasta spusa .. inse asa .. la glumele de bun simt.. trebuie raspuns tot cu glume de bun simt!
 

DeletedUser7072

sa speram. eu ,umcesc din greu pt asta. tocmai am mai luat un sat din united
 

DeletedUser10256

las blestemat... ca sar putea urmatoarele saptamani :Dsa se lase cu ''sange'' pe k46:))
 
Sus