Top 20 in viitor

  • Autor subiect DeletedUser8950
  • Data de început

DeletedUser10256

...

Salutare... Hmmm ce parere aveti de M.T.... SR... Olimp....etc



Prea mult s-a discutat de triburile din top10:D
 

DeletedUser8950

Salutare... Hmmm ce parere aveti de M.T.... SR... Olimp....etc



Prea mult s-a discutat de triburile din top10:D

M.T. va face fuziune cu 300 cred...Iar olimp i s-a propus o fuziune...Dar nu mai stiu cu cine:),despre SR nu stiu nimic;)...Da de tribul meu NOBIL ce zice-ti?:)
 

DeletedUser10256

Am inteles ca si ei sunt presati de 300/WAR pt fuziune... iar cei din NOBIL nu prea doresc sa fuzioneze:D
 

stou

member
Scor reacție
0
Da olimpul va fuziona cu F.M insa o rugaminte dar si un avertisment !!! Respectati regulile aliantelor !!! Refugiatii nu vom inceta sa ii atacam !!! Iar daca ne ve-ti trata de sus nu uitati se mai schimba roata !!!! Asa ca va rog respectati alianta ce o aveti cu noi !!!!!!
Si daca ii veti sprijini incontinuare s-ar putea sa incepem si noi sa sprijinim asa la pocneala jucatori pe care voi nu ii doriti in preajma !!!!!
 

DeletedUser

nu stiu de unde auziti atatea....credca aveti cate 4 perechi de urechi
 

DeletedUser

Nu ma mai critica tu ca n-am scris corect.Poate m-am grabit,mai sti?

Da de tribul meu NOBIL ce zice-ti?:)
Nu zice-m mai nimic domnu' eroare de scriere aka typo for you.

nu stiu de unde auziti atatea....credca aveti cate 4 perechi de urechi
Daca nu au 4, sigur au asa:

big%20ear%5B3%5D.jpg


:D
 

DeletedUser

let's get back on track people



1 Omerta
2Omerta
3 Just
4Omerta
5JUST
6Omerta
7 Omerta
8Omerta
9 EC
Restu nu conteaza:))
 

stou

member
Scor reacție
0
Un trib interesant mi se par Lupii~ Bine inchegat insa putini membri dar capabili!!! Daca nu vor fuziona au un viitor bun !!!!
 

DeletedUser10098

Nobil pt moment e un trib stabil, care creste incet dar sigur ...
Norocul nobil, sa ii spunem asa este ca se situeaza in mijlocul celor din 300 ... lucru care are 2 avantaje : 1. 300 e un fel de tampon intre Nobil si triburile pe care le vedeti cu rosu pe harta. 2. celor din 300 le convine alianta cu voi foarte mult pt ca au granite de aparat, daca ar rupe-o, ar mai avea o zona de conflict in interior, si nu stiu daca ar face fata.

so... :D top 20 in viitor :p
 

DeletedUser8950

Nobil pt moment e un trib stabil, care creste incet dar sigur ...
Norocul nobil, sa ii spunem asa este ca se situeaza in mijlocul celor din 300 ... lucru care are 2 avantaje : 1. 300 e un fel de tampon intre Nobil si triburile pe care le vedeti cu rosu pe harta. 2. celor din 300 le convine alianta cu voi foarte mult pt ca au granite de aparat, daca ar rupe-o, ar mai avea o zona de conflict in interior, si nu stiu daca ar face fata.

so... :D top 20 in viitor :p

Suntem cativa jucatori foarte buni unul langa altul...Deci am produce multe daune,dar 300 ne este aliat si ne va fii aliat in continuare:)
 

DeletedUser

Un trib interesant mi se par Lupii~ Bine inchegat insa putini membri dar capabili!!! Daca nu vor fuziona au un viitor bun !!!!

Lupii sunt o mana de oameni care si-au atins asa numitul "vis"
Ei au ajuns intr'un trib pe care-l conduc dupa bunul lor plac, este un trib model organizat, cred ca ar trebuii sa fie exemplu pentru triburile mamut.
In restu numa' de bine!
 

stou

member
Scor reacție
0
Bunica din Cuba batete frate peste gura !!! Nu triburile Mamut va rog nu va luati dupa Bunicuta !!! Cat mai multi membri insemna o puterea tot mai mare !!! Va rog
nu uitati sa faceti recrutari la greu !!!Si daca este posibil sa va imprastiati cat mai mult !! Recrutati de pe toate K-urile !!
Doamne cum sa dispara triburile Mamut !!! Noi cu ce am mai trai !!!! ????:rolleyes:
 

DeletedUser

Stai linistit nea' stou, ca oricat mi-as bate gura.. triburile mamut nu se vor dizolva :D:D:D
 

DeletedUser5712

Gresit :)), asta pt cei care nu stiu, in februarie mi-a fost spart contul, ce s-a intamplat cu satele mele banuieste toata lumea, si atunci tribul EC a fost desfintat ;)...dar dupa 2 zile era la loc si tot pe primul loc, de la inceputul lui decembrie anul trecut cand EC-ul a ajuns pe primul loc, doar atunci a mai coborat, si asta pt ca s-a dizolvat :p
 
Sus