TOP 20 Jucatori

DeletedUser

Sunteti paranoici :)

gaby are dreptate :)

cel mai mult imi place cand lumea comenteaza in necunostiinta de cauza ...
dar si mai grav, dupa ce au aflat adevarut tot comenteaza.
sunt si eu pe Lumea asta (cu alt nume) si daca as putea sa iau primele 5 sate si sa am 0 la agresori ar fi perfect.
(stati linistiti, am tribul care ma sprijina)

si dupa aia o sa apara la ODA pana va plictisiti.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
gaby are dreptate :)

cel mai mult imi place cand lumea comenteaza in necunostiinta de cauza ...
dar si mai grav, dupa ce au aflat adevarut tot comenteaza.
sunt si eu pe Lumea asta (cu alt nume) si daca as putea sa iau primele 5 sate si sa am 0 la agresori ar fi perfect.
(stati linistiti, am tribul care ma sprijina)

si dupa aia o sa apara la ODA pana va plictisiti.

n-ai ce sa le ceri :D
lasa-i sa faca ODA in continuare , si apoi sa se intrebe de ce ala de pe locul 1 are 100 sate si ei abia 10 :))
 

DeletedUser

Nu ati inteles ... cine a zis ca trebuie sa fi in top la ODA ? Problema este cum se explica ca ai 2 sate luate ambele aprox 4k pcte fara sa ai macar peste 1k inamici invinsi , hai ca inteleg ca unu ti l-a golit ionel , dar si pe celalt , ceva ii putred ... Si nu imi spuneti ca unu de si-a facut sat de 4k nu are trupe deloc pe el . Acolo bat eu . Ce aberati cu ODA numa voi stiti ...

LE . Astia de va simtiti cu musca pe caciula sa stiti ca nu va face mai putin vinovati faptul ca veniti aici cu scuze ieftine , nu suntem prosti si observam ce se intampla , diferenta e ca acuma nu ne mai prea pasa si pana la urma toti putem trisa , hai sa vedem care e mai bun la trisat , ce numa voi nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42927

Nu ati inteles ... cine a zis ca trebuie sa fi in top la ODA ? Problema este cum se explica ca ai 2 sate luate ambele aprox 4k pcte fara sa ai macar peste 1k inamici invinsi , hai ca inteleg ca unu ti l-a golit ionel , dar si pe celalt , ceva ii putred ... Si nu imi spuneti ca unu de si-a facut sat de 4k nu are trupe deloc pe el . Acolo bat eu . Ce aberati cu ODA numa voi stiti ...

LE . Astia de va simtiti cu musca pe caciula sa stiti ca nu va face mai putin vinovati faptul ca veniti aici cu scuze ieftine , nu suntem prosti si observam ce se intampla , diferenta e ca acuma nu ne mai prea pasa si pana la urma toti putem trisa , hai sa vedem care e mai bun la trisat , ce numa voi nu ?

Sa luam in calcul si urmatorul lucru:poate rogi un coleg sa se bage in fata pentru tine cu curatarea,sa te ajute sa iei sat si tu te revansezi :).Putina gandire si iti dai seama.
 

DeletedUser

Sa luam in calcul si urmatorul lucru:poate rogi un coleg sa se bage in fata pentru tine cu curatarea,sa te ajute sa iei sat si tu te revansezi :).Putina gandire si iti dai seama.

Si eu care credeam ca un jucator de **top 20** e instare sa ia un sat singur , bine fie cum spui tu , il curata cineva , poate cel care vrea satu e pe deff , fie , dar si cand a luat al 3-lea sat a fost curatat de altu ?? Si stai ca asta e doar inceputu .
 

DeletedUser39522

In curand se deschide si sezonu la inobilari internet sa vezi atunci jucatori
 

DeletedUser

Cineva a spus ca unii jucatori din top 20 sunt terminati,asa de curiozitate as dori sa stiu de ce a spus asta :D Adica daca cineva e in top 20 =)) nu inseamna ca e automat un terminat.
 

DeletedUser39522

Cineva a spus ca unii jucatori din top 20 sunt terminati,asa de curiozitate as dori sa stiu de ce a spus asta :D Adica daca cineva e in top 20 =)) nu inseamna ca e automat un terminat.



tu invata sa faci diferenta intre unii si toti...(ii bagi pe toti in aceeasi oala)
 

DeletedUser

Nu ii bag pe toti in aceasi oala asta s-a inteles in ultima parte imi cer scuze :D doar am intrebat de ce cineva a spus ca unii sunt terminati,nu imi permit saii spun unui player de pe top 20 ca e un terminat,in primul rand din respect,eu fiind un newbie pe jocul asta si pentru ei care probabil au stat nopti la pc sau au intrat aproape non stop pe joc,ori poate au bagat si bani in joc pentru asta.
 

DeletedUser

Nu ai cum sa respecti pe cineva ca e bun pe un joc , poti sa il respecti daca il cunosti si indradevar merita respectul tau sau faptele lui au castigat respectul tau , faptul ca esti bun pe un joc nu te face o persoana respectabila , nu e vorba numa de asta , faptul ca a stat ore la pc e problema lui , nu vad ce ai de respectat la cineva care pierde timpu , il poti respecta eventual daca a fost un dusman care a luptat corect sau un prieten care nu te-a lasat la greu .

Nu am afirmat ca toti din top nu ar juca corect , ca sa ne intelegem :) , pe langa asta am dat si cateva exemple concrete !
 
Sus