top 20-opinii

DeletedUser

Buna. Am venit sa va explic cum sta treaba cu L³T.

Acest trib s-a nascut din ideea lui Edil Casa si subsemnatul Peak.

Eu fiind un fost "Capitan pe Zona" am avut discutii cu conducerea tribului LS-AX... prin care am ramas suparat pt ideea ca n-au vrut sa recruteze jucatori precum e Edil Casa. Edil Casa, pe vremea aceea era in PZBNZ impreuna cu cativa colegi de-ai nostrii. Dupa ce s-a infiintat tribul Akkad am plecat din LS-AX. Peste cateva zile urma deja primul razboi. LS-AX contra Akkad. Noi eram putini ca si acuma (inca tot suntem "prea" multi :p ). Lupta nu era castigata de ei. Am ramas toti cu putini pierderi. Dupa ce am trecut ultima data de razboiul cu LS-AX , "numerosul trib" Apasii , si Gemina acuma pot spune ca tribul s-a organizat destul de acceptabil pt zona ei. Intotdeauna aveam cate 1-2 razboi(e).

L³T NU este o academie. MT este un grup de prieteni a celor din tribul Akkadieniilor.
L³T are diplomatie proprie. Dusmani proprii...


Stiu ca a fost razboi dupa ce ai plecat ca ai luat toti membrii LS-AX din zona ta in Akkad

Jucatorii acestui trib sunt dedicati jocului chiar daca unii trebuiau invatati la inceput. Activitatea e cat de cat acceptabila in trib. Inactivii sunt innobilati pe loc. Regulamentul e foarte strict (pe care de cateva ori l-am "editat" )


Acuma dupa ce ati vazut un scurt "intro" al tribului L³T da-ti cu parerea;)

Bafta tuturor

Akkadianul
Peak

Stiu ca a fost razboi dupa ce ai plecat ca ai luat toti membrii LS-AX din zona ta in Akkad.
 

DeletedUser

1.scitii - sunt buni, dar vor fi depasitzi in curand
2.Die. -cel mai probabil vor trece pe locul 1 in curand
3.LR - nuj ..rezista pt k sunt multzi si inobileaza intern ..altfel nu ar face fatza..oricum, ii rushinos k un trib cu atatzia membrii sa fie in top 10
4.TLB - sunt fff buni, merita tot respectul ..numarul de membrii + rankingul
5.N.W.O.- au jucatori buni dar si n00bi cu gramada ...cred k vor cadea kteva locuri in curand
6.M.T.- desi suntem dusmani, tot respectul ..jucatori ff buni! dak nu este ink, va deveni in curand trib de elita
7.T.D.K.- ishi lucreaza bine zona
8.SWAT- au suportul T.D.K., si invers ..
9. LeNe- dupa fuziune au cazut ...nu cred k rezista mult in top 20
10.LS-AX - diplomatia ink le permite sa reziste ...sunt jucatori buni, dar n00bi prea multzi trag tribul in jos
11.UV-LA - mamut ...atat am de zis
12.A-NWO- sunt la moda academiile ??
13.PUNKS - din auzite rezista datorita LR ..dak ii adevarat, o sa fie greu sa fie inlaturatzi din zona aia ...is ei n00bi, da is multzi vb aia
14.ANTS - jucatori buni kre au plecat din LS-AX ...pacat k poarta numele de academie
15.EXIT - nu cunosc ..eek! ii pacolo nu ??
16. L³T - trib cu o organizare interna deosebit de riguroasa si bne pusa la punct ..nicidecum academie
17. GEMINA - pacat ...jucatori buni, trib frumos ..dar prea multzi dusmani ...si asta se vede in clasament
18.Aof - nu cunosc
19.ID- nu cunosc
20.BURN - nu cunosc
 

DeletedUser

Haideti sa imi spun si eu parerea. Sper sa nu fiu rautacios:D




1.Scitii - Sunt buni.
2.Die. - Sunt buni.
3.LR - Sunt buni.
4.TLB - Sunt buni.
5.N.W.O.- Sunt buni.
6.M.T.- Sunt buni. :D
7.T.D.K.- Sunt buni.
8.SWAT- Sunt buni.(cel putin conducatorul:D)
9. LeNe- Sunt buni.
10.LS-AX - Sunt buni. (mai ales ca aliati:) )
11.UV-LA - Sunt buni.
12.A-NWO- Sunt buni.
13.PUNKS - Sunt buni.
14.ANTS - Sunt buni.
15.EXIT - Sunt buni.
16. L³T - Sunt buni.
17. GEMINA - Noi! :D:D;)
18.Aof - Sunt buni.
19.ID- Sunt buni.
20.BURN - Sunt buni.


Nu uitati... este doar un joc, tratati-l ca atare!:rolleyes:
 

DeletedUser1627

15.EXIT - nu cunosc ..eek! ii pacolo nu ??
Hehe :) Da am fost... Da am iesit ^^ Mi-am rezervat numele la trib :D :p MoD :D

1. Scitii - Buni... Poate :) Dar se lauda prea mult! :d
2. Die. - JigSaw face o treaba buna :p Ar trebui sa-l pun intr-un ziar in curand :D Pun pariu cã o sã ajungã pe Locul 1 ! :D
3. LR - Eu nu ºtiu cum sunt ãºtia în top... =)) Cã nu sunt în stare de nimic!
4. TLB - Organizaþi, ascultãtori, agresivi :) O sã ajungã pe lângã Die. :D
5. N.W.O. - Parcã am mai auzit de ei pe L1 ºi L2... Hmm... N-au un viitor prea strãlucit :D
6. M.T. - Dacã nu mã lãsam de joc probabil M.T. nu ar mai fi fost p-aici :)
7. T.D.K. - N-am auzit de ei dar am jucat jocul :D Singurul care îl cunosc de la ei e sany x :D Oricum... Poate or ºtii cu ce se mãnâncã jocu :D
8. SWAT - Îmi place numele, îmi place agresivitatea dar nu-mi plac alianþele/pna-urile :D They'r going down!
9. LS-AX - Seamanã cu GD-ul... ªi toatã lumea ºtie ce a pãþit GD-ul pe L2 :D mai ales pe lângã mine =)) (PS: I hate GD)
10. ~DT~ (Dinamitã Team) o sã explodeze cândva... Pe unde's ãºtia ? Prin K11? :))

Restu... Mie lene sã mai descriu... Pe cine mai cunosc... EXIT :D Dacã se þin de treaba serios o sã avanseze deºi cred cã o sã se lase de joc cã e cam booring p-acolo :D
LeNe... :) Vã urez baftã!
PUNKS... Holy crap! ãºtia erau academia academiei EMPIRE pe L2 =)))))) WTF cautã în top =))
BURN... Ai dreaqu plagiatori =)) Mi-a ciordit coco statusu meu de pe mess :(( Eh... O sa fie ceva de capu lor :p Da sa mai evacueze din personal =))
 
Sus