Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
jucatori noi auzi:)

Domnule Kimosabe, cu ce este domnul Robespierre de vina ca unii jucatori din topuri intra cu 10 conturi si un cont "necunoscut" este cel mai bine plasat si cu acela se joaca?:D Nu sunt jucatori noi, sunt multiconturi mai putin cunoscute ale vedetelor :)
 

DeletedUser17308

Domnule Kimosabe, cu ce este domnul Robespierre de vina ca unii jucatori din topuri intra cu 10 conturi si un cont "necunoscut" este cel mai bine plasat si cu acela se joaca?:D Nu sunt jucatori noi, sunt multiconturi mai putin cunoscute ale vedetelor :)

te-ai prins tu repede:)))
 

DeletedUser36141

bre ,e greu tare cu astia din cls :)) ,sa vezi ce va inobilez eu unu cate unu , kimo cu tine incep ca esti cel mai aproape de mine,apoi geaxu :)) ... ghiciti voi cine urmeaza dupa :D
 

DeletedUser17308

bre ,e greu tare cu astia din cls :)) ,sa vezi ce va inobilez eu unu cate unu , kimo cu tine incep ca esti cel mai aproape de mine,apoi geaxu :)) ... ghiciti voi cine urmeaza dupa :D
ce o sa plangeti amandoi curand:))) tu si cu mosul:))
 

Deleted User - 2048663

bre ,e greu tare cu astia din cls :)) ,sa vezi ce va inobilez eu unu cate unu , kimo cu tine incep ca esti cel mai aproape de mine,apoi geaxu :)) ... ghiciti voi cine urmeaza dupa :D

care esti ma, asta asa meserias?...sa stiu sa ma ascund:p
 

DeletedUser12439

tribul noobs a fost facut pe atatea lumi ca ne`am saturat pe el...nu s`a numit el Cnoobs, dar noobs, noobz sau mai stiu eu cum s`o fi numit, tot a fost....aproape pe fiecare lume a fost facut un astfel de trib....Cls s`au adunat 2-3 jucatori buni, in rest jucatori noi.....nu e ceva organizat....vom vedea cat vor rezista....

da,da incepatorilor, bagati bani in pp-uri si de asta sinteti pe primul loc. lasa ca trece ea protectia si vedem atunci:p

baaai, astia din Cls, mai lasati domle' si la altii loc in top 10 jucatori ... chiar vreti sa ocupati tot topul ?

punctele ca punctele, da sa vezi la oda daca o sa mai fie loc.
 

DeletedUser12439

A venit marele jucator sa comenteze!

tu mai bine taci din gura, du-te pe l17 ca numai e habar sa te inobileze. sau poate pe l26 de pcr farmat.toti am fost inobilati/farmati la rindul nostru da macar tacem naibi din gura si nu ne dam mari vedete.

sper sa reusesc ca sa nu iti mai raspund la posibilele replici. sa ai o zi faina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

Ba model2,imi place semnatura ta.Ai gandit-o singur?Adica,inteleg ca romana e grea si ca totusi trebuie sa o folosest desi poate nu o cunosti asa de bine.Dar daca nu sti engleza,scrie naiba in romana.Nu te mai da smecher pe aici cu habar si pcr si mai stiu io cine.Nu l-ai innobilat tu,nu l-ai farmat tu.Deci taci.
 

DeletedUser12439

Ba model2,imi place semnatura ta.Ai gandit-o singur?Adica,inteleg ca romana e grea si ca totusi trebuie sa o folosest desi poate nu o cunosti asa de bine.Dar daca nu sti engleza,scrie naiba in romana.Nu te mai da smecher pe aici cu habar si pcr si mai stiu io cine.Nu l-ai innobilat tu,nu l-ai farmat tu.Deci taci.

ba sa te adresezi la cine vrei tu dar nu la mine.

iar in legatura cu semnatura, odata ca habar nu ai despre ce e vorba si doi putin imi pasa daca e scris gresit sau nu, dar pentru curiozitatea ta dai un search pe google la J. Robert Oppenheimer unul dintre creatorii bombei atomice si vezi daca e corect sau nu. asta inainte sa scrii:p

Intreaba-l te rog pe Kimosabe ce l-a invatat candva un geniu in viata despre ODA. Si-o sa vezi ca daca esti pe primul loc acolo nu e chiar de bine.


nu trebuie sa-l intreb pe kimo, stiu ca nu-e bine la oda sa fii sus la inceput,mai ales daca pierzi multe trupe intr-un atac. da poate mie si celorlarti ne place sa fim acolo.te-ai gandit la asta?

nu ar trebui sa joci jocul asta de placere?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

ba sa te adresezi la cine vrei tu dar nu la mine.

iar in legatura cu semnatura, odata ca habar nu ai despre ce e vorba si doi putin imi pasa daca e scris gresit sau nu, dar pentru curiozitatea ta dai un search pe google la J. Robert Oppenheimer unul dintre creatorii bombei atomice si vezi daca e corect sau nu. asta inainte sa scrii:p


E scrisa gresit gramatical"(Now I am become death=acum eu sunt devenit moarte,corect e Now I became death,desi chiar si asa suna prost death-ul ala acolo).
Da sta la alegerea fiecaruia daca isi fac semnaturi inculte sau nu.)
 

DeletedUser

bre ,e greu tare cu astia din cls :)) ,sa vezi ce va inobilez eu unu cate unu , kimo cu tine incep ca esti cel mai aproape de mine,apoi geaxu :)) ... ghiciti voi cine urmeaza dupa :D




nu , satu lu kimosabie e al meu !


modifica numele de acum moldovene ca vin peste tine !


pune "satu lu sebica"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus