Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

"tinand cont de numarul de continente unde este extins patria si/sau granite, este de inteles numarul de membrii.
recrutarile recente sunt rezultatul 'aliatului' tigers care a fuzionat cu dusmanul comun -X- . Unii nu au fost de acord cu asta si au preferat aici. Timpul va decide daca se merita aceste recrutari sau nu."

Dusman comun ? Eram aliati cu X iar voi NU aveati iesire la ei, eram noi intre voi. Asta numiti voi dusman ?

Sa nu uitam ca noi am inceput razboiul cu helios, voi v-ati alaturat la 1-2 saptamani dupa si tot voi ati decis sa fuzionati cu ei. Ati recrutat intreg helios iar cand nu ati mai avut locuri in trib, ati decis sa infiintati o academie sa ii bagati si pe restul jucatorilor.
Cu toate astea, pe noi nu ne-ati anuntat desi era razboiul nostru.

Eu vorbesc ce am observat din exterior. Nu am cuvant de spus in patria.
cat despre helios nu stiu care e faza. ce stiu de la heliana este ca multi nu au fost de acord cu unele decizii din conducere ale lui silent. iar ea nu a trecut peste hotararile lui din fair play.
 

DeletedUser36503

Nimic nu e corect din ce spui. Divergent (conducatoarea patriei) e un jucator slab care doreste sa duca Patria sus calcand pe aliati.
 

DeletedUser29445

Fiecare cu mijloacele lui :).
Heliana a ramas balta, au lucrato "jucatori aia buni" de care vorbeste cineva mai sus, atat de uniti erau ca au dat bir cu fugiti, nu ii condam dar fiecare sta/se duce intr-un trib doar ca sa fie bine la caldura.

Acum nu putem sa zicem ce trib e mai bun. Inca se formeaza triburile, in afara de Fum si Clasic :) care sau format de ceva timp. Eu ma asteptam la ceva mai mult de cele doua. Oricum prevad pe viitor o fuziune intre cele doua daca merge bine treaba ca aliati.
 

DeletedUser

o sa caut mesajele cand avevali a recunoscut ca nu eu am fost acela.
cand rezervarile lui au fost sterse EU NU ERAM ON. am postat la acel moment loginurile pe forum.
s-a sters rezervarea la 07:00 dimineata parca, si eu am intrat abia la 10:00. i-am dat print screen.
nu mai vorbiti prostii. tu si cu mirina, ca toate conturile la care eram siter erau ale mele.
nu mai prinde fluturi.

pisi doar pentru ca nu i-ai sters-o tu nu inseamna ca nu-i puteai zice lui miss erupe sa i-o stearga... las-o p-asta ca macane. si daca nu i-ai sters-o tu, de ce ai luat tu satu` ? aaa, sa vezi si sa nu crezi, era un sat nerezervat pe harta si culmea, era ala rezervat de avevali dar caruia i s-a sters rezervarea, l-ai luat tu si gata... pura coincidenta, nu ? :) onoraaaabileee :) apropo, din casa cand iesi ? :) te astept prin oras sa facem un asfalt tango ;)
 

DeletedUser

pisi doar pentru ca nu i-ai sters-o tu nu inseamna ca nu-i puteai zice lui miss erupe sa i-o stearga... las-o p-asta ca macane. si daca nu i-ai sters-o tu, de ce ai luat tu satu` ? aaa, sa vezi si sa nu crezi, era un sat nerezervat pe harta si culmea, era ala rezervat de avevali dar caruia i s-a sters rezervarea, l-ai luat tu si gata... pura coincidenta, nu ? :) onoraaaabileee :) apropo, din casa cand iesi ? :) te astept prin oras sa facem un asfalt tango ;)


Eu l-am bagat pe avevali in trib cu toate ca puteam sa ii i-au satul. Si el stie bine asta. I-am dat cred vreo 4,5 sate goale sa le inobileze chiar intre satele mele. Nu il bagam in trib ca sa pun pe unu si altu sa ii stearga rezervarea. Nu ii dadeam sate moca, daca eu vroiam sa imi bat joc de el. Am ajuns cred la 3000 de mesaje cu el. Nu stateam atat de taina cu el, pe cine dam, pe cine curatam, unde ne dezvoltam samd, ca apoi sa imi bat joc de el sa pun sa ii fie stearsa rezevara.

NU MAI PRINDE FLUTURI. Eu stiu ca esti suparat ca te-am dat afara din trib, dar nici chiar asa.
 

DeletedUser17308

Fiecare cu mijloacele lui :).
Heliana a ramas balta, au lucrato "jucatori aia buni" de care vorbeste cineva mai sus, atat de uniti erau ca au dat bir cu fugiti, nu ii condam dar fiecare sta/se duce intr-un trib doar ca sa fie bine la caldura.

Acum nu putem sa zicem ce trib e mai bun. Inca se formeaza triburile, in afara de Fum si Clasic :) care sau format de ceva timp. Eu ma asteptam la ceva mai mult de cele doua. Oricum prevad pe viitor o fuziune intre cele doua daca merge bine treaba ca aliati.

eu nu stiu cum poti compara patria un trib care debia s'a mentinut in top 20 cu clasic si fum triburi care au stat in primele 3 de la deschiderea lumii
Acum sa vedem daca va mentineti acolo,sa vii sa spui ca patria e un trib bun eu zic ca ne cam iei pe toti la misto:)
 

DeletedUser29445

eu nu stiu cum poti compara patria un trib care debia s'a mentinut in top 20 cu clasic si fum triburi care au stat in primele 3 de la deschiderea lumii
Acum sa vedem daca va mentineti acolo,sa vii sa spui ca patria e un trib bun eu zic ca ne cam iei pe toti la misto:)

Mancateas ochisori tai! Tu vezi comparatie in postarea mea ?
Am folosit " Decat/Ca"? Trebuie sa traduc nenea kimo? Ai uitat ca nu prea ai rezistat pe 21 din cate imi aduc aminte. Invata sa citesti de doua ori! Nu mai fa afirmatii aiurea.
 

DeletedUser17308

Mancateas ochisori tai! Tu vezi comparatie in postarea mea ?
Am folosit " Decat/Ca"? Trebuie sa traduc nenea kimo? Ai uitat ca nu prea ai rezistat pe 21 din cate imi aduc aminte. Invata sa citesti de doua ori! Nu mai fa afirmatii aiurea.


daca te uiti intr'un post anterior ai sa vezi ca ai o dilema:)) nu stii care trib e mai bun intre patria, clasic, fum? momentan sunteti pe primul loc la puncte, cand va puneti echipa la punct atunci vii si vorbesti pe extern

pe 21? ia putina lecitina sa vezi daca am rezistat sau nu:)
 

DeletedUser29445

Ma duc sa cumpar. Nu am facut decat sa postez cine e pe primul loc, nu am facut o comparatatie sa spun sau sa afirm, cum ca Patria e cel mai bun trib de pe lumea asta. Si nu cred ca am dileme, mai gandestete odata. Pai noroc ca ti-a dat unguru cont sau magnatu ca al tau nu cred.


Nume: kimosabe
Prima dată văzut: Necunoscut
Ultima dată văzut: Necunoscut
Schimbări de trib: 0
Cuceriri: 0 (+0-0)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 7151
27th February 2011
Cele mai multe puncte: 116
04th January 2011
Cele mai multe sate: 1
04th January 2011
 

DeletedUser17308

Ma duc sa cumpar. Nu am facut decat sa postez cine e pe primul loc, nu am facut o comparatatie sa spun sau sa afirm, cum ca Patria e cel mai bun trib de pe lumea asta. Si nu cred ca am dileme, mai gandestete odata. Pai noroc ca ti-a dat unguru cont sau magnatu ca al tau nu cred.


Nume: kimosabe
Prima dată văzut: Necunoscut
Ultima dată văzut: Necunoscut
Schimbări de trib: 0
Cuceriri: 0 (+0-0)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 7151
27th February 2011
Cele mai multe puncte: 116
04th January 2011
Cele mai multe sate: 1
04th January 2011

am jucat pe bismaster pana la vreo 30 sate , apoi pe zuzu2107 care l'am cedat lui lethal , ia vezi le gasesti?
 

DeletedUser29445

Pai normal ca pe al tau nu ai facut fata zonei :). Din cate stiu tu ai mai avut probleme de genul asta, nu prea intelegi ce scrie lumea, sau unde bat cu postarile lor. Nu te mai baga asa in seama daca nu stii ce vorbesti sau nu intelegi ceea ce scriu alti. Hai la un sotron ca nu am chef sa ma contrazic cu tine.
 

DeletedUser17308

Pai normal ca pe al tau nu ai facut fata zonei :). Din cate stiu tu ai mai avut probleme de genul asta, nu prea intelegi ce scrie lumea, sau unde bat cu postarile lor. Nu te mai baga asa in seama daca nu stii ce vorbesti sau nu intelegi ceea ce scriu alti. Hai la un sotron ca nu am chef sa ma contrazic cu tine.

deci tie trebuie sa iti desenez :))
pe bismaster jucam coplayer, cand s'a lasat ingus am trecut pe contul meu

Cand erati no'name prin top nu vedeam o postare de a voastra , acum te vad pe tine ca suferi aici, asta e problema mea
Sotron joci cu noobii tai

punct
 

DeletedUser29445

:)) Cand Eram in No-Name chiar postam aici :)) daca nu iti aduci aminte ia lecitina :)) of doamne cat mai sufera lumea.. Ia o furculita si hai sa ne scoatem ochii.
 

DeletedUser29445

Si sunt nou in tribul patria .. prea maritilor jucatori din Fum? si Clasic..vreti sa ingenunchez ?
 

DeletedUser

NU MAI PRINDE FLUTURI. Eu stiu ca esti suparat ca te-am dat afara din trib, dar nici chiar asa.

a, nicidecum, eu sunt suparat ca nu esti curajos sa ne intalnim ;) desi acum o saptamana, 2, se umflau muschii pe tine mai ceva ca pe arnold cand era tanar emigrant ;)
 

DeletedUser

Si sunt nou in tribul patria .. prea maritilor jucatori din Fum? si Clasic..vreti sa ingenunchez ?

de ce sa ingenunchezi, vrei sa nu-i complexezi ca esti mai inalt ? :D te rog eu, lasa utilizatorii de conturi de suport in pace, sa joace intre ei triburile :) eu zic sa va mai faceti toti cate-un cont de suport acolo in zona voastra, o mai puneti de-un trib si va razboiti cu el, asa, intre voi :) ii dati numele fumul nou, sa fie frumos titlul de razboi, fum clasic vs fum nou, veterani vs incepatori, d`astea :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Ceva de genul, oricum noi nu avem sanse in fata triburilor precum Clasic sau Fum?, dar pentru memoria lui kimo tribul URSS de pe 21 era in aceeasi postura. Normal daca isi mai aminteste. Imperial, cavaleras si cu mine(ma refer la conducere ca razboiul l-am dus de la primul din trib pana la ultimul) am dus un razboi cu tribul 88 destul de bine :) chiar eram pe + aveam un avans si de 500 sate. Dar acei jucatori prea buni din 88 au apelat la magari. Sper ca pe lumea asta sa se intample la fel (ma refer la magari) pentru ca aveau orgoliul cam mare, nu isi permiteau sa piarda.. Toti jucatori de pe lumea asta care nu fac parte din Clasic si Fum? sa dea stergere cont ca nu ne putem compara cu triburile astea. Suntem prea inapoiati iar ei sunt foarte superiori nu Kimo?
 

DeletedUser17308

de ce sa ingenunchezi, vrei sa nu-i complexezi ca esti mai inalt ? :D te rog eu, lasa utilizatorii de conturi de suport in pace, sa joace intre ei triburile :) eu zic sa va mai faceti toti cate-un cont de suport acolo in zona voastra, o mai puneti de-un trib si va razboiti cu el, asa, intre voi :)

bre asta , suporturile se fac la inceput , care si'a facut il are sigur innobilat de mult, asa ca lasa vrajeala asta cu suporturile, noi suntem pe harta tu esti la margine:)
 

DeletedUser17308

Ceva de genul, oricum noi nu avem sanse in fata triburilor precum Clasic sau Fum?, dar pentru memoria lui kimo tribul URSS de pe 21 era in aceeasi postura. Normal daca isi mai aminteste. Imperial, cavaleras si cu mine(ma refer la conducere ca razboiul l-am dus de la primul din trib pana la ultimul) am dus un razboi cu tribul 88 destul de bine :) chiar eram pe + aveam un avans si de 500 sate. Dar acei jucatori prea buni din 88 au apelat la magari. Sper ca pe lumea asta sa se intample la fel (ma refer la magari). Toti jucatori de pe lumea asta care nu fac parte din Clasic si Fum? sa dea stergere cont ca nu ne putem compara cu triburile astea. Suntem prea inapoiati iar ei sunt foarte superiori nu Kimo?

bre eu tot ce am avut de spus a fost ca prea suferiti unii ca sunteti pe primul loc, asta datorita recrutarilor, si nu poti compara tribul din care faci parte, mai ales fiind nou acolo cu triburile respective, daca va mentineti acolo aveti tot respectul meu, dar momentan sunteti unde sunteti datorita recrutarilor, s'a desfintat un trib iar voi ati recrutat, ce vrei sa iti desenez unde bat?
 

DeletedUser

bre asta , suporturile se fac la inceput , care si'a facut il are sigur innobilat de mult, asa ca lasa vrajeala asta cu suporturile, noi suntem pe harta tu esti la margine:)

bre (apropo, ce limbaj de zidar de italia ai) :D nu sunt pe harta, am 0 puncte momentan, iti zisei si pe alt thread... FA-TI GRIJI CAND MA VEZI PE HARTA ;) sa vezi ce academie frumoasa fac langa voi, tot asa, cu blindaje si alte chestii, atunci sa vezi distractie :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus